Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 26 окт 2018 10:41

Офтопик:
Долу ръцете от Модора,щото ще ви дЕра :!: :lol:

Иначе е така.И аз искам да съм обикновен потребител,например,и да си псувам на воля,ама не може. :lol: Сами сме,няма кой да ни обърне внимание и да направи реформи.В крайна сметка, поддържаме някакво темпо и чистим,но и вие трябва да помагате като не серете,не отговаряте на провокации,а само докладвате.Просто и лесно. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот анто маина » 26 окт 2018 10:48

delqnski47 написа:
Офтопик:
Долу ръцете от Модора,щото ще ви дЕра :!: :lol:

Иначе е така.И аз искам да съм обикновен потребител,например,и да си псувам на воля,ама не може. :lol: Сами сме,няма кой да ни обърне внимание и да направи реформи.В крайна сметка, поддържаме някакво темпо и чистим,но и вие трябва да помагате като не серете,не отговаряте на провокации,а само докладвате.Просто и лесно. ;)

Абе чистите ама, някои чистят прекалено, даже и леки бъзици.
То ако не се избъзикаш с противника ,баси.
Не говоря за псувни и обиди.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Warped » 03 ное 2018 08:29

F*ck, какво му става на форума? Замалко да се запиша за тест драйв на ленд роувър
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот phd » 07 ное 2018 18:01

delqnski47 написа:Иначе е така.И аз искам да съм обикновен потребител,например,и да си псувам на воля,ама не може. :lol: Сами сме,няма кой да ни обърне внимание и да направи реформи.В крайна сметка, поддържаме някакво темпо и чистим,но и вие трябва да помагате като не серете,не отговаряте на провокации,а само докладвате.Просто и лесно. ;)


Не ти се получава, обаче, ето тук например псуваш и провокираш и няма кой да те санкционира:

delqnski47 написа:
miro_rz написа:
delqnski47 написа:
miro_rz написа:Пускаме Ви за купата и стопирате Левски . Хепи енд и за вас и за нас ! 8-)

Айде тоя път ние с титлата,а вие с купата. :lol: :lol: Наш ред е за шпалир,айде. :lol:

Викаш да си разменим тенекиите ! :lol:
Сините ще се изядат !

''Прееби подуянче'' и преди сме го правили с Гришата.Споко,ще ви научим. :lol: :lol: :lol:


Тая тема е открита със следната цел, да припомня:
SkArY_9 написа:Здравейте, с екипа решихме, че е хубаво да има такава темата, защото форумите тук са много.

Ако някъде видите, че се спами, псува, обижда, или просто темите или мненията са в разрез с правилата, моля да съобщавате тук.

Не може ли модераторът да се държи нормално и да не псува и провокира като за начало? Даже ББ се научи да се държи криво-ляво като министър-председател, а не като каквото беше в началото на 90-те. Не трудно!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 07 ное 2018 18:31

phd написа:Не може ли модераторът да се държи нормално и да не псува и провокира като за начало? Даже ББ се научи да се държи криво-ляво като министър-председател, а не като каквото беше в началото на 90-те. Не трудно!

Не може. 8-) ''Подуенец'' не е никаква псувня,както и ''чорбар'',например.Виж,ако беше ''прееби говедото'',вече е друг въпрос.Все пак тва е спортен форум,а не ти е БГМАМА :idea:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот phd » 07 ное 2018 19:08

delqnski47 написа:
phd написа:Не може ли модераторът да се държи нормално и да не псува и провокира като за начало? Даже ББ се научи да се държи криво-ляво като министър-председател, а не като каквото беше в началото на 90-те. Не трудно!

Не може. 8-) ''Подуенец'' не е никаква псувня,както и ''чорбар'',например.Виж,ако беше ''прееби говедото'',вече е друг въпрос.Все пак тва е спортен форум,а не ти е БГМАМА :idea:


Делянски, ама ти вЕрно ли не вдяна, че думата "прееба" и думата "сера", използвани от теб, СА псувните, за които ти трябва да следиш и да чистиш? Толкова ли ти е капацитетът, че продължаваш да риеш, айде стига :lol: Ааа, не, чакай: Толко ли си преебан, че продължаваш да сереш? (Ето, сега е според твоите модераторски стандарти, придобити, за жалост, в някой автосервиз или в N-ското поделение в Куртово Конаре. И нямаш основания да ме изтриеш. А след мен на всички официално им е разрешено да се изразяват така, щом модераторът може).
За култура става въпрос, Делянски. Ти следиш за културата във форума, виж пак как се открива настоящата тема. Постарай се да си културен. Иначе ползата от теб е като от милиционер, който е бивш затворник. :idea:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот TristaNNN » 15 ное 2018 16:44

Чичакът с въздухарските претенции за висок интелект и култура нещо много се е разпенил и обижда като каруцар, направо си плаче за почивка. Пиша в тази тема, защото във въпросния подфорум са останали само зелени човечета за модератори, та не знам дали има смисъл от бутончето "Докладвай". :roll:

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=6 ... 6#p7750766

kiril.a.d написа: :lol: бившия ЦСКА, глупаво неграмотно и просто селянче, беше купен за 8 милиона лева и вече не е бивш!!!
А че у ваше село още си мислите, че са платени 8 млн.лв за някаква си емблема си е ваша работа!!!
Но странното е че не можете да четете и "едрия шрифт", в който пишеше "заедно с пасивите и активите на ПФК ЦСКА"! И това, какво означава бе...дете просто? Знаеш ли кои са активите и пасивите на ПФК ЦСКА или просто не разбираш от такива работи?...
Ама че си загубен селянин...и изобщо да не ми се цупиш! - ЦСКА имаше до сега 7 емблеми! И каква стойност имат те, та да се плати за една от тях 8 млн.лв? А бе дете непоръбено, където са 7 емблеми, там е и 8-ма и патентоването и, и край с матряла ;)
Та 8 млн.лв се платиха за закупуването на ПФК ЦСКА, от които се разплащат дълговете на "старото ЦСКА"! - НАП намаза 4,5 млн.лв, като най-голям кредитор, а останалите 3,5 млн.лв бяха разпределени измежду другите физически и яридически кредитори!
Сега ясно ли ти е бе...ОчудващиЙ? :lol: :lol: :lol:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 22 ное 2018 16:26

Хора с различно мнение биват наричани ''форумни лелки''?! :roll: Голяма наглост.Мразя доносите,защото това е типична черта на едни други хора,но е доста дразнещо...даже и за неутралния зрител в мое лице,който иска да прочете нещо различно :arrow:
https://forum.gong.bg/levski/viewtopic. ... tart=63930
П.П.И ''тирейци'' също :lol: Смисъл,не че ми пука на мене особено,но това го четат и други хора,а това разваля форума:
https://forum.gong.bg/levski/viewtopic. ... 8&start=20
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот TristaNNN » 23 ное 2018 11:43

delqnski47 написа:Хора с различно мнение биват наричани ''форумни лелки''?! :roll: Голяма наглост.Мразя доносите,защото това е типична черта на едни други хора,но е доста дразнещо...даже и за неутралния зрител в мое лице,който иска да прочете нещо различно :arrow:
https://forum.gong.bg/levski/viewtopic. ... tart=63930
П.П.И ''тирейци'' също :lol: Смисъл,не че ми пука на мене особено,но това го четат и други хора,а това разваля форума:
https://forum.gong.bg/levski/viewtopic. ... 8&start=20

Почудих се дали да ти отговоря на провокацийката, но такъв нечуван и невиждан в историята на форума акт - модератор да докладва потребител в темата за нужда от модераторска помощ, заслужава внимание и би било грехота да се подмине току-така с лека ръка. Иначе прекрасно се досещам какви са задните мисли, скрити под този леко лукав и безпрецедентен "граждански" ход.
Значи, аз не считам, че ''форумни лелки'' е обида, накъдето биеш, иначе нямаше изобщо да го напиша. Ако искам да обиждам, то бих казал: копеле, боклук, цървул, негодник, каруцар и т.н. С "тирейци", което също не считам за обида, нещата стоят малко по-сложно, защото особеностите на родната реч биха затруднили изключително много четивата след обръщения от сорта на цесекистотиресофиецо, прекръстенилитексецо и т.н. Все пак, нали, въпреки че не ти пука, да не разваляме форума с ненужно усложняване на речта. :arrow:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Red_Neck » 18 фев 2019 19:06

Паца, Кирчо и НЕМ да не са се оттеглили от футбола, че ги архивира?
Млади са, има бая хляб още в тях! ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта