Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43820
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rhaegar » 19 мар 2020 00:10

Ти па да не си му адвокат на Гуардиола? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот анто маина » 14 апр 2020 12:56

paceto написа:Аз доклад не виждам да е пускано, но вероятно някой колега отговарящ за съответният раздел е видял доклада и е преценил какво трябва и какво не трябва да се прави. Най добре се обърнете лично към него на ЛС, за да поискате обяснение или пуснете още един доклад щом казвате, че мнението си стояло.

Как да пусна втори доклад?Като натисна докладвай, и излиза мнението е вече докладвано.
Как да се свържем с админ?Получих наказание за един месец без да съм писал мнения,само докладвах някои други.
Или и за доклади има наказания?
Пишеше за системни провокации,докладите и те ли са провокации?
Писах имейли , никакъв отговор!
Преди години бях наказан за 3 дни,след това попитах защо,отговора беше,"станала е грешка",ама бяха три дни,а сега месец.Ако е пак грешка?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 14 апр 2020 19:01

Естествено, че не сте получили наказание заради доклади, така че щом сте получили такова с бележка за Системно нарушение то не е случайно. Няма смисъл да се правите на ударен и да не знаете за какво и кога точно сте получили наказание. Относно доклада то ви е изписано, че вече има доклад и тогава е бил все още отворен т.е. не е прегледан от Модератор.

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот анто маина » 14 апр 2020 20:54

paceto написа:Естествено, че не сте получили наказание заради доклади, така че щом сте получили такова с бележка за Системно нарушение то не е случайно. Няма смисъл да се правите на ударен и да не знаете за какво и кога точно сте получили наказание. Относно доклада то ви е изписано, че вече има доклад и тогава е бил все още отворен т.е. не е прегледан от Модератор.

Незнам като модератор дали можете да проверите мненията назад,но не съм писал мнения.
Не се правя на ударен.
За връзка с някой админ нещо?
А това че някои ваши колеги са с двоен стандарт ,е без съмнение!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 14 апр 2020 22:00

По принцип такива мнения, за които сте били наказан се трият т.е. не остават в дадената тема, за да не дразнят отново потребителите. Няма как да се видят вече тези мнения, но се съмнявам да сте били чист като момина сълза както се казва и някой да ви е наказал ей така за спорта. Вероятно вашето държане в дадена тема за вас не ви се е сторило за нещо ненормално, но за останалите не е така.

И моля нека да не влизаме в защитен режим понеже тази тема не е за тази цел. Получили сте наказание, което е изтекло, а и като виждам сте имали и наказания от януари месец за обсъждане на модераторски действия, а това е против правилата на форума. Ако страните от провокации в темите и не се заяждате с останалите по груб начин не виждам защо някой ще ви наказва, а за да имате наказание за системни провокации значи редовно си киснете в определени теми, където провокирате останалите с определени коментари.

Не мисля повече да се обяснявам за решенията на екипа, така че приемете го и продължавайте напред.

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот анто маина » 15 апр 2020 09:46

[quote="paceto"]По принцип такива мнения, за които сте били наказан се трият т.е. не остават в дадената тема, за да не дразнят отново потребителите. Няма как да се видят вече тези мнения, но се съмнявам да сте били чист като момина сълза както се казва и някой да ви е наказал ей така за спорта. Вероятно вашето държане в дадена тема за вас не ви се е сторило за нещо ненормално, но за останалите не е така.

И моля нека да не влизаме в защитен режим понеже тази тема не е за тази цел. Получили сте наказание, което е изтекло, а и като виждам сте имали и наказания от януари месец за обсъждане на модераторски действия, а това е против правилата на форума. Ако страните от провокации в темите и не се заяждате с останалите по груб начин не виждам защо някой ще ви наказва, а за да имате наказание за системни провокации значи редовно си киснете в определени теми, където провокирате останалите с определени коментари.

Не мисля повече да се обяснявам за решенията на екипа, така че приемете го и продължавайте напред.[/quoteа
А някаква връзка с вас,или по - точно с някой по-висшестоящ?
Продължаваме напред.
Но страшно ме дразни някой двоен стандарт на ваши колеги !
Лек ден!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Warped » 28 май 2020 14:06

Преди 1 година си сложих аватар, както модор ми каза.
Още не се е появил
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32326
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот modor » 28 май 2020 14:41

Warped написа:Преди 1 година си сложих аватар, както модор ми каза.
Още не се е появил

Няма и да стане. Има бъг някакъв. Ние нищо не можем да направим.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23740
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 29 май 2020 16:49

Warped написа:Преди 1 година си сложих аватар, както модор ми каза.
Още не се е появил

Ако си на Basic пакет ,той е free,но си без аватар.Само потребителите с Premium пакет имат право на аватар.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот DanailG » 04 юни 2020 10:52

Кога във форума ще бъде създаден и раздел на ЦСКА 1948. След като има такива на Калиакра и светкавица смятам че новия член на ефбет лига същи трябва да има своя раздел .


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта