Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Tiberius » 29 апр 2018 01:04

Аз се чудя тоя как още е модератор. Отдавна трябваше да са му влели правата и да ги дадат на някой, който ги заслужава, Например- Ред Нек, ЦСКА69 или... Тео :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот nghcvth » 29 апр 2018 22:15

Ludogorskiq написа:
Изпратено на: 28 апр 2018 15:43
От: delqnski47
До: Ludogorskiq

Я се чупирай от подфорума на ЦСКА и бегай да си коментираш глупостите в някой друг подфорум(делиорманския,подуянския...кеф ти бол),че да не ти слагаме бана.


От кога модераторите сипят закани на потребителитевъв форума?Жалко за Картаго,който създаде този форум,когато писах това "модераторче" не е било още в тоя форум.

Това че ЦСКА-София не е истинския ЦСКА,който се води във фалит си е самата истината и да триеш мнения,които са истина,а не лъжа говори за неуважение към мен и към законите на страната наречена България.Откога истината се трие в този форум?

Не само трие, но и поправя някоя неудобни мнения. Аз навремето Картаго не харесвах, ама тоя сега е в пъти по- зле от него.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 01 май 2018 15:29

Виждам, че не съм получил отговор на въпроса си дали правилата на форума важат и за модератора Делянски47, така както важат и за мен. Същият индивид на 2 пъти нарича потребители на форума "малоумници" и това остава напълно ненаказано, докато аз получих 1 месец бан защото съм го нарекъл "едноклетъчно" в спам темата. :lol: :lol:

Да не говорим, че същият е назначен за модератор и уж трябва да пази да се спазват правилата на форума, но самият той постоянно ги нарушава. Обаче за него няма 1 месец бан, нали ?! ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кашчей » 04 май 2018 17:54

Фейк-новината си стои, но всички, които я опровергаваха са изтрити-защо?

https://forum.gong.bg/cska/viewtopic.ph ... 0#p7672825
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 07 май 2018 21:36

Снощи пуснах пост в темата "Магията ЦСКА-София", в който цитирах официалното писмо на ръководството на ЦСКА-София, с което то благодари на властта за подкрепата й, може ли да попитам защо същият бе изтрит ??! Какво точно наруших от правилата ??! Много бих желал да ми се отговори най-сетне на някой въпрос, очевидно за толерирането на Делянски47 и неговото газене на правилата няма да получа отговор, надявам се поне за това да прочета такъв ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот TristaNNN » 16 май 2018 17:23

1982 написа:Снощи пуснах пост в темата "Магията ЦСКА-София", в който цитирах официалното писмо на ръководството на ЦСКА-София, с което то благодари на властта за подкрепата й, може ли да попитам защо същият бе изтрит ??! Какво точно наруших от правилата ??! Много бих желал да ми се отговори най-сетне на някой въпрос, очевидно за толерирането на Делянски47 и неговото газене на правилата няма да получа отговор, надявам се поне за това да прочета такъв ....

1palq4o1 написа:
Офтопик:
В тази връзка - преди около година и половина имаше една тема във форума в която бе описана сегашната ситуация. Там колегата обясняваше как имал приятел от модовете и му бяха казали, че ще се налага яка цензура, ще се трият мнения, теми, ще се блокират профили с цел да се разгонят хората от форума и да останат само верни на новодомците и няколко провокатори...тогава му се смяхме ( вкл. и аз ) и не вярвахме, че това е възможно.
Темата му бе изтрита много бързо, но сега се вижда, че ситуацията е точно такава, каквато я описа той.
Ти сам си написал, че много от старите съфорумци не пишат вече, а аз бих добавил и някои имена от Спортни като Бамбо, Глупав Идиот, Дон Базило...Капитан Стотелмайер пише все по-рядко...Стрнджата, че и хора от другата страна с които ставаше раздумка ( често и спорове ) - Кирил А.Д. например...
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кашчей » 21 май 2018 20:20

Бих искал някой правоимащ да посочи къде в правилата е записано, че нормално мнение, но не кореспондиращо с личното мнение на модератора задължително се трие?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот boabbb » 22 май 2018 13:22

Две страници оплаквания от разни тъпагьоси и какво :lol: :lol: Американците имат един много правилен израз за тоя случай - get a life :idea:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43749
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rhaegar » 22 май 2018 13:31

Е то няма кой да предприеме нещо, така че........ :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот boabbb » 22 май 2018 13:36

rhaegar написа:Е то няма кой да предприеме нещо, така че........ :lol:


То това ми прилича на това да пишеш на Зукърбърг - нали имаше един чат с някакъв Георги, където му беше писал "qj mi kura georgi" :lol: :lol: Леко ме дразнят колегите отгоре с постоянното си реване за геноцид във ЦСКА-темите ... Или да си мерят думите, или да не пишат там :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar, tmanolov и 36 госта