Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 19 авг 2018 23:15

Може би ще му трябва време или пробвайте да изтриете кеша на браузера, за да има резултат.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот modor » 19 авг 2018 23:15

paceto написа:Може би ще му трябва време или пробвайте да изтриете кеша на браузера, за да има резултат.

Това е така от доста време.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5443
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот insaneboy1 » 19 авг 2018 23:18

paceto написа:Може би ще му трябва време или пробвайте да изтриете кеша на браузера, за да има резултат.

Сменил съм си го преди месеци. Мисля, че откакто е новият дизайн всеки си е с аватара с който си е бил. :lol:

Anulo mufa

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот doktora25 » 23 авг 2018 01:09

insaneboy1 написа:
paceto написа:
ImmortaL_1000 написа:Не мога да си променя аватара нито да го изтрия . Влизам в потребителски панел там няма никакви опции за смяна . Не знам какво става.


Сменя се от Настройките на сайта, а не от тези на форума.
Отиваш на сайта, влизаш с потребителското си име и от там вече на иконката с аватара ти като натиснеш излиза меню и точно под аватара има опция за смяна на снимката.

Не става. В сайта се сменя, но във форума си остава същият.

Същото щях да питам и аз. Тази хватка до преди няколко месеца ставаше, но сега не ще. Аватарът се сменя само в сайта. Нещо може ли да се направи?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rhaegar » 23 авг 2018 08:59

Сигурно може, стига на някой в Гонг да му пукаше за нас и форумчето.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 23 авг 2018 10:13

rhaegar написа:Сигурно може, стига на някой в Гонг да му пукаше за нас и форумчето.

Офтопик:
:cry: :cry: :cry:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ImmortaL_1000 » 23 авг 2018 22:36

doktora25 написа:
insaneboy1 написа:
paceto написа:
ImmortaL_1000 написа:Не мога да си променя аватара нито да го изтрия . Влизам в потребителски панел там няма никакви опции за смяна . Не знам какво става.


Сменя се от Настройките на сайта, а не от тези на форума.
Отиваш на сайта, влизаш с потребителското си име и от там вече на иконката с аватара ти като натиснеш излиза меню и точно под аватара има опция за смяна на снимката.

Не става. В сайта се сменя, но във форума си остава същият.

Същото щях да питам и аз. Тази хватка до преди няколко месеца ставаше, но сега не ще. Аватарът се сменя само в сайта. Нещо може ли да се направи?

Да само да вметна че тази хватка не стана аватара си ми остана същия. Явно се е бъгнал сайта.

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот gihuelo » 25 окт 2018 22:31

Крайно време е във форума на Лудогорец да се дадат модераторски права на привърженик на Лудогорец ( Например Данчо ) не може едно синьо недоразумение да се сере в темата откакто е започнал мача и иначе " най- принципния " модератор във форума ,който реагира по принцип на 36-та секунда да не направи нищо. То не беше еб...не , то не беше секс. Ако тоя беше привърженик на друг отбор до сега да беше гепил поне едногодишен БАН.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот modor » 26 окт 2018 08:55

gihuelo написа:Крайно време е във форума на Лудогорец да се дадат модераторски права на привърженик на Лудогорец ( Например Данчо ) не може едно синьо недоразумение да се сере в темата откакто е започнал мача и иначе " най- принципния " модератор във форума ,който реагира по принцип на 36-та секунда да не направи нищо. То не беше еб...не , то не беше секс. Ако тоя беше привърженик на друг отбор до сега да беше гепил поне едногодишен БАН.

Попринцип рядко влизам в обяснителен режим, но сега съм в задръстване....И аз искам техен фен да има права над техния подфорум, но няма кой да го сложи. Въпросния потребител е с едномесечен бан. Ще го кажа за пореден път - не мога да седя постоянно във форума, и да го следя неотлъчно. Разберете че си губим от личното време заради форума. И вместо да ни помагате..... вие ни серете отгоре. Останали сме 3-4 модератора с един глобален мод. От гонга са ни заебали, и на никой не му пука за шибания форум.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот gihuelo » 26 окт 2018 09:04

modor написа:
gihuelo написа:Крайно време е във форума на Лудогорец да се дадат модераторски права на привърженик на Лудогорец ( Например Данчо ) не може едно синьо недоразумение да се сере в темата откакто е започнал мача и иначе " най- принципния " модератор във форума ,който реагира по принцип на 36-та секунда да не направи нищо. То не беше еб...не , то не беше секс. Ако тоя беше привърженик на друг отбор до сега да беше гепил поне едногодишен БАН.

Попринцип рядко влизам в обяснителен режим, но сега в задръстване....И аз искам техен фен да има права над техния подфорум, но няма кой да го сложи. Въпросния повтебител е с едномесечен бан. Ще го кажа за пореден път - не мога да седя постояно във форума, и да го следя неотлъчно. Разберете че си губим от личното време заради форума. И вместо да ни помагате..... вие ни серете отгоре. Останали сме 3-4 модератора с един глобален мод. От гонга са ни заебали, и на никой не му пука за шибания форум.

Офтопик:
Благодаря за отговора ! Желая ти бързо излизане от задръстването и приятен мач довечера,но не псувай Митрев за да не останем с един мод по-малко :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта