Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rhaegar » 22 май 2018 15:11

boabbb написа:
rhaegar написа:Е то няма кой да предприеме нещо, така че........ :lol:


То това ми прилича на това да пишеш на Зукърбърг - нали имаше един чат с някакъв Георги, където му беше писал "qj mi kura georgi" :lol: :lol: Леко ме дразнят колегите отгоре с постоянното си реване за геноцид във ЦСКА-темите ... Или да си мерят думите, или да не пишат там :|


Ми не знам, аз не влизам там и не мога да кажа как наистина работи Делянски. Ама дори и да са прави, в момента няма кой да смени модератор. Оплакванията трябва да са към Гонг, но от личния ми опит в това отношение - резултат пак няма да има, защото на тях изобщо не им пука. Единствено Стенли се интересуваше от форума.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот hydetoshi » 26 май 2018 13:24

Kopernikus:Няма какво да каканижеш като дервишка броеница, че в България нямало нито един отбор, който да се нарече автентичен. Такива отбори има и те са доста, но в твоята куха кратуна естествено, че има само един такъв и той е прекръстения в ЦСКА-София ловешки Литекс.

Впрочм ако наистина желаеш да умреш от смях - умирай бе припознавачо! Тъкмо няма да дочакаш следващата година когато ще станем свидетели на "вечното столично дерби" между ЦСКА-София и ЦСКА 1948!


Искаше ми се да акцентирам върху някои квалификации и открити заплахи(пожелания),но не съм много на ти с шрифтове и т.н. и затова просто го копирах.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 27 май 2018 23:10

Офтопик:
Не виждам нищо лошо в поста, след като тук се толерира модератори да обиждат и да тъпчат напълно безнаказано правилата ...... е, за някои тук се полагат и по 2 седмици банове без да са обидили с нищо никого, просто защото на някои модератори не си им на кеф ......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот suni » 12 юни 2018 13:02

Копие от подфорум ЦСКА:
Моля модераторите Темата да се прекръсти на ,,ЦСКА /спам тема/,, или нещо подобно. Гнусно, грозно и жалко е, че се допуска тази гавра с ,,Магията ЦСКА,, гарнирано с подигравателни анкети. Предложението ми е съвсем сериозно и моля ,,не трийте,, мнението ми, а се допитайте и до другите потребители на подфорум ЦСКА... Ако го правите умишлено, поне го заявете открито! ;) ;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
mafti4ko
Мнения: 177
Регистриран на: 22 фев 2014 02:22
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот mafti4ko » 15 юни 2018 11:44

Здравейте, искам да попитам ако има някой регистрация във форума на Левски https://forum.levski.com/index.php, направих си регистрация и получих имейл, че профила трябва да се активира от администратор и да получа нов емайл, но вече 4 дена нямам никакъв имейл и не ми дава да вляза без активиране на профила?

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот specter » 17 юни 2018 09:52

mafti4ko написа:Здравейте, искам да попитам ако има някой регистрация във форума на Левски https://forum.levski.com/index.php, направих си регистрация и получих имейл, че профила трябва да се активира от администратор и да получа нов емайл, но вече 4 дена нямам никакъв имейл и не ми дава да вляза без активиране на профила?


Аз вече 2-3 години сигурно чакам да ми активират профила, ти за 4 дена... :lol: Не че има проблем с активациите, просто са ги намалили значително доколкото знам.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 23 юни 2018 17:37

Това нормално ли е, според вас ??!

delqnski47 написа:
PFC Litex написа:Кое от тези неща некасаят ЦСКА-София, че да ги обсъждаме на ЛС?
PFC CSKA - SOFIA JSC неучастваше ли в жребият за ЛЕ, от който споделих снимка, която незнайно защо беше изтрита?

Мене не ме касаят.А принципно това е достатъчно.


Значи не е важно дали нещо е по правилата, а дали касаело личното мнение на въпросното лице ...
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 юни 2018 18:29

Хахаха... И аз го прочетох и доста се смях. :lol: :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 24 юни 2018 21:15

1982 написа:
Значи не е важно дали нещо е по правилата, а дали касаело личното мнение на въпросното лице ...

Абе ти не разбра ли най-накрая,че тука сме само няколко човека,които модерираме.Изключваш зелените.Обясни ти се май по-назад.Следя тая тема от известно време...
И тук изниква въпроса към кого си се обърнал?Към modor,към rhaegar,,към Васконти,към Удоджи или към мене?Първите четирима не могат да ти помогнат.От сега ти го казвам.Администратор нямаме.Т.е. с това ''вие'' си се обърнал към мене така ли?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 25 юни 2018 00:04

Към теб специално не съм се обърнал, ти отдавна си ясен. Още като видях как обиждаш други потребители и сам газиш правилата, които уж трябва да съблюдаваш да се спазват ...... а и не търся помощ, нямам и нужда от такава. Просто попитах другите модератори дали това е нормално. И ако не е ..... може би може поне веднъж да те бастисат и теб, така както бастисват и "простосмъртните" потребители тук. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта