efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 21 апр 2024 21:18

tmanolov написа:.....
ма ти очакваш от реално-то нещо различно от умнокрасиви Упорки ли :lol: Поне не е припок, затова го уважавам, но иначе е алеле майко откъм мисловен процес. То и аз питах къде са парите - 15 милиона чисти са влезли за 8 месеца, без да броя пламите, които уж плащат заплатите, а са излезли 5 милки към нап, пак без да броя заплатите - къде е разликата от 10 милиона (хайде 5 да са)? И никой не смее да попита

Сус, бре, мискинин!
Наш Лъжоритар продава къща и строи ТРИ блока, като е продал 60 апартамента. Няколко живота няма да ти стигнат да изкараш това, което Пръв данъкоплатец е внесъл в хазната! :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21405
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот metodito » 21 апр 2024 23:03

drvasko98 написа:
metodito написа:
NOMER14 написа:Българите са скъпи, щото не можеш да ги продадеш в чужбина, често и не преподписват.
Вземаш бразилче, рита година-две, вкарва в единствените ти 2-4 международни мача и го продаваш в чужбина. Дори има процент за бивш отбор, агент....Е, българчето търка пейката, но на 18-20 години не си ли титуляр, трудно ще стане и на 23.

Така -с бразилчетата, няма устойчиво развитие. Ако попадахме на Жо и Уелтън, ок. Цунами - супер качествен футболист. Аз не искам да гледам друг ляв бек. Аз даже Цунами почнах да го считам за българин. Както Жо на времето. Никога няма да "рева" срещу такива. Работата е там, че за последните десет години... Охене и Фадига не правят един Анди Краев, човек. И Анди, не знам случилото се, но съм убеден, че не той е виновен.
И честно, това ли е целта - "Левски" да е един продавалник. Как ще гониш нещо, когато появи се нещо добро и ти го продаваш на сезона, ебаси.


То зависи и от самите българи, Методи. Ако направи 10 добри мача и каже искам тройно или в чужбина какво правиш. Не екато едно време, да изкара 4-5 сезона (на ниво имам предвид) и тогава да мисли за трансфер

За съжаление, ако каже, че иска да си тръгва, няма как да го спрем. Аз съм убеден иначе, че хора, като един Иса или Боби Цонев щяха да са верни. Иначе... не. Не очаквам да има много вече такива като Кривия. Макар че малко нещо ме гложди в историята му. За Ювентус. Такава преданост към фланелката. Ако е вярно пък, този значи е нечовек.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21405
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот metodito » 21 апр 2024 23:07

alexdb написа:
Не е като да не звучи добре, но това ти го каза и Мъри и множество треньори и ръководители на Левски в последното десетилетие - както Левски прояви интерес към някой играч в нашата лига цената му скача до небесата, а претенциите за заплати стават колосални.
Едно време този номер вървеше защото да играеш в Левски беше трамплин и променяше цялостно живота и бъдещето ти. Сега обаче не е така.

Един Бастунов от Пазарджик в София и в евротурнири. Убеден съм, че ще дойде с 200. Между другото след спекулациите по негов адрес се загледах в това момче. Би бил страхотно попадение. Относно парите... Първо, не сме сигурни, че казват истината. И след това, ти като ще правиш работа, прави я както трябва. Ако ми се яде сладко, няма да си взема 5 Roshen-а, ще си взема един Lindt. Ако нямам пък за един Lindt, нищо няма да си взема. Ракът не е риба.
Последна промяна от metodito на 21 апр 2024 23:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9326
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот mikata » 21 апр 2024 23:09

Toва е от групата на Слави Борисов

Две от новите попълнения в лятната селекция са Българи, офанзивни футболисти! Израснали са в нашата Академия, и са наши юноши!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Svilen
Мнения: 285
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Svilen » 21 апр 2024 23:43

metodito написа:
drvasko98 написа:
metodito написа:
NOMER14 написа:Българите са скъпи, щото не можеш да ги продадеш в чужбина, често и не преподписват.
Вземаш бразилче, рита година-две, вкарва в единствените ти 2-4 международни мача и го продаваш в чужбина. Дори има процент за бивш отбор, агент....Е, българчето търка пейката, но на 18-20 години не си ли титуляр, трудно ще стане и на 23.

Така -с бразилчетата, няма устойчиво развитие. Ако попадахме на Жо и Уелтън, ок. Цунами - супер качествен футболист. Аз не искам да гледам друг ляв бек. Аз даже Цунами почнах да го считам за българин. Както Жо на времето. Никога няма да "рева" срещу такива. Работата е там, че за последните десет години... Охене и Фадига не правят един Анди Краев, човек. И Анди, не знам случилото се, но съм убеден, че не той е виновен.
И честно, това ли е целта - "Левски" да е един продавалник. Как ще гониш нещо, когато появи се нещо добро и ти го продаваш на сезона, ебаси.


То зависи и от самите българи, Методи. Ако направи 10 добри мача и каже искам тройно или в чужбина какво правиш. Не екато едно време, да изкара 4-5 сезона (на ниво имам предвид) и тогава да мисли за трансфер

За съжаление, ако каже, че иска да си тръгва, няма как да го спрем. Аз съм убеден иначе, че хора, като един Иса или Боби Цонев щяха да са верни. Иначе... не. Не очаквам да има много вече такива като Кривия. Макар че малко нещо ме гложди в историята му. За Ювентус. Такава преданост към фланелката. Ако е вярно пък, този значи е нечовек.


И аз харесвам Боби Цонев, но Мъри първи него изпъди като дойде и “затвори чалготеката”, явно има някаква причина. Иса е на моя възраст и никога не е бил нищо особено. И на мен ви се иска да видя повече български играчи, даже всички да са българи, но освен един Наумов, който е задължителен за лятото не виждам кой друг можем да вземем и би ни свършил работа. Този Бастунов си беше резерва в числото и съм го гледал в няколко мача, нещо не ме е впечатлил. То няма българи в Ботев, няма в тирето, Лусдогорец няма какво да ги пиша, в Берое има един, трима -четирима в Лока Пд… дори Пирин кара с чужденци!!! Школите са леш в последните 15-20 години, децата искат да са блогъри и тиктокъри.. на 14 години са тюфляци с по два телефона, спорта остана за “малоумните” и “бедните селянчета”.
Амин и Само Левски.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21405
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот metodito » 22 апр 2024 00:24

И това го има, което казваш, но има явно някаква финансова изгода за собствениците на клубове. Според мен правят чики-рики с агенции и мениджъри. Не виждам логиката аз да съм собственик на клуб и да избера вместо 3000 лева заплата, да давам за услугите на чуждестранна агенция и 3000, ама в евро на някакъв сопол, който е изпаднал дотам, че да дойде тук.
Иначе Мъри е необективен и дебелоглав. Аз си мислих, че на времето Наско е натирил Гонзича, а бил Мъри. Видяхме колко "не става" Гонзо при Кокала.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4252
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 22 апр 2024 09:25

mikata написа:Toва е от групата на Слави Борисов

Две от новите попълнения в лятната селекция са Българи, офанзивни футболисти! Израснали са в нашата Академия, и са наши юноши!

Алекс Колев и Стаси Иванов сигурно :lol: :lol: :lol: или Кабов :roll: :roll: :roll: :roll:

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3408
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот groti » 22 апр 2024 09:41

LoveAndPeace написа:
mikata написа:Toва е от групата на Слави Борисов

Две от новите попълнения в лятната селекция са Българи, офанзивни футболисти! Израснали са в нашата Академия, и са наши юноши!

Алекс Колев и Стаси Иванов сигурно :lol: :lol: :lol: или Кабов :roll: :roll: :roll: :roll:


Той и Бастунов си е наш :)
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

vvessel
Мнения: 4337
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот vvessel » 22 апр 2024 10:35

metodito написа:Не очаквам да има много вече такива като Кривия. Макар че малко нещо ме гложди в историята му. За Ювентус. Такава преданост към фланелката. Ако е вярно пък, този значи е нечовек.

Аз доколкото си спомням тогава Кривия искаше да ходи в Ювентус, но по някаква причина не стана и знам че бяха влезли в сериозен конфликт със Сираков, а след това Кривия отиде в Турция само за да се махне
Точно каква е истината не знам, но знам че след това не беше същият футболист.

Киро Пора
Мнения: 327
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Киро Пора » 22 апр 2024 10:40

За Стаси съм чувал от човек, на когото вярвам, че миналото лято, когато имаше сериозни слухове за преминаването му в Ловеч, той е реално е казал "Да", ама после се е разсъхнала сделката. Та, доста ми падна в очите. Също, като се завърна в България и подписа с Арда, го питаха за Левски и той каза че ще ни каже цялата истина, някой ден (поредния :) ). Иначе като качества едва ли има какво да коментираме, сега вече е доста по-добре физически, отколкото като беше юношка при нас.
Бастунов, не ми е правил особено впечетление в числото, като се заговири за интерес към него го загледах в няколко мача на Хебър, не ми се вижда да изпъква особено, но поне е сравнително млад, може да играе на няколко позиции и има накъде да се развива.

От българчетата съм си харесал Наумов, Димитър Тонев, Иван Тасев и Андрей Йорданов, като последния е рожба на ловчанлии и е най-невъзможен, но истината е, че просто няма толкова много български играчи, които да можем да си позволим.

Помня преди време имахме интерес за Светослав Ковачев, който напускаше Разград със свободен трансфер, доколкото се разбра ни е поискал 15к евро заплата. След това подписа с Арда, не знам дали му ги дават тези 15к там, разбира се, ама ние срещу по-малко подписахме с Уелтън. Та заради това, ако намерим българи на приемливи цени/заплати - супер. Ако ли не - чужденци и наши юношки.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, Plamen_i00 и 44 госта