efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9323
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот mikata » 14 апр 2024 08:36

Колко години ще се оправдава Сираков с НАП?
Аматьорско управление на Левски.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1393
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот olimpi » 14 апр 2024 09:55

Гледах разширения репортаж, че бях на път. Няма такива левашки голове, но КД и уруса май се виждат за първи път на терена...

Другите голове ехелепък третият - такива грешки няма и в А окръжна.

По-добре да пази Андонов, поне вади топки, които не са в него.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3159
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот wilge » 14 апр 2024 10:34

W84me написа:Според мен не играхме зле! На фона на моментната ситуация и футболисти, с които разполагаме! Аз такива детински грешки обаче не съм виждал в професионалния футбол и то в поредни мачове. Папи Галчев примерно е очевидно, че никой треньор не може да го направи футболист. Другите от титулярите, криво-ляво може да минат за професионалисти, но тоя - НЕ! И не одобрявам събитията след мача, очевидно е, че футболистите дават всичко от себе си, но то е прекалено малко!

То да беше само Галчев, на ръце щяха до го носят. Цунами мисля че е откраднал бразилски паспорт, уруса сигурно са го хванали с капан и насила са го докарали, Кристиян е доказал футболната си несъстоятелност не само в България, Мислович си мисли че е Прохазка, но е по-слаб и от първия му престой, Охене си е за Пазарджик, Куршума се оказа халостен, арабчето се мъчи да играе като Велтон но не му се получава, а Рикардиньо ако няма противник в близост чат-пак вкарва. Само Марин се бори, но това му е тавана. Костов се държи като умствено изостанал, иска от играчите неща които не могат да направят, нищо не се получава но упорства. Прехвалените хохолчета направиха такава кондиционна подготовка, че след час игра отбора рухва физически. Онзи с акциите се държи арогантно, но то е от притеснение. Той си знае от какво. А Боримиров и Йовов ... и те не знаят какво правят на Герена. Жал ми е за хората които искрено вярваха, че Левски ще спечели трофей или поне ще играе в Европа. С тези хора – НЕ!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32633
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 14 апр 2024 10:35

Кой доведе Кристиан Димитров в ПФК Левски?

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот modor » 14 апр 2024 10:48

1914.1902 написа:Кой доведе Кристиан Димитров в ПФК Левски?

Аз
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32633
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 14 апр 2024 11:33

A полузащитникът на века Чандъров?

vvessel
Мнения: 4330
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот vvessel » 14 апр 2024 11:51

1914.1902 написа:A полузащитникът на века Чандъров?

А бежанеца Фадига?
Така може да се питаме до утре.
Ясно е, че така не може да продължава. Превъртат се едни пари, а Левски затъва игрово, а без Европа и финансово. Голяма работа, че били платени на куп някакви пари, които за година-две пак ще се натрупат поради крайна некадърност.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32633
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 14 апр 2024 11:56

vvessel написа:
1914.1902 написа:A полузащитникът на века Чандъров?

А бежанеца Фадига?
Така може да се питаме до утре.
Ясно е, че така не може да продължава. Превъртат се едни пари, а Левски затъва игрово, а без Европа и финансово. Голяма работа, че били платени на куп някакви пари, които за година-две пак ще се натрупат поради крайна некадърност.


Абсолютно същото е, той също не става, както почти всички други в клуба от последните 15 години.

Напълно съгласен съм с всичко написано от теб, дълговете пак ще започнат да се трупат съвсем скоро без Европа, защото все повече фенове ще се обърнат срещу некадърните в управлението.

Сираков трябваше да е аут от клуба още след първите му два месеца, в които се провали тотално. Йовов веднага след снимката с Бойко Борисов трябваше да е изритан.

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 14 апр 2024 12:02

Ако трябва да сме честни, отборът ви в момента няма нищо общо с този от преди година, година и половина. Единствените, в които има класа са Кордоба, Петков и Цунами и с условности Джемили и Рикардиньо, другите могат да си цъкат във всеки отбор от 7-16 място и няма да се види значителна разлика. Контузеният бразилец също не изглежда зле.

Като цяло зимата трудно се прави селекция от свободни агенти, затова и не се продават играчи тогава, на нас малко ни върза с нападателя, че става за нещо и позакърпихме положението, отделно Томаш видя, че вече няма играчи за предната схема и я смени, докато Костов още се инати. Ама тоя, където е куршум, тотално менте ми изглежда, един Мартин Петков щеше да ви свърши повече работа, ако си го бяхте върнали.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32633
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 14 апр 2024 12:03

Така или иначе има огромен спад в продажбата на аб. карти и чл. карти сега, а какво остава, ако не се класираме за ЕКТ.

При липса на мачове в Европа:
* по-малко продадени аб. карти
* по-малко продадени чл. карти
* по-малко присъстващи на стадиона
* по-малко продадени тениски най-вероятно


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта