ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 506
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 08 апр 2024 14:36

W84me написа:
TristaNNN написа:А, да припомним две неща за ужас на палмсбрикчийчетата: 1) При злия, алчен рибар такива млатения на левскари по мачовете нЕмаше и 2) Преди срещите със зелени и оранжеви не се молехме да паднем с по-малко, а напротив - коментирахме предимно как ще ги дернем. Но дори и да падахме, на терена в никакъв случай не изглеждахме като сегашната позорна трупа на най-великия футболен тактик на България.

Тоест рибаря е бил удобен на млатещите се по трибуните.

Това сравнение ми напомня на друго подобно, горе-долу също толкова логически издържано: "при злия комунизъм и БКП разстрели на мутри нямаше, те започнаха при демокрацията". Да разбираме, че комунизЪма е бил земен рай, нищо че на самите мутри от 90-те комунистите им бутнаха първите куфарчета с пари да ги развъртат

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот Kotooshu » 08 апр 2024 15:34

Sstefanov написа:В Левски големият проблем е точно това безнаказано отношение на една група хора към други Левскари, отбора е ясно, че не върви и няма никакви добри играчи и още 500 проблема. Но за мен, до като има такива преследвания, бой, куките нищо да не правят, фенове няма да има по стадионите. Голяма работа, че сме паднали от който и да е. По гадно е когато си бит от уж "свои", децата го видяха това и не искат да се занимаваат с такива глупости, родителите го видяха за пореден път да бъдат целени с факли, ракети, бомби, димки и всякаква друга простития. А ШИБАНАТ милиця мълчи и не знаят как е вкарано. За какво са тогава шибаните ченгета Стояха и гледаха как групата от 30 човека, премимаха през цялата писта, влезнаха в друг сектор и попиляха всичко по пътя си, а те фуражките стояха от страни и ни гък, ни стон. От къде на къде, Даниел, Симеонов и ко, успяха да минат безнаказано през цялата писта до края на Сектор А, без 1 ушев да ги спре. , защо беше позволено на чорбарите да хвърлят/стрелят с ракети и факли по сектор А, по деца и жени. И милицията стоя и гледа. Такова нещо в нормална държава не може да се случи и после да няма арестувани и затворени, дори и ченгета.


Това го говоря от 10+ години!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Вълчан
Мнения: 4280
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот Вълчан » 08 апр 2024 17:11

Това беше знак на онези към Сираков да си опича акъла и да знае кои движи правилата.

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот Aronaks » 08 апр 2024 17:14

Вълчан написа:Това беше знак на онези към Сираков да си опича акъла и да знае кои движи правилата.


Раев много добре знае кой е шефа, но в случая не са наркосите. И Раев и СЗ имат един шеф. Всичко това между тях дето го гледаме е прах в очите на хората, но огромна част от левскарите са заблудени.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21397
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот metodito » 08 апр 2024 17:29

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
W84me написа:
TristaNNN написа:А, да припомним две неща за ужас на палмсбрикчийчетата: 1) При злия, алчен рибар такива млатения на левскари по мачовете нЕмаше и 2) Преди срещите със зелени и оранжеви не се молехме да паднем с по-малко, а напротив - коментирахме предимно как ще ги дернем. Но дори и да падахме, на терена в никакъв случай не изглеждахме като сегашната позорна трупа на най-великия футболен тактик на България.

Тоест рибаря е бил удобен на млатещите се по трибуните.

Това сравнение ми напомня на друго подобно, горе-долу също толкова логически издържано: "при злия комунизъм и БКП разстрели на мутри нямаше, те започнаха при демокрацията". Да разбираме, че комунизЪма е бил земен рай, нищо че на самите мутри от 90-те комунистите им бутнаха първите куфарчета с пари да ги развъртат

Мутрите по това време една част са били в залата и тренираха - борба, щанги, кану-каяк, карате (за тези от службите. Понеже е било забранено за простосмъртните). Другите - спекуланти и тъ нъ - били в затвора. Великият кормчия Желю Желев прави една амнистия и такива Като Карамански, Илиев и сие излизат на свобода.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12331
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 08 апр 2024 20:16

W84me написа:
TristaNNN написа:А, да припомним две неща за ужас на палмсбрикчийчетата: 1) При злия, алчен рибар такива млатения на левскари по мачовете нЕмаше и 2) Преди срещите със зелени и оранжеви не се молехме да паднем с по-малко, а напротив - коментирахме предимно как ще ги дернем. Но дори и да падахме, на терена в никакъв случай не изглеждахме като сегашната позорна трупа на най-великия футболен тактик на България.

Тоест рибаря е бил удобен на млатещите се по трибуните.

Бог знае кому е бил удобен или не, аз нямам представа и не се наемам да коментирам.
Комантирам обаче фактите такива, каквито съм ги посочил.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32640
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот 1914.1902 » 08 апр 2024 20:21

https://dsport.bg/naprezenie-i-boi-v-ag ... 09094.html

Това беше по времето на Станимир - пак бой. Факт.

След това имахме гостуване на Пирин преди домакинство на Лудогорец и знамето на УЛ вече го нямаше на Герена.

Serafim
Мнения: 5232
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот Serafim » 08 апр 2024 20:28

Сега като гледах гола на Хайнц си мисля, че е трудно да виним Андонов пряко. Неговата грешка е отиграването и че се замота с топката. Но Кордоба е в пълен контрол на топката, жеста му с ръце според мен значи Аноднов да не излиза, обаче подцени, че Каранга ще гони тази топка. И не само това, ами той почти го задмина. Тая топка трябваше Кордоба или да я свие към тъча, без Аноднов да излиза или да подава директно към него, без вратаря да е тръгнал. Това е липса на комуникация между двамата.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12331
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 08 апр 2024 21:03

1914.1902 написа:https://dsport.bg/naprezenie-i-boi-v-agitkata-na-levski-v-tarnovo-snimki~109094.html

Това беше по времето на Станимир - пак бой. Факт.

След това имахме гостуване на Пирин преди домакинство на Лудогорец и знамето на УЛ вече го нямаше на Герена.

Признавам си, че не си спомням конкретно тази случка във Велико Търново, но аз имах предвид масови, показни и арогантни боища, а не спречкване на двама-трима пияни или друсани по трибуните за всевъзможни глупости - от "Заглеждаш ми цецката", през "Слез, че не виждам", та до "Ти що (не)пееш еди какво си".
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23159
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот W84me » 08 апр 2024 21:27

TristaNNN написа:
1914.1902 написа:https://dsport.bg/naprezenie-i-boi-v-agitkata-na-levski-v-tarnovo-snimki~109094.html

Това беше по времето на Станимир - пак бой. Факт.

След това имахме гостуване на Пирин преди домакинство на Лудогорец и знамето на УЛ вече го нямаше на Герена.

Признавам си, че не си спомням конкретно тази случка във Велико Търново, но аз имах предвид масови, показни и арогантни боища, а не спречкване на двама-трима пияни или друсани по трибуните за всевъзможни глупости - от "Заглеждаш ми цецката", през "Слез, че не виждам", та до "Ти що (не)пееш еди какво си".

Това в Търново е абсолютно идентично.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti и 27 госта