ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23141
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот W84me » 09 апр 2024 14:48

TristaNNN написа:
W84me написа:
TristaNNN написа:Възможно е да сте прави в случая, но може ли все пак и някое видео, че не успях да намеря? Както споменах, не си спомням въпросната случка във Велико Търново, а намеквате, че чак идентична на вчерашната била... :o :shock:

https://dsport.bg/naprezenie-i-boi-v-ag ... 09094.html

Видео със случките, моля, а не с лъскавата, мазна муцуна на припока-нагаждач, незнайно защо наричан син журналист?
От снимките се вижда традиционна за родните стадиони ситуация - двама-трима са се сдърпали за глупости, зашамарили са се, един-двама ще запомнят мача покрай разбитите си носове, докато охранителите се усетят да ги разтърват до минутка-две.
Твърдите, че е имало гнусотия, подобна на безпардонната вчерашна такава, а аз не си я спомням, затова очаквам малко повече информация и сериозни материали, моля.

Не съм снимал, бях на мястото. Абсолютно 1 към 1. 20 човека нахлуха в сектора уж да бият 1.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 09 апр 2024 15:26

bilyaletdinov написа:... Тристан иска да се сдружаваме с тия боклуци.....

Тристан нищо не иска от никого, а въпросните бабаити и наркоси не са членове на сдружението.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот bilyaletdinov » 09 апр 2024 15:55

TristaNNN написа:
bilyaletdinov написа:... Тристан иска да се сдружаваме с тия боклуци.....

Тристан нищо не иска от никого, а въпросните бабаити и наркоси не са членове на сдружението.

Искаш да кажеш, че няма никаква връзка между Даниел Илиев, Георги Валентинов, СЗ, ОПГ-то им прикрито зад клуб по ММА и лицето Любомир Костадинов? Сигурно Димитър Костадинов не го познават и него.
Ама щом си рекъл, ще ти повярвам.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 09 апр 2024 16:24

bilyaletdinov написа:
TristaNNN написа:
bilyaletdinov написа:... Тристан иска да се сдружаваме с тия боклуци.....

Тристан нищо не иска от никого, а въпросните бабаити и наркоси не са членове на сдружението.

Искаш да кажеш, че няма никаква връзка между Даниел Илиев, Георги Валентинов, СЗ, ОПГ-то им прикрито зад клуб по ММА и лицето Любомир Костадинов? Сигурно Димитър Костадинов не го познават и него.
Ама щом си рекъл, ще ти повярвам.

Исках да кажа точно това, което вече казах.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, futbolqga, Plamen_i00 и 44 госта