ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6472
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот realno » 30 мар 2024 10:52

Чували сте че се казва: черна котка да не пресече пътя ти, а в случая с Рибарската секта е че кара (черен) Кольо пресече пътя им и това им донесе нещастие. :)))
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Serafim
Мнения: 5230
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Serafim » 30 мар 2024 11:43

Би ми се искало да кажа на колегите във форума, че не всеки, който е недоволен от играта трябва задължително да е в някаква секта или да желае лошото на Левски, само за да кажа "видяхте ли! Казах ви!".
Половината форум искаше оставкара на Костов декември месец... Само припомням на някои.

Странно второ полувреме се получи. Отбора игра така, сякаш това бяха продълженията на мач от ЕКТ, в който трябваше само да задържим това 1:0 за да продължим напред. Късмета ни покри няколко пъти, Пламен извади останалото. Толкова изморени, да не могат да ходят, играчите не съм ги виждал.
Но мисля, че първото полувреме бе едно от най-добрите при Костов. Почти всяка атака бе опасна, имаше положения за стерляне към вратата, тяхното чорбарче извади няколко удара. Просто разбирателството бе страхотно.
Евертон, когато е покрай Джемили, е като Джемили покрай Уелтън - т.е. Уелтън не подаваше на Джемили, а последния само захождаше около него и чакаше топката. Сега Джава не я пуска и рядко подава, освен ако не се навре до аут линията. Така и падна асистенцията му вкрая. Мисълта ми е, че на Евертон ще му трябва повече време. Може би ако Лима бе на разположение щеше да е по-различно.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4407
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Kotooshu » 30 мар 2024 11:49

Светльо урво :twisted: Снима ли се пред таблото ???
Мача не го гледах, няколко часа чета коментари и гледам репортажи .
Второто е било някакво влакче на ужасите, доколкото разбирам :? Интересно, че и с 10 човека няколко пъти смазвахме другите отбори, а сега паднали физически :?
Но но друга страна , позитивите от първото полувреме и самия начин на игра ми се иска Ники Костов да играе така цял мач, тогава разни "сини" фенове ще режат здраво вени!
За играта на Ники Костов се изисква страшно много тичане, нашите трудно ще стигнат това физическо ниво което се изисква за подобен футбол, а и изобщо в дриша лига няма отбор който може да издържи на такова темпо.
Успех на отбора !

* Пацо Тигъра е бил направил хубава мач и победата се дължи много на него , обикновено се надпреварвате да го псувате, сега що няма една добра дума :?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

На линия
Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2712
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Der Schmarotzer » 30 мар 2024 12:22

Kotooshu написа:Светльо урво :twisted: Снима ли се пред таблото ???
Мача не го гледах, няколко часа чета коментари и гледам репортажи .
Второто е било някакво влакче на ужасите, доколкото разбирам :? Интересно, че и с 10 човека няколко пъти смазвахме другите отбори, а сега паднали физически :?
Но но друга страна , позитивите от първото полувреме и самия начин на игра ми се иска Ники Костов да играе така цял мач, тогава разни "сини" фенове ще режат здраво вени!
За играта на Ники Костов се изисква страшно много тичане, нашите трудно ще стигнат това физическо ниво което се изисква за подобен футбол, а и изобщо в дриша лига няма отбор който може да издържи на такова темпо.
Успех на отбора !

* Пацо Тигъра е бил направил хубава мач и победата се дължи много на него , обикновено се надпреварвате да го псувате, сега що няма една добра дума :?

Зашото на няколкото пъти, когато спаси ударите го покри късмета, а не моженето му. А това при фаула, който едвам извади е върхът на неможенето му, на непозиционирането му, да не говорим за играта с крака в наказателното поле, при която доста пъти ми се изправи косата от "моженете му".
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

realno
Мнения: 6472
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот realno » 30 мар 2024 13:14

Serafim написа:Би ми се искало да кажа на колегите във форума, че не всеки, който е недоволен от играта трябва задължително да е в някаква секта или да желае лошото на Левски, само за да кажа "видяхте ли! Казах ви!".
Половината форум искаше оставкара на Костов декември месец... Само припомням на някои.

Странно второ полувреме се получи. Отбора игра така, сякаш това бяха продълженията на мач от ЕКТ, в който трябваше само да задържим това 1:0 за да продължим напред. Късмета ни покри няколко пъти, Пламен извади останалото. Толкова изморени, да не могат да ходят, играчите не съм ги виждал.
Но мисля, че първото полувреме бе едно от най-добрите при Костов. Почти всяка атака бе опасна, имаше положения за стерляне към вратата, тяхното чорбарче извади няколко удара. Просто разбирателството бе страхотно.
Евертон, когато е покрай Джемили, е като Джемили покрай Уелтън - т.е. Уелтън не подаваше на Джемили, а последния само захождаше около него и чакаше топката. Сега Джава не я пуска и рядко подава, освен ако не се навре до аут линията. Така и падна асистенцията му вкрая. Мисълта ми е, че на Евертон ще му трябва повече време. Може би ако Лима бе на разположение щеше да е по-различно.

Проблема е, че някои от Рибарската секта винаги ще са срещу Костов независимо как играе отбора та дори ако ще и шампион да стане и винаги ще са с Рибаря та дори и да подобри собствения си антирекорд. Те не подкрепят отбора, не се интересуват от играта, не се радват когато отбора бие, а в сектантската им глава има мисли само за най - скъпоплатения рибар в света и живота им има смисъл само ако той е в клуба и прави фасони.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22699
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот NOMER14 » 30 мар 2024 13:16

metodito написа:Интересно ми е кога Славия ще играе с Луноходец, както винаги излизат срещу нас?

Откак се помня Славия винаги играе по този начин с нас. Все пак това е историческото дерби у нас, а не онова бивше натрапено и вече несъществуващо.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4407
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Kotooshu » 30 мар 2024 13:24

Der Schmarotzer написа:
Kotooshu написа:Светльо урво :twisted: Снима ли се пред таблото ???
Мача не го гледах, няколко часа чета коментари и гледам репортажи .
Второто е било някакво влакче на ужасите, доколкото разбирам :? Интересно, че и с 10 човека няколко пъти смазвахме другите отбори, а сега паднали физически :?
Но но друга страна , позитивите от първото полувреме и самия начин на игра ми се иска Ники Костов да играе така цял мач, тогава разни "сини" фенове ще режат здраво вени!
За играта на Ники Костов се изисква страшно много тичане, нашите трудно ще стигнат това физическо ниво което се изисква за подобен футбол, а и изобщо в дриша лига няма отбор който може да издържи на такова темпо.
Успех на отбора !

* Пацо Тигъра е бил направил хубава мач и победата се дължи много на него , обикновено се надпреварвате да го псувате, сега що няма една добра дума :?

Зашото на няколкото пъти, когато спаси ударите го покри късмета, а не моженето му. А това при фаула, който едвам извади е върхът на неможенето му, на непозиционирането му, да не говорим за играта с крака в наказателното поле, при която доста пъти ми се изправи косата от "моженете му".


Много е лесно да пюете по децата, а да си затваряте очите за десетките тотални неможачи докарани в този клуб последните 10+ години!

За позиционирането при фала на Пацо си далеч от истината и още много ще ти се изправят косите защото вече не играем .... Иванков - Гонзо или Пацо - Уелтън !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

На линия
Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2712
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Der Schmarotzer » 30 мар 2024 14:09

Kotooshu написа:
Der Schmarotzer написа:
Kotooshu написа:Светльо урво :twisted: Снима ли се пред таблото ???
Мача не го гледах, няколко часа чета коментари и гледам репортажи .
Второто е било някакво влакче на ужасите, доколкото разбирам :? Интересно, че и с 10 човека няколко пъти смазвахме другите отбори, а сега паднали физически :?
Но но друга страна , позитивите от първото полувреме и самия начин на игра ми се иска Ники Костов да играе така цял мач, тогава разни "сини" фенове ще режат здраво вени!
За играта на Ники Костов се изисква страшно много тичане, нашите трудно ще стигнат това физическо ниво което се изисква за подобен футбол, а и изобщо в дриша лига няма отбор който може да издържи на такова темпо.
Успех на отбора !

* Пацо Тигъра е бил направил хубава мач и победата се дължи много на него , обикновено се надпреварвате да го псувате, сега що няма една добра дума :?

Зашото на няколкото пъти, когато спаси ударите го покри късмета, а не моженето му. А това при фаула, който едвам извади е върхът на неможенето му, на непозиционирането му, да не говорим за играта с крака в наказателното поле, при която доста пъти ми се изправи косата от "моженете му".


Много е лесно да пюете по децата, а да си затваряте очите за десетките тотални неможачи докарани в този клуб последните 10+ години!

За позиционирането при фала на Пацо си далеч от истината и още много ще ти се изправят косите защото вече не играем .... Иванков - Гонзо или Пацо - Уелтън !

Имал съм удоволствието да гледам на живо най-големите вратари от Левски в последните 50 години, от началото на техните кариери, т.е. когато бяха на 17-18 години, а срещу Горанов съм играл макар и в приятелски мачове, макар и когато вече беше на 35-36 години - Румен Горанов, Стефан Стайков, Владо Делчев, Борислав Михайлов, Иванков и Гоши Петков. Тоя кашкавал на нашата врата не само е много далеч от тях, той тича и в друга посока. Няма нито позициониране, нито отскок, нито игра с крака, нито поглед върху играта, нито реакция на ниво. Вчера на няколко пъти се хвърли срещу удари, които бяха леко встрани от него, като краката му едва се отлепиха от земята, а той тупна точно там, където и скачаше и само късметът го покри, че топката минаваше покрай вратата. Плонжовете му са като на Малката Перука на дърти години. При фаула погледни отново построяването на стената, удара и вратарската реакция на удара, която беше като на дете в първи клас, а не на професионален вратар.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4407
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Kotooshu » 30 мар 2024 14:17

Не съм имал удоволствието да гледам едни от най-великите вратари на Левски!
Но не е въпроса това, имама си Пацо, Ники и още едно младо момче.
Това е!
Пацо е най-псувания футболист от година насам, е сори, не мога и няма да го обвинявам за всичко.
Както и да е, на мен ми прави впечатление, че нашите момчета се псуват като хамали а тотални неможачи се толерират... манталитет!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

THE G.A.M.E
Мнения: 49962
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 мар 2024 14:24

Аз по скоро виждам представянето ни, като позитивно.
Резултатът е ясен ...

Факт, 2-рото полувреме изгубихме контролът над събитията и не бяхме толкова опасни в атака, а преса почти липсваше.
"Белите" имаха положения, факт ! Но 2-3 от тях бяха засади, които си бяха отсъдени, макар и доста късно, явно след сигнали от ВАР-аджиите ...
Та за това явно остава впечатлението, че едвали - не, са ни "изспуснали".
Останалите им ситуации бяха след някакви удари от дистанция ...
Макар и след това "физическо" рухване през вторите 45 мин. пак бихме. Това няма как да не е позитивно ...

Сега, относно сривът ...
Костов има навика да предозира формата на отделни играчи, и като цяло - отбора.
При него сме добре физически и ментално, след паузи ...
Сега се получи ефект на половина, но съм сигурен, че в следващите двубои няма да имаме подобен срив. Играчите са натегнати както трябва, тоест дробовете им са "пълни", просто снощи след почти перфектното първо полувреме, явно изведнъж осъзнаха, че имат едва 1 гол преднина и наляха гипса ...
А когато не те слуша главата, няма как да подчиняваш правилно тялото си ...
Убеден съм, че в следващите 3-4 мача това, ако не да го няма изцяло, то няма да е чак толкова видно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта