ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот realno » 29 мар 2024 22:14

tmanolov написа:Някои хора реално са мазохисти ;) трябва да си неособено умен, за да си мислиш, че има нормален левскар, който ще иде на мач на Левски с надеждата да паднем?!?! Наистина ми е трудно да го асимилирам

Дори, не го осъзнават. Това е като да си копейка живееща в свободния запад, но копнееща и хвалеща руския терор. Луда работа. ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9326
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот mikata » 29 мар 2024 22:24

NOMER14 написа:
mikata написа:Като се сетя,че цигането Роналдо игра за сметка на Марин. Джемили и Петков изнасят полусезона.

Ами трябваше да се продава и да се вземат пари от него.
Маринчо за разлика от други юношки го е разбрал и затова търпя. Галчев и то търпи.

С гол е днес за руснаците.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 506
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 29 мар 2024 22:25

groti написа:
fen's_Barcelona написа:
groti написа:Ще има спукани жлъчки от злоба. Кольо..що пак бием бе

За СЗдруженците в ложата, настанаха тежки дни!

Че и за доста колеги във форума. Тъжен уикенд.

Има време, Гьозтепе може да ги зарадва :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22720
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот NOMER14 » 29 мар 2024 22:36

Имат много тежко гостуване срещу конкурент.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1894
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Sstefanov » 29 мар 2024 22:41

tmanolov написа:Някои хора реално са мазохисти ;) трябва да си неособено умен, за да си мислиш, че има нормален левскар, който ще иде на мач на Левски с надеждата да паднем?!?! Наистина ми е трудно да го асимилирам

За пореден път с топ мнение. Ти наистина си адски заблуден и си живееш в собствен свят, което е нормално, но и трябва да се лекува. Има много "фенове", които само чакат Левски да се издъни, за да злобеят. Има доста хора, които "искат" или просто се надяват Левски да падне и отиват на мач с тази мисъл. Особено сега, след като Мъри го няма. Ти си един от тях, не се прави на ощипан. може и да не искаш да падат, но се подсмихваш когато не успеят да бият. За да може да се говори, колко е слаб Костов, колко е некадърен Сираков и колко велики са Мъри и Ивков к.рвата.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот alexdb » 29 мар 2024 22:44

W84me написа:Голямо израстване на Марин Петков и Пламен Андреев. Галчев също изглежда добил самочувствие.


Ще ги видим в следващите мачове и плейофите. Марин игра добре напред, но направи някои много сериозни грешки, които водеха да опасни контри, а в защита хич го нямаше.
Иначе бях много приятно изненадан от първото полувреме. Много добре се получи. Има още грешки за изчистване, но правеше впечатление бързината и комбинативността.
Ще видим къде сме в следващите три мача. За съжаление съдийския фактор хич не ми допада. Ако играем като първото с Тирейци ще ги приключим на полувремето, но ако ни натресат съдия, като днешния мачът ще стане много тегав.

tmanolov
Мнения: 4062
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот tmanolov » 29 мар 2024 23:05

Sstefanov написа:
tmanolov написа:Някои хора реално са мазохисти ;) трябва да си неособено умен, за да си мислиш, че има нормален левскар, който ще иде на мач на Левски с надеждата да паднем?!?! Наистина ми е трудно да го асимилирам

За пореден път с топ мнение. Ти наистина си адски заблуден и си живееш в собствен свят, което е нормално, но и трябва да се лекува. Има много "фенове", които само чакат Левски да се издъни, за да злобеят. Има доста хора, които "искат" или просто се надяват Левски да падне и отиват на мач с тази мисъл. Особено сега, след като Мъри го няма. Ти си един от тях, не се прави на ощипан. може и да не искаш да падат, но се подсмихваш когато не успеят да бият. За да може да се говори, колко е слаб Костов, колко е некадърен Сираков и колко велики са Мъри и Ивков к.рвата.

Ми не, грешиш, никога и по никакъв начин няма как да искам Левски да падне, щото този или онзи си били тръгнали. Напротив, дори ходя на стадиона почти с интензитета като при Мъри. Вярно, не плащам за вип сектора, както тогава, но пак съм в А. Разбира се, че ще стискам палци и срешу делиорманци, и срещу пропоците, макар че втория мач няма да го гледам и по тв-то. А за подсмихването - да, така е, просто всичката липса на малшанс при Мъри, сега ни се връща като огромен късмет и калитарщина. Дано продължи да е така, дано!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4062
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот tmanolov » 29 мар 2024 23:07

realno написа:
tmanolov написа:Някои хора реално са мазохисти ;) трябва да си неособено умен, за да си мислиш, че има нормален левскар, който ще иде на мач на Левски с надеждата да паднем?!?! Наистина ми е трудно да го асимилирам

Дори, не го осъзнават. Това е като да си копейка живееща в свободния запад, но копнееща и хвалеща руския терор. Луда работа. ;)

Ти пък, по-готино е да бориш мафията, като се коалираш с бх. Почти достига шизофренията на стрина Курни с нито един патрон за Украйна, караме ги само до границата на Полша с Украйна и не знаем какво става после с тях ;) айде лека, важното е, че бихме
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Serafim
Мнения: 5234
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Serafim » 29 мар 2024 23:14

alexdb написа:
W84me написа:Голямо израстване на Марин Петков и Пламен Андреев. Галчев също изглежда добил самочувствие.


Ще ги видим в следващите мачове и плейофите. Марин игра добре напред, но направи някои много сериозни грешки, които водеха да опасни контри, а в защита хич го нямаше.
Иначе бях много приятно изненадан от първото полувреме. Много добре се получи. Има още грешки за изчистване, но правеше впечатление бързината и комбинативността.
Ще видим къде сме в следващите три мача. За съжаление съдийския фактор хич не ми допада. Ако играем като първото с Тирейци ще ги приключим на полувремето, но ако ни натресат съдия, като днешния мачът ще стане много тегав.


Марин наистина това му е голям негатив в играта, в защита просто е неефективен. Не че не се връща да помага, но не успява да отнема топки, остава си само със "собрването" и често е преодоляван.
Но израстването му е видно. От доста години не са били интегрирани така младежи в отбора, както в последните 2, което е радващо, защото такива, като Пламен и Петков са вписват в първия състав. Галчев и Митков все още не мога да кажа, че успяват.

На линия
vvessel
Мнения: 4337
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот vvessel » 29 мар 2024 23:14

Гледах само последните петнайсетина минути на мача, иначе го слушах по радиото и съм много доволен от резултата. Това което гледах беше нещо страшно. Играхме глуха защита последните минути и само изритвахме топката, а футболистите едвам ходеха и падаха със схващания. Аз такова чудо не си спомням и то срещу Славия и то на Герена и то в редовното време. Имам чувството че подготовката е тотално сбъркана и футболистите ни изглеждат като пребити в края на мача. А ни чакат още три много сериозни мача през следващите две седмици.
Това което чух по радиото беше, че първото полувреме сме играли добре, но второто нищо не ни се получава. Е поне се получи гол в 94-тата минута, без да получим, защото като гледах после репортажа, Славия изпуснаха 4-5 много сериозни положения. Защитата изглежда направо не на себе си и извадихме късмет че Галин Иванов не игра, защото някои от тези положения той щеше да ги вкара. От друга страна чух много псувни по съдията по радиото и като чета и тук е същото. Гидженов е известен с това, че спорните положения ги свири в ущърб на Левски, а доколкото разбрах има и няколко безспорни що се отнася за нарушения и картони. Срещу следващите два отбора ще бъде същото, така че никой не трябва да се учудва че ще ни режат, ни си мисля, че ако Лц и Тирето създадат толкова положения срещу нас , ще си тръгнем с по 2-3 гола от мач . Дано и ние успеем да вкараме толкова, че ако загубим следващите три мача сме чао от зоната за бараж. От следващите 4 мача трябва да вземем поне 7 точки за да сме в борбата. В най-лошият случай 6 от три равни и една победа. Ама е това много малко вероятно .
п.п. Не разбрах защо смениха Охене. Контузи ли се?
Ако се е контузил и той , Костов да сменя кондиционните треньори, че май сбъркаха всичко каквото можаха. Не знам един ли е, двама ли са, но да ги махат до края на сезона, че за 5 мача сума ти народ се изпоконтузи, а отбора едвам се влачеше накрая, след 10 дена пауза.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, vvessel и 49 госта