ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3251
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот alexdb » 24 фев 2024 21:39

Serafim написа:Много тихо тук :)

Честита победа, беше безапелационна. Отдавна Левски не бе играл така, да доминира през цялия мач, а противника да е тотално обезкуражен и объркан, като Милен Стоев, който си изкара супер тъп ЧК. Герене бе известен с това, отборите идваха с провиснали носове.
От една страна тази победа не бива да ни създава някаква неправилна представа за отбора, но от друга доскоро и при Костов, и при Стоилов такива мачове не ги печелехме, а завършваха 0:0 или 1:1. И е важно да се отбележи, че ако Пламен не бе извадил онова положение при 1:0 мача спокойно можеше да завърши Х.

Смятам, че това е футбола, който Костов иска - с по едно-две докосвания, много движение на топката, промяна на темпото. И като говори за напасване на новите играчи към стила на Левски има предвид точно това - да се сработят играчите, да знаят инстинктивно кой къде е, кога да бъде ускорено темпото, ще има ли кой да подеме на това темпо и тн. В дългосрочен план как ще върви играта предстой да видим. Но съм сигурен в едно - дръпнем ли се да играем на контри или да играем с едно наум, щото сме излезли срещу Лудогорец, ЦСКА-София или Морето ще берем ядове.


Не надувай тромбата. Не бива да се забравя, че в мача късметът и Андреев ни покриха при елементарни грешки в защитата. Добре тръгна и добре завърши, но при евентуално върнат гол в 15 мин. само можем да гадаем как щяха да се развият нещата.

Иначе аз съм приятно изненадан от първите два мача. Взехме ги, днес се показа и желание за игра. И двете не са ни се случвали често в последните години. Обичайно след паузи тръгваме много трудно и тромаво.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12303
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 24 фев 2024 21:40

TristaNNN написа:.....

Прогноза за мача: Най-големите критици започват да подкрепят най-силно.

Няма какво да се обърка! 8-)
Отборът трябва да се поздрави за добрата игра в атака и хубавите голове, ако и бранителите на Кърджали да изглеждаха ужасно разсеяни. Например при третия ни гол беше комично, да не кажа и срамно, да гледаш момчетата в светлосини екипи. :/
И все пак е много приятно, когато Левски бие с 4-0 на Герена, левскарите на стадиона заслужаваха такава голова радост.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот W84me » 24 фев 2024 21:42

TristaNNN написа:
TristaNNN написа:.....

Прогноза за мача: Най-големите критици започват да подкрепят най-силно.

Няма какво да се обърка! 8-)
Отборът трябва да се поздрави за добрата игра в атака и хубавите голове, ако и бранителите на Кърджали да изглеждаха ужасно разсеяни. Например при третия ни гол беше комично, да не кажа и срамно, да гледаш момчетата в светлосини екипи. :/
И все пак е много приятно, когато Левски бие с 4-0 на Герена, левскарите на стадиона заслужаваха такава голова радост.

Дали са ни мача, но Тирето не са ни дали финала, че Мъри беше треньор. :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот futbolqga » 24 фев 2024 21:51

alexdb написа:
Serafim написа:Много тихо тук :)

Честита победа, беше безапелационна. Отдавна Левски не бе играл така, да доминира през цялия мач, а противника да е тотално обезкуражен и объркан, като Милен Стоев, който си изкара супер тъп ЧК. Герене бе известен с това, отборите идваха с провиснали носове.
От една страна тази победа не бива да ни създава някаква неправилна представа за отбора, но от друга доскоро и при Костов, и при Стоилов такива мачове не ги печелехме, а завършваха 0:0 или 1:1. И е важно да се отбележи, че ако Пламен не бе извадил онова положение при 1:0 мача спокойно можеше да завърши Х.

Смятам, че това е футбола, който Костов иска - с по едно-две докосвания, много движение на топката, промяна на темпото. И като говори за напасване на новите играчи към стила на Левски има предвид точно това - да се сработят играчите, да знаят инстинктивно кой къде е, кога да бъде ускорено темпото, ще има ли кой да подеме на това темпо и тн. В дългосрочен план как ще върви играта предстой да видим. Но съм сигурен в едно - дръпнем ли се да играем на контри или да играем с едно наум, щото сме излезли срещу Лудогорец, ЦСКА-София или Морето ще берем ядове.


Не надувай тромбата. Не бива да се забравя, че в мача късметът и Андреев ни покриха при елементарни грешки в защитата. Добре тръгна и добре завърши, но при евентуално върнат гол в 15 мин. само можем да гадаем как щяха да се развият нещата.

Иначе аз съм приятно изненадан от първите два мача. Взехме ги, днес се показа и желание за игра. И двете не са ни се случвали често в последните години. Обичайно след паузи тръгваме много трудно и тромаво.

Да не забравяме, че играхме без най-качествения ни защитник днес. Играта ни е съвсем друга с Кордоба.

Определено имаме много работа да свършим в защита, но е радващо, че в атака изглеждаме все по-опасни и разнообразни с всеки изминал мач. Не само добър резултат постигнахме, но и играта радваше окото.

Марин с пореден супер силен мач и много важен ранен гол, който отвори мача. Джемили също много голям прогрес има. Дано и новото момче да се окаже попадение, защото днес се понрави определено.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот Serafim » 24 фев 2024 21:58

alexdb написа:
Serafim написа:Много тихо тук :)

Честита победа, беше безапелационна. Отдавна Левски не бе играл така, да доминира през цялия мач, а противника да е тотално обезкуражен и объркан, като Милен Стоев, който си изкара супер тъп ЧК. Герене бе известен с това, отборите идваха с провиснали носове.
От една страна тази победа не бива да ни създава някаква неправилна представа за отбора, но от друга доскоро и при Костов, и при Стоилов такива мачове не ги печелехме, а завършваха 0:0 или 1:1. И е важно да се отбележи, че ако Пламен не бе извадил онова положение при 1:0 мача спокойно можеше да завърши Х.

Смятам, че това е футбола, който Костов иска - с по едно-две докосвания, много движение на топката, промяна на темпото. И като говори за напасване на новите играчи към стила на Левски има предвид точно това - да се сработят играчите, да знаят инстинктивно кой къде е, кога да бъде ускорено темпото, ще има ли кой да подеме на това темпо и тн. В дългосрочен план как ще върви играта предстой да видим. Но съм сигурен в едно - дръпнем ли се да играем на контри или да играем с едно наум, щото сме излезли срещу Лудогорец, ЦСКА-София или Морето ще берем ядове.


Не надувай тромбата. Не бива да се забравя, че в мача късметът и Андреев ни покриха при елементарни грешки в защитата. Добре тръгна и добре завърши, но при евентуално върнат гол в 15 мин. само можем да гадаем как щяха да се развият нещата.

Иначе аз съм приятно изненадан от първите два мача. Взехме ги, днес се показа и желание за игра. И двете не са ни се случвали често в последните години. Обичайно след паузи тръгваме много трудно и тромаво.


Само си повторил това, което и аз казах.

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот Testa_di_Legno » 24 фев 2024 22:20

Приличен мач и хубаво настроение по трибуните, както и доста добра посещаемост за такъв мач и предвид всички външни и вътрешни фактори: 8700 души според брояча в all4levski, но комай малко повече, като вземем предвид, че там показваха 35% разпродаден капацитет на “Б”, а той беше видимо поне наполовина запълнен (друг е въпросът на какво се дължи това несъответствие). С тези три гола до почивката си припомнихме вече позабравените времена, когато такава беше съдбата на (почти) всеки провинциален отбор, гостуващ на “Герена”. Като цяло продължаваме с добрата домакинска серия и се надявам първо, че ще я продължим, и второ - че ще понатрупаме точки и в гостуванията, които предстоят, та да можем да се намърдаме в тройката още до края на редовния сезон.

Чисто игрово винаги има какво да се желае, особено в отбрана, където имахме ядове преди всичко с изнасянето на топката. Треньорът явно държи това да става постепенно и с пасове по тревата, а не с изсипани топки напред, но играчите ни невинаги демонстрират добро разбирателство и на моменти подаряват владението на лошите. Хубаво, че Пламен показа добро позициониране, иначе можеше да е и доста по-труден за спечелване този мач.

Извън това добро впечатление ми направи, че пък в нападение имаме повече разнообразие отпреди и като цяло се стига до повече и по-чести изстрели към вратата на противника. От новите Лима ми направи добро впечатление, също и (изненадващо) Охене; Мислович не можах да го преценя, пък и трябва да си призная, че известно време си мислех, че това е Йовов младши, понеже при смяната показаха именно неговата снимка на вече доста поовехтялото ни табло… :lol: От ”старите” е ясно, че
Марин и Джемили се отличиха, при това не само с головете си, като си мисля (или поне се надявам), че от раздялата с Уелтън може да се получи неочакван ефект с тяхното по-активно включване. И не на последно място: дали пък не си намерихме изпълнител на фаулове най-после в лицето на Патрик-Габриел?
Само "Левски"!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот mikata » 24 фев 2024 22:47

На 4т. сме от скъпата селекция на Ловчанлии и Империалци :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот rane » 24 фев 2024 22:55

Хубава игра и хубава победа.
Жалко, че след ч.к. за Арда нашите спряха почти да играят. Щеше да бъде хубаво да стигнат 7-8 ;) Но и на 4 съм си доста доволен и приятно изненадан от играта ни в атака.
Някои хулят редовно Пламен, ама днес беше доста стабилен.
Марин винаги е имал едно страхотно качество - реализатор е и мисли, къде да насочи удара си. Жалко, че волето през второто полувреме не му се получи.
Новото бразилейро във втори мач се понрави с играта и ударите си, а най-важното е, че често му се и получават.
Личеше си в този мач, че не играе безработният французин. Бяхме в пълен състав през по-голямата част от мача.

Дано продължат с победите, а на припоците да им припари по д......а.

Само Левски.

kostko
Мнения: 120
Регистриран на: 03 авг 2019 20:09
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот kostko » 25 фев 2024 08:16

Софаскоре рейтинг: Левски 7,4
Пламен Андреев 7,4
Патрик Галчев 9,2
ван дер Каап 7,3
Кристиан Димитров 6,5
Цунами 7,1
Охене 7,2
Фабио Лима 8,4
Джавад Ел Джемили 8,5
Марин Петков 8,3
Рикардиньо 7,0
Виктор Любенов 6,9
Патрик Мислович 6,3
Хасими Фадига 7,1
Илиян Стефанов 6,9
Един за всички, всички за ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
The deacon
Мнения: 595
Регистриран на: 31 яну 2009 07:45
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот The deacon » 25 фев 2024 09:10

Честита радост на синята част от България! Радост, защото играта на отбора вчера вечер беше радост за окото! Най-напред поздравления за Андреев, който най-накрая направи това, което се изисква от един вратар по време на футболен мач. Може би имаше и малко късмет при вторият изстрел към вратата, когато топката срещна тялото му, но и това е част от играта..... Този път излизанията му при центриранията от корнери и фалове бяха безупречни. Дано това представяне го успокои и му вдъхне кураж, защото на вратата чукат мачове с микренци и делироманци, а там всяка грешка се наказва......... Някои критици ще кажат какво толкова е станало - мачове с Пирин и Арда! Да де, ама от няколко години и с такива отбори и то на Герена е истинска мъка за гледане..... А снощи, с тази игра се върнах много назад във времето, когато подобни отборчета идваха на Герена и стискаха палци да си тръгнат с по-малко от 4-5 допуснати гола ........... Чудесни Охене, Марин, Джемили и Лима. Прилични Митков и Галчев. В основния състав започнаха 5 българи, от които 4 са от школата. Реално Петков, Галчев и Андреев предрешиха хода на мача. Ето - това е ценното! Това е смислената инвестиция в бъдещето! Нека да няма главозамайване - има много работа да се върши при подредбата и действията на защитата като цяло.... Но няма как да не отбележа със задоволство, че този Левски в момента ми харесва...... Само Левски!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_99, eddie, TristaNNN и 103 госта