ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22660
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот NOMER14 » 25 фев 2024 10:54

Прави ми впечатление Охене, когато получи топката, заобиколен от противници, не се чуди как да се освободи от нея като Дарлан, а тръгва мощно напред с нея и само с фаул може да бъде спрян. Разлика във физиката на двамата. Подобно е дравнението на Лима с Роналдо. Ел Джемели не е за нашето първенство.

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот realno » 25 фев 2024 13:49

Аз пък се чудя защо Кольо не нагърби Охене с изнасянето на топката, а мъчи Митков. Охене ми се струва по зрял и стабилен за тази задача. Цял сезон се вижда, че на Митков му е трудно и често допуска грешки и от там възникват ситуации пред вратата ни.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

На линия
Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9308
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот mikata » 25 фев 2024 16:43

С Кордоба и словака на мястото на Митков би трябвало да изглеждаме по-добре.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 25 фев 2024 17:14

Кърджалийци снимаха ли се пред таблото :)
Кольо и Мажоритаря очевидно са били прави да махнат от съблекалнята гнилите ябълки. Дали това са били тези с изтичащите договори или продадените са мрънкали да бъдат продадени ?!?
Ще бъде любопитно срещу Супата в Пазарджик дали пак ще изнасяме така.

На линия
Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2828
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот futbolqga » 25 фев 2024 18:53

mikata написа:С Кордоба и словака на мястото на Митков би трябвало да изглеждаме по-добре.

Словакът не може да играе там. Затова е напуснал и предния си отбор.

Митков и Охене са безалетрнативни в момента. Аз все пак продължавам да вярвам, че в Митков има много хляб, въпреки че го мъчат на тази позиция.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот Serafim » 25 фев 2024 19:44

Твърдението, че в Митков има много хляб е най-вече защото е още на 19 години. Не е вундеркид, но има заложби. Към момента той получава супер голямо доверие, което трябва да използва, защото доста други юноши не са имали този комфорт. Мен не ми харесва как изнася топката, няма скорост, не умее да я държи до себе си и да се "сбори" с противника с топка в крака. За удар няма да коментирам, защото много рядко попада в такива ситуации. Дано му се получи, аз много се надявах, да играе като Филип Кръстев.

На линия
Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2828
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот futbolqga » 25 фев 2024 20:05

Serafim написа:Твърдението, че в Митков има много хляб е най-вече защото е още на 19 години. Не е вундеркид, но има заложби. Към момента той получава супер голямо доверие, което трябва да използва, защото доста други юноши не са имали този комфорт. Мен не ми харесва как изнася топката, няма скорост, не умее да я държи до себе си и да се "сбори" с противника с топка в крака. За удар няма да коментирам, защото много рядко попада в такива ситуации. Дано му се получи, аз много се надявах, да играе като Филип Кръстев.

Определено възрастта му е фактор. На 19 г. има вече известен опит зад гърба си и успешно прескочи трапа между юношески и мъжки футбол, в който падат 99% от юношите. Аз лично си мисля, че би показал най-добрите си качества, ако му се даде ролята на Джемили от предния ни мач - свободно зад нападателя, но това са си мои предположения.

А относно Кръстев - несъмнено топ играч, но правеше поне толкова грешки в изнасянето, колкото Митков (а тогава дори не играехме с настоящата постройка, която е доста по-предизвикателна).

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот vvessel » 26 фев 2024 00:04

Разбирам идеите на Костов за позицията на която играе Митков, но не разбирам защо продължава да се опитва да наложи точно него, при положение, че не става. Поне засега. Според мен там трябва да играе някой опитен с добра физика, както например Боримиров. Ако Краев беше преподписал, заедно с Охене биха били много добра дефанзивна двойка. И двамата се допълват. Докато Митков някой трябва да го пази да не сбърка някоя топка точно в тази опасна зона, както не веднъж се е случвало и е завършвало фатално.
Та си мисля, че или Костов трябва да си смени концепцията за изнасяне или трябва да смени човека. Словака май не се чувстваше добре на тоя пост, за малкото минути които игра. Но е рано да се правят изводи. Изводите ще са след мачовете с тирето и Лц. Там най-вече ще проличи къде са ни силните и слабите страни.
А доколкото си спомням Митков започна добре при Костов, но беше изнесен по-напред. След това Костов го върна назад. И започнаха грешки и голове.

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот csimoen2 » 26 фев 2024 11:18

wilge написа:
tmanolov написа:Излишни дитирамби, нека изчакаме мачовете с реални съперници. Арда са супер зле в момента, но пък голът на Марин беше топ. Това на Галчев беше ултра вратарско

Не за пръв път пишеш глупости. Всички знаем кого мразиш и пред кого се прекланяш, но те са само елементи в Левски. Това е същият отбор, но с друг треньор. Колкото до гола, това си беше майсторско изпълнение на Папи. Вратаря, по правило беше покрил своя ъгъл, а другия се пази от стената. Това не се хваща. Гол като по учебник.
ПП. поздравявам те с четвъртия гол за Левски, който току-що Джавад вкара.


Лошото е, че няма да е за последен....

На линия
Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2828
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот futbolqga » 26 фев 2024 13:05

csimoen2 написа:
wilge написа:
tmanolov написа:Излишни дитирамби, нека изчакаме мачовете с реални съперници. Арда са супер зле в момента, но пък голът на Марин беше топ. Това на Галчев беше ултра вратарско

Не за пръв път пишеш глупости. Всички знаем кого мразиш и пред кого се прекланяш, но те са само елементи в Левски. Това е същият отбор, но с друг треньор. Колкото до гола, това си беше майсторско изпълнение на Папи. Вратаря, по правило беше покрил своя ъгъл, а другия се пази от стената. Това не се хваща. Гол като по учебник.
ПП. поздравявам те с четвъртия гол за Левски, който току-що Джавад вкара.


Лошото е, че няма да е за последен....

[offtopic]Ей, изядохте го Манолов! Нали затова е форум, да обсъждаме. Той си има мнение и макар аз да не съм съгласен с него, поне го поздравявам, че мисли за себе си, а не е яхнал вълната на някоя от двете пропагандни групи (Сираков и СЗ) покрай нашия отбор. Пък и какво толкова е казал - че Арда са супер зле. Ми, явно има някаква доза истина, щом уволниха треньора след мача.[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, botevplovdiveoe, drvasko98, futbolqga, groti, I_Tuk_Froid_Pobedi, metodito, mikata, nvm, Plovdiv_1926, rasputin_nk, Svilen, tiamat, veni__85 и 156 госта