ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот groti » 17 фев 2024 19:24

1914.1902 написа:Някои ще броят уикенда си за съсипан след тази синя победа. ;)

Да бе... Па и Иконата се препъна в Турция. Мъка
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот NOMER14 » 17 фев 2024 19:25

До мача в Разград трябва да направи още 5 поредни победи.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 фев 2024 19:27

Можеби Костов наистина е харесван от "Футболните Богове"... Този мач сме го гледали поне 20-на пъти в последните 5 г. и в нито един не спечелихме. :)
А сега не само че спечелихме, но дори и нямаше драма в края ...
Разбира се този Пирин е в крайно експериментален вариант, но пък получиха солидна доза адреналин при гола си, и червеният картон ...
Междудругото, само аз ли смятам, че и при двете ситуации имаше нарушения в наша полза ? Имаше ли ВАР... Щото нашият гол за 0:1 го гледаха... Поради незнайно каква причина !?? :)
Като цяло, почти нямам забележки към никого.
Лима ми се понрави с борбеноста и играта си в деф. план. Доста топки отне и пресече, а при мъничко шанс можеше да ознаменува дебюта си, и с гол.
Добра победа, като за начало и с оглед на развитието на мача ...
Физически изглеждаме добре... Сякаш дори, спортно-технически, имаме резерви, и се надявам да ги покажем.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 502
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 17 фев 2024 19:37

vvessel написа:
groti написа:Интересен мач. Очаквах по-зле да изглеждаме. Новите се представиха добре. Само не ми харесва да играем с толкова изтеглена защита при такива колебливи защитници и вратар.
Според мен Марин беше играч на мача.

Съгласен. През Марин минаха 2/3 от атаките, вкара гол, спасиха му два удара. Като цяло най-стабилен през целия мач. Интересно обаче кой ще му е резерва, ако се наложи.

Гаоте да налагат, аз така го виждам

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот realno » 17 фев 2024 19:48

vvessel написа:
groti написа:Интересен мач. Очаквах по-зле да изглеждаме. Новите се представиха добре. Само не ми харесва да играем с толкова изтеглена защита при такива колебливи защитници и вратар.
Според мен Марин беше играч на мача.

Съгласен. През Марин минаха 2/3 от атаките, вкара гол, спасиха му два удара. Като цяло най-стабилен през целия мач. Интересно обаче кой ще му е резерва, ако се наложи.


Джемили. За този пост го взе Рибаря.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Serafim
Мнения: 5224
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот Serafim » 17 фев 2024 19:58

Нали твърдят, че се чакат още играчи. Предполагам, че поне един ще е крило, десен бек. Явно вътрешни халфове няма да вземаме повече, след Мислович и Охене. За нападател зависи дали Бари въобще ще играе футбол някога отново. Ил. Стефанов, който не е типичен нападател се превърна в играч за по 10 минути.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот Kotooshu » 17 фев 2024 20:09

Още една-две крачки напред трябваше да направи Пацо, да не кажа и три за да скъси още ъгъла с нападателя!
Килиан нямаше шанс да направи шпагат, тогава би било малко по различно.
Стратегията с Ч.К. работи, но трябваше да е на Фадигааа ;)
Жалко е, че има тъжни левскари след победа...
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот vvessel » 17 фев 2024 20:14

Чудя се кой може да се пусне на мястото на Митков, че много грешки прави. Не му е там мястото . За червения картон нямаше добро повторение да се види имаше ли нарушение срещу него, но направи и няколко други грешки без последствия. И прецака перфектна контра в четвъртата минута на продължението, когато ако беше дал добър пас можеше да излезем трима на двама . Щеше ми се да се сравнява поне малко с Филип Кръстев, но е мнооого далеч от неговата класа, въпреки че са близки като години и етническа принадлежност.
Словака къде ли ще го пускат? Дали може да играе на тази позиция или ще е зад нападателя?

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот scooool » 17 фев 2024 20:23

vvessel написа:Чудя се кой може да се пусне на мястото на Митков, че много грешки прави. Не му е там мястото . За червения картон нямаше добро повторение да се види имаше ли нарушение срещу него, но направи и няколко други грешки без последствия. И прецака перфектна контра в четвъртата минута на продължението, когато ако беше дал добър пас можеше да излезем трима на двама . Щеше ми се да се сравнява поне малко с Филип Кръстев, но е мнооого далеч от неговата класа, въпреки че са близки като години и етническа принадлежност.
Словака къде ли ще го пускат? Дали може да играе на тази позиция или ще е зад нападателя?

Вместо да се радвате!!!! Луди хора сте, това момче днес има рожден ден... 19г. Сбърка, но и взе много топки,.просто не е дефанзивен халф. Добра победа, само Левски

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот vvessel » 17 фев 2024 20:41

scooool написа:
vvessel написа:Чудя се кой може да се пусне на мястото на Митков, че много грешки прави. Не му е там мястото . За червения картон нямаше добро повторение да се види имаше ли нарушение срещу него, но направи и няколко други грешки без последствия. И прецака перфектна контра в четвъртата минута на продължението, когато ако беше дал добър пас можеше да излезем трима на двама . Щеше ми се да се сравнява поне малко с Филип Кръстев, но е мнооого далеч от неговата класа, въпреки че са близки като години и етническа принадлежност.
Словака къде ли ще го пускат? Дали може да играе на тази позиция или ще е зад нападателя?

Вместо да се радвате!!!! Луди хора сте, това момче днес има рожден ден... 19г. Сбърка, но и взе много топки,.просто не е дефанзивен халф. Добра победа, само Левски

Този форум мислех, че е за коментиране на мача, а не за поздравителни картички.
И прочете ли това което съм написал изобщо? Не му е там мястото!
Вместо да се радвате, четете с разбиране и гледайте играта, а не пляскайте само защото сме били някак си Пирин.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, olimpi и 132 госта