Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1384
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот olimpi » 22 фев 2024 13:52

Този пустиняк явно забрави от къде тръгна и, че ако не беше дошъл в Левски йок национал, йок трансфер за добри пари.

Нека погледа касети, след 5м без игра формата му ще е потресаваща и докато влезе в ритъм ще мине бая време.

Не му пожелавам лошото, но най-вероятно от тук натам ще е пейка и все по-слаби отбори докато стигне там до НЗ.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Киро Пора » 22 фев 2024 14:15

Изтървахме момента да продадем Андриян, трябваше да стане след мачовете в ЕКТ. Явно и не него му писна да се отказват оферти за него и е решил да действа по друг начин. Подписа договор със сериозна мениджърка агенция и ако вече няма подписан предварителен договор с някой отбор, ще му намерят.
Жалко, защото никой не печели от това - играчът ще тича за здраве още 4 месеца, клубът ще има пропуснати ползи от поне 500-600к евра, плюс че ще плаща заплата още няколко месеца за нищо, реално...

За мен лично е учудващо, как ръководството успява да се изпокара с всеки, с който не се разбере за нов договор. ОК, случва се, в договора има две страни, ако едната не е ОК с условията - договор няма да има, ама да се изпокараш с всеки, който не подпише, направо не знам как го постигат. Жоро Миланов, Филип Кръстев, Петрис, Краев....

А Божидар, защо е "смешник" - защото има брат?

tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот tmanolov » 22 фев 2024 14:29

Процесът е двустранен - факт е, че без Левски Краев нямаше да е никой, но пък той е на 25-6 или там някъде и иска да изкара някой лев, а не да стои на 5-6К лева на месец, което е горе-долу да си покрие разходите и толкова. Нали се сещаме, че футболисите имат едни 10-15 години, в които да изкарат пари за остатъка от живота си, особено след като кюрдчето им зае нишата с рекламите :mrgreen: За какво му се сърдим - вместо да го продадем миналата година или лятото, ние сами сме чакали до последния момент, щото ний сме Левски, бааа и на Левски не се отказва и човекът в момента е преценил, че няма да подпише и ще вземе едни 200-300К евор на ръка от следващия отбор, вместо да ги вземе Левски. Ми да бяха го продали или да му бяха предложили договор минлата година по това време.

Ако скоро не се подпише договор с Кордоба, то догодина по това време и той ще е предател, изрод, боклук, как смее и т.н.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Aronaks » 22 фев 2024 14:32

Киро Пора написа:Изтървахме момента да продадем Андриян, трябваше да стане след мачовете в ЕКТ. Явно и не него му писна да се отказват оферти за него и е решил да действа по друг начин. Подписа договор със сериозна мениджърка агенция и ако вече няма подписан предварителен договор с някой отбор, ще му намерят.
Жалко, защото никой не печели от това - играчът ще тича за здраве още 4 месеца, клубът ще има пропуснати ползи от поне 500-600к евра, плюс че ще плаща заплата още няколко месеца за нищо, реално...

За мен лично е учудващо, как ръководството успява да се изпокара с всеки, с който не се разбере за нов договор. ОК, случва се, в договора има две страни, ако едната не е ОК с условията - договор няма да има, ама да се изпокараш с всеки, който не подпише, направо не знам как го постигат. Жоро Миланов, Филип Кръстев, Петрис, Краев....

А Божидар, защо е "смешник" - защото има брат?


Защото се отнесе към Левски като повечето ни юношки, без респект, без благодарност, гледайки собствения си интерес. Не ми пука какво са си казали с Мажоритаря. Това е Левски и трябва да си благодарен, че си имал шанса да играеш в този отбор. За брат му какво да кажа. Абсолютен надут балон без грам покритие. Заслужава си да играе в Австралия или там където е.

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Киро Пора » 22 фев 2024 14:56

Aronaks написа:
Киро Пора написа:Изтървахме момента да продадем Андриян, трябваше да стане след мачовете в ЕКТ. Явно и не него му писна да се отказват оферти за него и е решил да действа по друг начин. Подписа договор със сериозна мениджърка агенция и ако вече няма подписан предварителен договор с някой отбор, ще му намерят.
Жалко, защото никой не печели от това - играчът ще тича за здраве още 4 месеца, клубът ще има пропуснати ползи от поне 500-600к евра, плюс че ще плаща заплата още няколко месеца за нищо, реално...

За мен лично е учудващо, как ръководството успява да се изпокара с всеки, с който не се разбере за нов договор. ОК, случва се, в договора има две страни, ако едната не е ОК с условията - договор няма да има, ама да се изпокараш с всеки, който не подпише, направо не знам как го постигат. Жоро Миланов, Филип Кръстев, Петрис, Краев....

А Божидар, защо е "смешник" - защото има брат?


Защото се отнесе към Левски като повечето ни юношки, без респект, без благодарност, гледайки собствения си интерес. Не ми пука какво са си казали с Мажоритаря. Това е Левски и трябва да си благодарен, че си имал шанса да играеш в този отбор. За брат му какво да кажа. Абсолютен надут балон без грам покритие. Заслужава си да играе в Австралия или там където е.



Абсолютно нормално е да гледа собствения си интерес. Както трябва да прави и клубът, всъщност.

А колкото до Божидар, той си намали заплата, когато бяхме го окъсали за пореден път и за разлика, например от братя Цоневи, които не преподписаха и си тръгнаха като свободни агенти, за Божидар взехме 400 000 евраци.
А това "заслужава си да играе в Австралия" от висотата на вековната А група ли го казваш? :) Да е жив и здрав, живее на райско място, играе в първенство по-силно и по-качествено от нашето, най-вероятно получава добри пари, а и отборът му е в борбата за титлата.

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот realno » 22 фев 2024 14:58

tmanolov написа:Процесът е двустранен - факт е, че без Левски Краев нямаше да е никой, но пък той е на 25-6 или там някъде и иска да изкара някой лев, а не да стои на 5-6К лева на месец, което е горе-долу да си покрие разходите и толкова. Нали се сещаме, че футболисите имат едни 10-15 години, в които да изкарат пари за остатъка от живота си, особено след като кюрдчето им зае нишата с рекламите :mrgreen: За какво му се сърдим - вместо да го продадем миналата година или лятото, ние сами сме чакали до последния момент, щото ний сме Левски, бааа и на Левски не се отказва и човекът в момента е преценил, че няма да подпише и ще вземе едни 200-300К евор на ръка от следващия отбор, вместо да ги вземе Левски. Ми да бяха го продали или да му бяха предложили договор минлата година по това време.

Ако скоро не се подпише договор с Кордоба, то догодина по това време и той ще е предател, изрод, боклук, как смее и т.н.


Дали не се е забавил трансфера и сега ще си замина за без пари, защото той не е бил сигурен какво иска или при разговори е заявявал, че иска да остане? До колкото си спомням сагата с него се влачи от поне година. Според мен когато един футболист се колебае за нов договор трябва да се продава на момента особено на такъв, на който могат да му се вземат добро пари, защото футболист с висока цена няма как да стои на ниска заплата в клуба. По същата логика с Кордоба или трябва да му вдигната заплатата или да го продадат.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот ikar » 22 фев 2024 15:27

Киро Пора написа:Изтървахме момента да продадем Андриян, трябваше да стане след мачовете в ЕКТ. Явно и не него му писна да се отказват оферти за него и е решил да действа по друг начин. Подписа договор със сериозна мениджърка агенция и ако вече няма подписан предварителен договор с някой отбор, ще му намерят.
Жалко, защото никой не печели от това - играчът ще тича за здраве още 4 месеца, клубът ще има пропуснати ползи от поне 500-600к евра, плюс че ще плаща заплата още няколко месеца за нищо, реално...

За мен лично е учудващо, как ръководството успява да се изпокара с всеки, с който не се разбере за нов договор. ОК, случва се, в договора има две страни, ако едната не е ОК с условията - договор няма да има, ама да се изпокараш с всеки, който не подпише, направо не знам как го постигат. Жоро Миланов, Филип Кръстев, Петрис, Краев....

А Божидар, защо е "смешник" - защото има брат?

Не беше долкова отдавна когато Божидар бе национален състезател. В един от последните си мачове той даде едно "паметно" интервю в което със голяма доза самочувствие открито заяви - " смятам със пълно право имам претенцията да бъда капитан на този отбор и да бъда избран за футболист на годината" . А лично не помня подобен аналог на наглост в последните 50г откакто набюдавам родниат футбол.
С голямо любопитство ще наблюдавам кариерата на Адриан за да видя дали и той е толкова "голям" колкото и брат му. Всичко това силно ме узадачава след като ясно си спомням колко скромно момче бе дехният баща Бойко.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот honda » 22 фев 2024 15:42

Киро Пора написа:Изтървахме момента да продадем Андриян, трябваше да стане след мачовете в ЕКТ. Явно и не него му писна да се отказват оферти за него и е решил да действа по друг начин. Подписа договор със сериозна мениджърка агенция и ако вече няма подписан предварителен договор с някой отбор, ще му намерят.
Жалко, защото никой не печели от това - играчът ще тича за здраве още 4 месеца, клубът ще има пропуснати ползи от поне 500-600к евра, плюс че ще плаща заплата още няколко месеца за нищо, реално...

За мен лично е учудващо, как ръководството успява да се изпокара с всеки, с който не се разбере за нов договор. ОК, случва се, в договора има две страни, ако едната не е ОК с условията - договор няма да има, ама да се изпокараш с всеки, който не подпише, направо не знам как го постигат. Жоро Миланов, Филип Кръстев, Петрис, Краев....

А Божидар, защо е "смешник" - защото има брат?

И как можехме да го продадем след мачовете от ЕКТ , след като последния мач от ЕКТ завърши минути преди затварянето на трансферния прозорец в сериозните първенства.
Проблемите с Краев и Петрис трябва да ги пишем на сметката на Иво Ивков - той пропусна съзнателно или не , да преговаря с тях ,когато му беше времето и имаше опции за разговори .
Как да водиш преговори с Ф.Кръстев ?- след като той в нито един момент не е бил наша собственост и струва 4 млн евро ?
Жоро Миланов - помогна много момчето, когато поиска да иде в емирствата за много пари пък ние от своя страна не му правихме проблеми .После когато се водиха преговори с него поиска малко нереални условия - 2 годишен договор с опция да си тръгне във всеки един момент, гарантирано титулярно място и най-високата заплата в отбора. Дарлан който беше взет като негов евентуален заместник( не много точно ,за такъв се опитват да налагат Митков) за един полусезон вкара в клуба едни никак не лоши пари ,които ние по никакъв начин нямаше да получим за Миланов.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот honda » 22 фев 2024 15:46

ikar написа:
Киро Пора написа:Изтървахме момента да продадем Андриян, трябваше да стане след мачовете в ЕКТ. Явно и не него му писна да се отказват оферти за него и е решил да действа по друг начин. Подписа договор със сериозна мениджърка агенция и ако вече няма подписан предварителен договор с някой отбор, ще му намерят.
Жалко, защото никой не печели от това - играчът ще тича за здраве още 4 месеца, клубът ще има пропуснати ползи от поне 500-600к евра, плюс че ще плаща заплата още няколко месеца за нищо, реално...

За мен лично е учудващо, как ръководството успява да се изпокара с всеки, с който не се разбере за нов договор. ОК, случва се, в договора има две страни, ако едната не е ОК с условията - договор няма да има, ама да се изпокараш с всеки, който не подпише, направо не знам как го постигат. Жоро Миланов, Филип Кръстев, Петрис, Краев....

А Божидар, защо е "смешник" - защото има брат?

Не беше долкова отдавна когато Божидар бе национален състезател. В един от последните си мачове той даде едно "паметно" интервю в което със голяма доза самочувствие открито заяви - " смятам със пълно право имам претенцията да бъда капитан на този отбор и да бъда избран за футболист на годината" . А лично не помня подобен аналог на наглост в последните 50г откакто набюдавам родниат футбол.
С голямо любопитство ще наблюдавам кариерата на Адриан за да видя дали и той е толкова "голям" колкото и брат му. Всичко това силно ме узадачава след като ясно си спомням колко скромно момче бе дехният баща Бойко.

Както с Божидар се изказваше с ирония за Сашо Александров -Кривия.
Според мен Адриан е доста по-скромен, макар че след като са гаджета със сестрата на Божинов....
Между другото Божинката му е ментор и го съветваше да подпише с клуба и ако играе добре големите пари сами ще дойдат. Но според мен на Адриан сериозно му мъти главата агента му - нашия бивш играч Джон Ингълз.

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Киро Пора » 22 фев 2024 17:14

И как можехме да го продадем след мачовете от ЕКТ , след като последния мач от ЕКТ завърши минути преди затварянето на трансферния прозорец в сериозните първенства.


Ние сме се убили да продаваме в западна Европа... Ама дори за там имаше врeме до затваряне на прозореца. Много сделки са ставали за няколко часа, нямаше да е прецедент. Последния ни мач беше на 31-ви август, джама в повечето държави в западна Европа затвори на 1-ви Септември. Конкретно за Унгария и Чехия, за където имаше спекулации за оферти, прозорецът затвори, съответно на 6-ти и 8-ми Септември. Все за една седмица, щяха да го спазарят.

Проблемите с Краев и Петрис трябва да ги пишем на сметката на Иво Ивков - той пропусна съзнателно или не , да преговаря с тях ,когато му беше времето и имаше опции за разговори.

Доколкото помня Ивков настояваше Краев да бъде продаден още миналата зима. Само, че от началството казаха, че ще ставаме "Щампиони".

Как да водиш преговори с Ф.Кръстев ?- след като той в нито един момент не е бил наша собственост и струва 4 млн евро ?


Казах, че е напълно ОК да не се разберем, ама не е нормално да се поражда омраза след преговорите. Според теб нормално ли е Кръстев да излиза в интервюта и да казва, че се чувства огорчен защото не са му превели някакви обещани бонуси? Това имам предвид. Да се разделим нормално, не се знае след няколко години, кой, накъде и как...
Същото и за Миланов, ОК, не сте се разбрали за парите, за срока, за допълнителните условия. Не е нужно да се стига до крайности, от които никой не печели.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, Google [Bot], vlong и 154 госта