Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5224
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Serafim » 21 фев 2024 21:58

NOMER14 написа:
Serafim написа:Малко се съмнявам да е вярно това за Краев, ще излезе, че е по-тъп и от дъска. 250 хил евра за отритнат играч, на който е казано, че повече няма да играе, с изтичащ договор след 6 месеца... 25 хил, 50, 100 максимум да. Цялата статия е малко ЕЖК.

Защо да е тъп?!
Не му се ходи в град, уязвим от войната. В какво ли ще му плащат? Напълно нормална човешка реакция, а и се съобразява с роднините си вероятно. Роналдо надали чете в нета и гледа телевизия, за да знае къде е отишъл.


Няма човек на света, дето да не знае къде отива, дето да не е чувал думите Русия, война и Украйна в едно изрение. Защо реши, че не чете в нета и не гледа телевизия? Достатъчно агенти и хора има около него, сигурен съм.
Краев не казвам, че ще е тъп, ако не иска да ходи там, а ако това, което е писано е вярно - че са се договори, поискал е впоследствие повече пари, приели са и след това се е отказал.

На линия
vlong
Мнения: 4547
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vlong » 21 фев 2024 22:14

Това,,са,,е иронично ,бе ити спешълист
САМО ЛЕВСКИ!

Serafim
Мнения: 5224
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Serafim » 21 фев 2024 22:20

На 3-та или 4-та си? :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 21 фев 2024 22:21

Имаме чорбаджия и наемен работник. Винаги ще застана зад наемния работник, още повече, че Краев беше един от най-стабилните в отбора.
Да припомня, че Наско напусна отбора 94-а година (най-силната за футбола в България и Левски) след 7-1 срещу ония и 6-1 срещу канарчетата, защото се приказваше, че Лафчис му бил обещал и не му дал апартамент.
В сегашния случай съм против Наско.

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот scooool » 21 фев 2024 23:04

Предимството при изтекъл договор е, че си договаряш условията и бонуси за подписване сам!!!! Може и да е подписал предварителен договор и да не може да подпише с Руския отбор.Не изпитвам никаква емоция, По-скоро жал, Тъжно е да го кажа, но Цунами притежава качеството да е капитан на нашия отбор, не тази куха лейка. Обвинявайте ме, но не му желая хубава кариера, съжалявам, иска ми се да съм по-голям мъж но......!!!!

На линия
vlong
Мнения: 4547
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vlong » 22 фев 2024 11:08

Serafim написа:На 3-та или 4-та си? :)


Това беше за Тристан,не към теб
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Kotooshu » 22 фев 2024 11:38

https://twitter.com/RPLNews_eng/status/ ... 5164104801

RPL Sky
@RPLNews_eng
Rostov decided to loan Levski captain Andrian Kraev for €300k but the deal fell through due to inadequate demands by his agent regarding comission & contract terms.
Rostov's transfer campaign is completed.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Aronaks
Мнения: 838
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Aronaks » 22 фев 2024 12:51

Малкия Краев е същия смешник като брат си. За съжаление поредното доказателство, че българина не цени какво си направил за него и винаги гледа да ти забие нож в гърба. Сигурен съм, че от тази "звезда" няма да чуем нищо повече.

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот tmanolov » 22 фев 2024 13:43

Kotooshu написа:https://twitter.com/RPLNews_eng/status/1760376255164104801

RPL Sky
@RPLNews_eng
Rostov decided to loan Levski captain Andrian Kraev for €300k but the deal fell through due to inadequate demands by his agent regarding comission & contract terms.
Rostov's transfer campaign is completed.


По думите на Жейнов, това не отговаря на истината.
"Чета от вчера, че доста хора се упражняват да изкарват Анди Краев най-черния и лаком човек едва ли не в държавата. Без да имам нищо общо с проваления му трансфер в Ростов, нито да е мой клиент, благодарение на добрите ми връзки в Русия научих с доста голяма достоверност каква е била ситуацията. Рядко си позволявам да коментирам трансфери, особено, когато нямам участие в тях, но в момента чувствам, че е несправедливо да бъде нападан Андриан, тъй като атаките към него в конкретния случай са неоснователни"
, написа той в социалните мрежи.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот groti » 22 фев 2024 13:44

Aronaks написа:Малкия Краев е същия смешник като брат си. За съжаление поредното доказателство, че българина не цени какво си направил за него и винаги гледа да ти забие нож в гърба. Сигурен съм, че от тази "звезда" няма да чуем нищо повече.


Ще чуем. Нали ще стане на Божинката роднинка. Ще го чуем как гледа чужди деца и ако има късмет ще се снима в някой клип на някоя чалгарка.
Тук чувам какъв професионалист бил. Пичове.. тая минджа в последните месеци разхождаше фланелката и се мусеше. И Гошо Костадинов си тръгна от Левски, но игра до дупка. Прохазка, Уелтън, Панаьотов.. Всеки от тези знаеше, че си тръгва, но се раздаваше до последния си мач. Никой не го обвинява, че си тръгна без пари, а че е мърша.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: olimpi, vlong и 113 госта