Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Kotooshu » 21 фев 2024 15:31

Спокойно!
Утре ще цъфне Жеремито Педрис пред герена.бг и ще каже: Всички са били некоректни с Анди!

впечатляващ цитат :

На самият футболист е била предложена много добра заплата, която той в последния момент е искал да бъде повишена. Ростов е приел желанието на футболиста, но е трябвало сделката да стане до вторник вечер. Изненадващо Краев не е проявил инициативност за трансфера и руснаците са взели друг футболист на неговото място.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот SANSIRO7 » 21 фев 2024 16:18

Това че дава път на млади българи, се отразява много отблагодаряващо на синия клуб. Да не се чуди някой защо нямаме футбол и е пълно с чужденци.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21367
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот metodito » 21 фев 2024 18:57

Aronaks написа:Краев проваля сделка между Левски и Ростов за него

Доскорошният капитан на Левски Андриан Краев е провалил в последния момент сделка между Левски и руският Ростов, където „сините“ продадоха Роналдо, научи dsport.

Бившият капитан на отбора не пожела да преподпише договора си, който изтича лятото, и затова ръководството го отстрани от подготовка с първия тим и го прати да тренира с дубъла. Краев отказа да премине в турския Коняспор и се предполагаше, че ще остане до лятото в Левски, когато му свършва договора.
Във вторник, 20 февруари е имало възможност Краев да се събере с Роналдо в тима от Ростов на Дон, след като руснаците и „сините“ са се разбрали за трансфер на стойност близо 250 000 евро.

На самият футболист е била предложена много добра заплата, която той в последния момент е искал да бъде повишена. Ростов е приел желанието на футболиста, но е трябвало сделката да стане до вторник вечер. Изненадващо Краев не е проявил
инициативност за трансфера и руснаците са взели друг футболист на неговото място.

Явно халфът ще остане играч на Левски до лятото, когато ще стане свободен агент и сам ще избере къде да продължи кариерата си. Дотогава „сините“ ще му плащат настоящата заплата.


dsport

Това, ако е вярно...

tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот tmanolov » 21 фев 2024 20:31

Kotooshu написа:Спокойно!
Утре ще цъфне Жеремито Педрис пред герена.бг и ще каже: Всички са били некоректни с Анди!

впечатляващ цитат :

На самият футболист е била предложена много добра заплата, която той в последния момент е искал да бъде повишена. Ростов е приел желанието на футболиста, но е трябвало сделката да стане до вторник вечер. Изненадващо Краев не е проявил инициативност за трансфера и руснаците са взели друг футболист на неговото място.


Интересно, умен човек си, а се хващаш на елементарни пропагандни статии на Госпожата - Краев не проявил инициативност - това изречение е на нивото на този от аватара ти с неговите акциЙ с нежни имена, онзи от Плоски или в краен случай онова недоразумение, имащо се за умен преди години - Иво Димов или както там се казваше :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Serafim » 21 фев 2024 20:46

Малко се съмнявам да е вярно това за Краев, ще излезе, че е по-тъп и от дъска. 250 хил евра за отритнат играч, на който е казано, че повече няма да играе, с изтичащ договор след 6 месеца... 25 хил, 50, 100 максимум да. Цялата статия е малко ЕЖК.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 21 фев 2024 21:13

Според мен Краев направи огромната неумнотия да се изцепи в онова интервю преди Нова година, че иска да остане в Левски и това подразни много левскари. То е ясно - играеше на "два стола", както повечето футболери, ама като български топкоритач и той не се е научил да си премисля приказките и да е по-дипломатичен.
Иначе кампанията срещу него и Жеремито беше подета преди това в палмсбрикчийските среди, но франсето излезе по-умен, а и може би на никой не му пукаше особено. Все пак нагласата на чужденците ни е ясна, нали?
Мернах някъде информация, че Краев се е разписвал срещу 4-5 хиляди в ойро, а "направихме всичко възможно да го задържим" се е изразило в увеличение с 2000. Това ти е една от златните кокошки, национал и капитан на отбора.
За сравнение Фадигата си прибира чисти към 11 000 в единна европейска парична единица.
Дали е 100% вярна информацията не знам.
Но ми е много кофти от цялата ситуация. И за Краев, и за левскарите и за пропуснатите финансови ползи за клуба. Гадно е, когато наше момче, българче, се разделя по този начин с Левски.
А тая палмсбрикчийска повърня просто не заслужава коментар:

... Ростов е приел желанието на футболиста, но е трябвало сделката да стане до вторник вечер. Изненадващо Краев не е проявил инициативност за трансфера..

Стилът е като на ГГ - или става по моя начин и с келепир за мен, или ти е*авам майката до дупка с ла*на колкото може, пък ти се обяснявай после на шимпанзиадата.
Последна промяна от TristaNNN на 21 фев 2024 21:18, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4547
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vlong » 21 фев 2024 21:17

Дай линк към фиша на Фадига ,да са посмеем
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22662
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 21 фев 2024 21:33

Serafim написа:Малко се съмнявам да е вярно това за Краев, ще излезе, че е по-тъп и от дъска. 250 хил евра за отритнат играч, на който е казано, че повече няма да играе, с изтичащ договор след 6 месеца... 25 хил, 50, 100 максимум да. Цялата статия е малко ЕЖК.

Защо да е тъп?!
Не му се ходи в град, уязвим от войната. В какво ли ще му плащат? Напълно нормална човешка реакция, а и се съобразява с роднините си вероятно. Роналдо надали чете в нета и гледа телевизия, за да знае къде е отишъл.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот LoveAndPeace » 21 фев 2024 21:53

groti написа:Това не може да бъде. Андрианчо е голям професионалист и не би направил подобно нещо. Да обещава нещо, пък после да се отмята от сделката в последния момент. Неее.. Това не го е правила и на нас госпожицата. Дано се отървем по-бързо от него. Нова Зеландия, Зимбабве, Виетнам.. Колкото по-далеч, толкова по-добре.

Как се отърваваш от човек ? Това не е чувал с картофи или каса лимомада.
Очеизваждащо е , че се е разбрал с някой отбор и не би отишъл другаде.
Ние така сме вземали играчи , на първо четене се сещам за Дарко Тасевски.
Защо сега демонизираме наш играч за същото ? Пелето така си замина и света не свърши.
Последна промяна от LoveAndPeace на 21 фев 2024 21:56, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 21 фев 2024 21:56

vlong написа:Дай линк към фиша на Фадига ,да са посмеем

[offtopic]Изпървом ми хрумна да ти дам линк с нещо друго... като на Фадигата, понеже съм пояснил, че не съм на 100% сигурен в достоверността на тази информация.
Обаче впоследствие прецених, че като не особено умен, нито грамотен, тип, вероятно имаш проблем и с четенето с разбиране, та реших да те съжаля. :)[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: boys85, bubka, CSKA_99, I_Tuk_Froid_Pobedi, mikata, nvm, olimpi, Plovdiv_1926, vvessel и 145 госта