Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4285
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Вълчан » 01 фев 2024 20:55

Много остри коментари по Костов. Продали сме били 2ма 3ма. Ми кои и как ще плаща борчовете бе хора. Отборът ли е важен или някакво 3то място тази година. Айде стига. Още поне 2ма трябва да изхвърчат и да се приключва с финансовият колабс. Кого го боли ханша за някакви преминаващи футболисти. Перспективата е важна. Някакви си тук гледали контроли и недоволстват и плюят.
Айде Бактън Сиктир би казал Стоилов някъде от Турция

vlong
Мнения: 4600
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vlong » 01 фев 2024 21:16

Това не е ли по време на Ковид,когато се слагаха дървени макети на зрители.Погледнете как са групирани зрителите по трима и наредени симетрично.
Елементарно ,Уотсън
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5141
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот koisa » 01 фев 2024 21:49

Вълчан написа:Много остри коментари по Костов. Продали сме били 2ма 3ма. Ми кои и как ще плаща борчовете бе хора. Отборът ли е важен или някакво 3то място тази година. Айде стига. Още поне 2ма трябва да изхвърчат и да се приключва с финансовият колабс. Кого го боли ханша за някакви преминаващи футболисти. Перспективата е важна. Някакви си тук гледали контроли и недоволстват и плюят.
Айде Бактън Сиктир би казал Стоилов някъде от Турция

Къде я виждаш тази перспектива с това ръководство и начин на управление на клуба? В някоя фантазия или мокър сън? Защото реалността показва съвсем друго. От какво точно трябва да сме доволни? От играта, победите, от кое точно? Някои така сте се славизирали, че даже да решат да ни сложат тире ще обяснявате колко е перспективно и добро решение.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2839
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот futbolqga » 01 фев 2024 21:57

vlong написа:Това не е ли по време на Ковид,когато се слагаха дървени макети на зрители.Погледнете как са групирани зрителите по трима и наредени симетрично.
Елементарно ,Уотсън

Ееее, колега - Шерлок си, няма спор. Не, че имаш нужда от подсказка, но я виж случайно на 20 август 2020 г. Хееренвеен с кого е играл, дали нашият приятел е бил в състава и дали пък случайно не е бил приятелски мач.

П.П. - Ако те вълнува и вторият мач, показан в клипчето, превърти до 15 август 2020 - също контролна среща ;)

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9335
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 01 фев 2024 22:21

Какво стана с Дарлан, нищо не излиза освен,че е в Китай?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21426
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот metodito » 01 фев 2024 22:28

Вълчан написа:Много остри коментари по Костов. Продали сме били 2ма 3ма. Ми кои и как ще плаща борчовете бе хора. Отборът ли е важен или някакво 3то място тази година. Айде стига. Още поне 2ма трябва да изхвърчат и да се приключва с финансовият колабс. Кого го боли ханша за някакви преминаващи футболисти. Перспективата е важна. Някакви си тук гледали контроли и недоволстват и плюят.
Айде Бактън Сиктир би казал Стоилов някъде от Турция

Колега, парите, които влизат от трансферите не означава автоматично отслабване на финансовото робство. Ако се вземат хора, които ще вземат по-малко - да. Лично аз Костов няма какво да го плюя човека. Очакванията са ми такива, че ако се класираме в тройката ще ме изненада приятно. Ники Костов не е проблема на "Левски". Палмите и Наско са. Господин Костов не се е самоназначил. Битка за титла не са го обявили феновете. Това беше глупост. Нормалната цел беше да обявят евротурнири за цел. Работата на Костов е да направи една силна пролет. Предвид реалностите, третото място ще е много добро постижение. Дано.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21426
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот metodito » 01 фев 2024 22:34

koisa написа:
Вълчан написа:Много остри коментари по Костов. Продали сме били 2ма 3ма. Ми кои и как ще плаща борчовете бе хора. Отборът ли е важен или някакво 3то място тази година. Айде стига. Още поне 2ма трябва да изхвърчат и да се приключва с финансовият колабс. Кого го боли ханша за някакви преминаващи футболисти. Перспективата е важна. Някакви си тук гледали контроли и недоволстват и плюят.
Айде Бактън Сиктир би казал Стоилов някъде от Турция

Къде я виждаш тази перспектива с това ръководство и начин на управление на клуба? В някоя фантазия или мокър сън? Защото реалността показва съвсем друго. От какво точно трябва да сме доволни? От играта, победите, от кое точно? Някои така сте се славизирали, че даже да решат да ни сложат тире ще обяснявате колко е перспективно и добро решение.

То и с България е така. Ако променят името на Булгаристан, ще се намерят 100 човека, които да ти намерят туркски произход на България.


vvessel
Мнения: 4341
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vvessel » 02 фев 2024 00:24

Нещо не ми е ясно. Нали се обявиха нови договорки с НАП. Разсрочени са задълженията за седем години или нещо такова. Т.е. това означава, че ще се плаща по някаква схема която е договорена, а не както ние си мислим - продават примерно Дарлан и парите отиват в НАП.
Ако парите които прибират от разпродажбата не отиват за покриване на дълговете, защо въобще се разпродава всичко и се търсят нови и къде отиват парите? Айде за Дарлан е ясно, ама ако заминат Уелтън и Кордоба, каква е файдата? Или да върви там алъш-вериша , все нещо ще намажем покрай него.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3160
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот wilge » 02 фев 2024 09:13

vvessel написа:Нещо не ми е ясно. Нали се обявиха нови договорки с НАП. Разсрочени са задълженията за седем години или нещо такова. Т.е. това означава, че ще се плаща по някаква схема която е договорена, а не както ние си мислим - продават примерно Дарлан и парите отиват в НАП.
Ако парите които прибират от разпродажбата не отиват за покриване на дълговете, защо въобще се разпродава всичко и се търсят нови и къде отиват парите? Айде за Дарлан е ясно, ама ако заминат Уелтън и Кордоба, каква е файдата? Или да върви там алъш-вериша , все нещо ще намажем покрай него.

“Левски” има задължения към НАП в размер на 9 998 000 лв. Договорено е сумата да бъде изплатена през следващите 3 години. На месец “сините” ще превеждат по 279 хил. лв. в продължение на 36 месеца напред. При продажба на футболисти от клуба може да погасят по-рано дълга си към приходната агенция. Но от може да погасят и ще погасят има съществена разлика. Поне аз не знам как е упоменато в договора при извънредни постъпления какъв % ще е по лихвата и какъв по главницата. Мисля, че за това се прави селекция за препродажба на футболисти. За съжаление чужденците са по-конвертируеми. Ако всичко е както трябва след като дълга се изчисти отбора трябва да се възроди. Как ще стане това ще кажат футболните хора. Ако работят честно, открито и за "Левски", а не за интересите семейството. Защо ли не съм оптимист?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта