Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот rane » 18 дек 2023 15:41

NOMER14 написа:
bsz1916 написа:
NOMER14 написа:
bsz1916 написа:
Testa_di_Legno написа:На това момче Кабов каква му е историята? Преди време ходих на един мач със "Септември" на "Васил Левски", тогава играеше за тях и пак влагаше допълнителна злоба, като на всичкото отгоре се престараваше в бавенето на времето. Нищо лошо няма, разбира се, в това, че играе надъхано и иска да се докаже на родния клуб, но изглежда, че ни е нещо специално сърдит?

И какво ви е виновен Кабов ? Момчето е футболист на Хебър и е нормално да се радва че е отбелязал гол и отборът му е победил . А помните ли един мач със Славия , когато " ГОЛЕМИЯТ ЛЕВСКАР " Наско Раев ( тогава футболист на Славия ) си свали гащите и се надупи пред феновете на Левски за да ги дразни . А сега има нахалството да иска той да е " СОБСТРЕННИК " , а тия на които си показваше задника да му издържат отбора и да и да изплащат дълговете .

Гащите ги свали април 1993 срещу Черноморец след първия гол в средата на второто полувреме в мач, завършил 2-0. Отборът е освиркан, че не е повел рано. Месец по-късно бихме червените от 0-2 до 3-2 с фамазното подаване на Наско за гола на Гетов.
Проверявайте ги тия работи преди да пишете!

Май Вие трябва да проверявате преди да пишете . Ако не сте гледали мача между Левски и Славия за купата през 1996 тод . , прочетете публикацията на gol.bg от 21.май .2020 год. - " ФЕНОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ СА ВИЖДАЛИ ДВА ПЪТИ ЗАДНИТЕ ЧАСТИ НА СИРАКОВ " . Публикацията е във връзка с придобиването на акциите от Сираков . Все пак Ви благодаря за информацията - до сега не знаех че Сираков си е свалял гащите и през 1993 год. в мач срещу Черноморец .


Стига сте чели червено-кафяви парцали като Гол!
Един левскар преди тебе ме апострофира със същата статия. Намерих я и .... никъде не пише, че на финала е свалял гащи, защото свалянето на гащи, както писа един друг левскар по-горе, е да защити колегите си в сини фанелки.
Дадох му отговор и човекът си изтри мнението, след време няКОЙ тук е изтрил и отговора ми, а се пише приятел. ;)

Ето го и неговото становище:
Мачът с Черноморец от април 1993 г., когато си сваля шортите пред част от привържениците на Левски.
"Това е на мач с Черноморец (Бургас) на стадион "Васил Левски". Това беше едно от най-силните поколения на Левски. Тогава в сектор “А” една групичка от 10 човека, те не са казали една дума против мен, първото полувреме беше 0:0. Започна второто полувреме, играехме наистина колебливо, те нападаха 80% от колегите ми. Аз тогава бях на върха на любовта на хората и 80% от времето се скандираше "Наско Сираков" от трибуните. Така че след като вкарахме гола на мен спонтанната ми реакция беше да отида при тази група, заради моите колеги, не заради мен, пак казвам, нито една лоша дума не беше казана за мен на този мач или скандирана. И отидох при тях и си свалих гащите, но аз бях с клин!
За мен това беше и още го чувствам така – наказание за тези десетима човека, като след реакцията ми до края на мача целият стадион скандираше само моето име".
Водещата Беновска помоли своя събеседник да припомни и случая от мача на Славия с Левски, когато е жонглирал с топката пред щаба на Левски. Той разказа:
"При едно спиране на играта, точно на тъч линията, падна се пред скамейката на Левски, взех топката и започнах да жонглирам с главичка. Това беше и колкото и да се повтаря и преекспонира, няма да стане лъжата истина!".

В тубата го има това жонглиране.
Колега, кой е първият ти тв мач на/с Левски, който помниш?

А мнението на тия, дето бяхме на стадиона при двата случая приема ли се?

Щото това за гащите, хич, ама 'ич не беше верно и хората на стадиона баш от него недовоствахме. Той играеше доста слабо в този мач, а на всичкото отгоре се лакомеше и не комбинираше със съотборниците си и опропасти изгодни атаки.

Жонглирането беше пред сектор "А" и беше само и единствено, за да дразни публиката!

Неговите лъжи са пословични и аз реално за нищо не му вярвам.



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 4x4 и 79 госта