efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот Вълчан » 02 дек 2023 20:30

mikata написа:С Марин май е по-добре отколкото с Роналдо на крилото.

То отдавна всички го разбраха но незнайно защо не го закотвят този на пейката. Дали не му се готви трансфер и за това да го търпят титуляр. Язък за името. Този стартов състав просто игра футбол на добро ниво.Онези дето развяваха трансперанта за Колю да си го навият и......запазят за следващият мач де. :) Много добре изградена тактика която напълно задуши отборът на гостите, които дойдоха и се опитаха да играят футбол.

На линия
vlong
Мнения: 4547
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот vlong » 02 дек 2023 20:35

Не знам дали беше тактика ,ама второто ,както се прибраха назад,ако беше станал някой сакатлък отивахме пак на дежа вю.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот koisa » 02 дек 2023 20:53

mikata написа:Павел Колев каза,че при тия положението е страшно.

При нас е не по-малко страшно... Просто не останаха хора в ръководството, които да излязат и да го кажат.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 02 дек 2023 20:54

Неузнаваемо слаб Локомотив, което не бива да обезценява труда на нашите момчета. Най-много се радвам за Велков, че се завърна, няма как да не ти се стопли сърчицето като го видиш как яростно изпъва скули и вени, когато търчи да уплътнява зони и как в следващ момент от мача се усмихва като дете при явни несправедливости срещу него, като съдийски тъпотии и чобанска игра от противника. Освен ключов играч, с поведението си е заслужил любимец на публиката! Не всичко е до голове, шутове, асистенции и др. статистически показатели, играта футбол и най-вече левскарите имат нужда и от малко чар на терена. :)
Обаче странна бе намесата на един от най-добрите вратари в първенството при първия гол, някои с право го обявиха момчето и за "най", което оставя малко горчив привкус, да му се не види. И много удобно развитие на мача за МажоритарО, масите се успокояват след 3-0. Не искам да казвам, че тази победа може да се окаже ....на пирон, ама то времето ще покаже.
Нека тя да даде крила на отбора за предстоящите два мача срещу част от припошките метастази. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот mikata » 02 дек 2023 21:04

koisa написа:
mikata написа:Павел Колев каза,че при тия положението е страшно.

При нас е не по-малко страшно... Просто не останаха хора в ръководството, които да излязат и да го кажат.

Ние при нас си го знаем. Явно за това тия дръпнаха ръчната последно време.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот mikata » 02 дек 2023 21:05

Вълчан написа:
mikata написа:С Марин май е по-добре отколкото с Роналдо на крилото.

То отдавна всички го разбраха но незнайно защо не го закотвят този на пейката. Дали не му се готви трансфер и за това да го търпят титуляр. Язък за името. Този стартов състав просто игра футбол на добро ниво.Онези дето развяваха трансперанта за Колю да си го навият и......запазят за следващият мач де. :) Много добре изградена тактика която напълно задуши отборът на гостите, които дойдоха и се опитаха да играят футбол.

Нали е играч на спонсора, може за това да играе,но както каза Манолов той си изби парите с головете в Европа.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Plovdiv_1926
Мнения: 1229
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот Plovdiv_1926 » 02 дек 2023 21:16

TristaNNN написа:Неузнаваемо слаб Локомотив, което не бива да обезценява труда на нашите момчета. Най-много се радвам за Велков, че се завърна, няма как да не ти се стопли сърчицето като го видиш как яростно изпъва скули и вени, когато търчи да уплътнява зони и как в следващ момент от мача се усмихва като дете при явни несправедливости срещу него, като съдийски тъпотии и чобанска игра от противника. Освен ключов играч, с поведението си е заслужил любимец на публиката! Не всичко е до голове, шутове, асистенции и др. статистически показатели, играта футбол и най-вече левскарите имат нужда и от малко чар на терена. :)
Обаче странна бе намесата на един от най-добрите вратари в първенството при първия гол, някои с право го обявиха момчето и за "най", което оставя малко горчив привкус, да му се не види. И много удобно развитие на мача за МажоритарО, масите се успокояват след 3-0. Не искам да казвам, че тази победа може да се окаже ....на пирон, ама то времето ще покаже.
Нека тя да даде крила на отбора за предстоящите два мача срещу част от припошките метастази. :)

Не са им плащали три месеца, кое беше неузнаваемото, всичките ни последни мачове са такива. Стига сте търсило заръка във всичко, ако си пуснеш интервюто на Павел Колев, ще ти стане ясно. Динко просто си сгреши.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 02 дек 2023 21:22

Plovdiv_1926 написа:...
Не са им плащали три месеца, кое беше неузнаваемото, всичките ни последни мачове са такива. Стига сте търсило заръка във всичко, ако си пуснеш интервюто на Павел Колев, ще ти стане ясно. Динко просто си сгреши.

Ами, аз през тия три месеца съм гледал и някои други мачове на твоите хора и смея да твърдя, че не бяха толкова зле, колкото днес.
Но не смятам да споря, със сигурност локомотивец знае по-добре от мен какво става на Лаута. Може пък аз да съм в грешка нещо.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот tmanolov » 02 дек 2023 21:37

fen's_Barcelona написа:
NOMER14 написа:
tmanolov написа:
NOMER14 написа:Чакаме по-късно от феновете на стадиона да кажат какви, от кого и за кого бяха тия освирквания и скандирания при резултат 3:0.

От Б срещу "собственика", последвани от викове "Смешни сте" от А към Б. Ерго А си харесва "собственика" и всичко е точно - славизацията върви към необратимост, щото как беше казал поетът: Пътят към Ада е осеян с добри намерения...

От стадиона ли го пишеш или четеш сценария на ....хореографията? ;)

По-скоро чете! ;)

Аз живея на 20 минути пеша от стадиона - слизам от баира на Редута и съм там. Хайде, няма да влизам в темата, че няма смисъл - някога се дразнех, като някой от другия форум напишеше БГЛ, но им се извинявам, явно са били прави. БГЛ е като феновете на пупудейбъ, курнела или БХ - и пред тях да се случи престъпление на любимците им, ще кажат, че е долна инсинуация на другите и няма да повярват и на очите си. Един отбор е преди всичко феновете, а нашите явно вече са на ниво славия, само по-многобройни...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот Kotooshu » 02 дек 2023 22:07

Стига с този БГЛ!
По големи ганьовци от тези дето ги пишат тези тъпотии, няма.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 107 госта