efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот W84me » 03 дек 2023 15:51

tmanolov написа:
metodito написа:Честито. Един провал тук щеше да е равен на голям раздор.

Напротив, само се удължава агонията - краят е предизвестен, Point of no return e изключително близо, а оттам няма път назад. То всъщност пътят е предначертан още откакто оня взе акциите, ма нали бил легенда...

Масовата част от левскарите определено не е по-умна от средностатистическия припок - дай им на припоците кюрдъ, бай геле портиеро и Ярмията, плюс да бием говедата, бате, и са готови на всичко - БГЛ е абсолютно същият - дай му един гол задник, лафове за ещадио, светло бъдеще и ако може и да бием "чорбата" (ма не е задължително, важен е НАП, все пак, нали) и е готов на всичко.

Мила родна картинка

Е левскарите в сектор Б са Нобелови лауреати и доценти по ядрена физика, Бибочко им е лидер все пак.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

corazonazul
Мнения: 64
Регистриран на: 23 дек 2020 10:47
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот corazonazul » 04 дек 2023 20:45

NOMER14 написа:Чакаме по-късно от феновете на стадиона да кажат какви, от кого и за кого бяха тия освирквания и скандирания при резултат 3:0.

Гледам, че все още никой присъствал не се е включил с подробности по темата. Макар и по-късно, ще го направя аз, защото някои неща не бива да бъдат подминавани, а онази вечер иначе недостижимият Сектор Б написа нов срамен епизод в историята си.

Последни минути на мача.
Сектор Б: Мъри Стоилов!
Сектор А: (Освиркване. Мисля си, че по-слабо, но за съжаление, вече и това го има.)
Б: Сираков, ***во!
А: (Освиркване.)
И така неколкократно.
Междувременно имаше скандирания от А "Ники Костов!" и от Б "Оставка!" (с освирквания от А).
Б: ***ви на Сираков!
А: (Освирквания.) Смешни сте!
След което А избухна така, както от доста време не му се е случвало на Б (изключвам може би евромачовете и най-посетените такива от първенството) "И само "Левски", але (х3), и само "Левски", обичаме те".
Имаше и някаква разправия в А, при която откъм терена нахълтаха стюарди все едно са полицаи на протест срещу БФС, но не останах с впечатление да е имало нещо по-сериозно.

Та така ги видях и чух нещата аз. "Чорбата" може и да я няма вече, но ние си имаме чорбарчета в Сектор Б. Няма срам, няма и бегъл опит дори да се направят на доволни от победа на отбора, който уж подкрепят.

П.п. Както се досещате, написах истинските имена на замесените в скандиранията, а не тези, които са им измислени от разни криминално проявени индивиди и чинно повтаряни от свитата им.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 04 дек 2023 23:17

Значи, от доста време насам мръсната диема пуснаха силен звук от Герена и мънкащ коментатор.
И аз чух, че всичко почна от скандирането името на Мъри. Наивността ми ме подведе и очаквах следващото име да е Ники (Кольо), но имаше освирквания между двете имена. Откъде в провинцията да знам, макар че кисна във форума, че ще се раздели стадионът на А и Б. Наредих си картинката - много е ясна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro_rz, tmanolov и 115 госта