efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 27 ное 2023 23:18

TristaNNN написа:Не знам що се ядосвате, като днес, предвид боНбата от Бояна, всички предпоставки за тото порнаци бяха налице. ;)
Е, питам аз сега - ваш Сираков и неговия тих пророк Боримиров да не са по-тъпи от мутрите и тотаджиите? Що да не хванат малко рибка и те, сиромашките, в мътните води?! Зер празници идват.
ПП Гидженовците и те са в лайната, та тренерът е напълно прав да негодува срещу тях. Просто такъв удобен момент на безвластие и драми не е за изпускане от никого от тото мръсниците.

1. Ако е вярно, че Сираков и Боримиров са "хванали рибка", какво значение има Гидженов?
2. Защо Костов скача срещу "ниската топка" Гидженов, а не срещу Сираков и Боримиров? Дали защото е едно мишле? Ето за това никога няма да се изравни със Стоилов. Защото Мъри видя накъде вървят нещата и си грабна чукалата. А Костов е послушко...
Иначе, Дарлан, Чандъров и Митков са тотал щета!

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот favaca8888 » 27 ное 2023 23:23

NOMER14 написа:
Halo написа:Никъде не дават ситуацията за дузпа за Левски. Тази за Локомотив е под 50%, значи няма. Това е някакво препречване, но и Дарлан нямаше къде да отиде. Онзи се навря отгоре му. За първенство това е мисля 13-та ситуация за Левски, която не се отсъжда дузпа. Прекалено е и твърде явно тенденциозно. За оранжевите припоци Гидженов ще си разпори г*за.

Това не е препречване, а блъскане върху защитаващия.
Ако беше по-високичък защитник срещу локомотивеца, последният изобщо нямаше да си помисли да се блъска в него. Освен опасно и доста комично щеше да е.
Освен багажници потърсете и други атрибути от кексшопа за вара.


Не е нито препречване,нито блъскане,а т.нар пеперуда в наказателното.
Финтираш защитника и се спъваш в него :lol:
Чиста дузпа!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22667
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 28 ное 2023 00:13

Как го финтираш, като защитникът стои на едно място.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21367
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот metodito » 28 ное 2023 00:23

Вкарваш два гола, затваряш играта, чакалиш, правиш трети гол. Кое не е ясно, Ники?

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 889
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот Botevist_1912 » 28 ное 2023 04:15

favaca8888 написа:
NOMER14 написа:
Halo написа:Никъде не дават ситуацията за дузпа за Левски. Тази за Локомотив е под 50%, значи няма. Това е някакво препречване, но и Дарлан нямаше къде да отиде. Онзи се навря отгоре му. За първенство това е мисля 13-та ситуация за Левски, която не се отсъжда дузпа. Прекалено е и твърде явно тенденциозно. За оранжевите припоци Гидженов ще си разпори г*за.

Това не е препречване, а блъскане върху защитаващия.
Ако беше по-високичък защитник срещу локомотивеца, последният изобщо нямаше да си помисли да се блъска в него. Освен опасно и доста комично щеше да е.
Освен багажници потърсете и други атрибути от кексшопа за вара.


Не е нито препречване,нито блъскане,а т.нар пеперуда в наказателното.
Финтираш защитника и се спъваш в него :lol:
Чиста дузпа!


Колега, пускаш си репортажа: https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... hts-765496

Разглеждаш внимателно положението в 5 мин и 18 сек.!!! Нападателя пуска топката покрай защитника, сменя посоката на 90 градуса за да излезе на стрелкова позиция или да центрира. Защитника застава пред него, ДВЕТЕ му ръце са на гърдите на нападателя, а левият крак на коляното му! Не едната, а двете му ръце са пред гърдите!!! Така шпагат не се прави, така се хваща и задържа!.........а за всеки случай и крака подпира!!! 783% чиста дузпа!:)) Ако защитника искаше да направи шпагат, щеше да го направи, както защитника на Дунав го направи чисто, предния мач!!! Тук има колеги които разбират дескриптивна геометрия. Те ще ти разнищят случая подробно!!!........Аз разбирам предимно от физика и динамика на телата!:).....знанията по дескриптивна геометрия ми помагат предимно при определяне на засадите!:)))
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 889
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот Botevist_1912 » 28 ное 2023 04:21

blue avalanche написа:
icemanbg33 написа:Този коментатор заслужава да се бие. Дарлан игра с топката, това ако е дузпа….

Той и защитникът на Дунав игра с топката, ма тогава беше дузпа, пък сега не било дузпа. Последно?


Колега още веднъж браво!!! Устояваш позицията си!!! За истината човек трябва да се бори!!!
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот rane » 28 ное 2023 05:40

Гледам сега репортажа от мача с Локо...Ами след като Марин вкара майсторски гол, той не се зарадва. Дори и усмивка нямаше на лицето му.
Защо той не е виновен, а Краев е?
Питането е към слугите и троловете на МажоритарО и палмите и е риторично!

Обаче се забелязва, че нещо започва да има липса на виновници. Краев беше виновен, после Петри, после димките и факлите, терени, съдии, сега започнахме да ги повтаряме.
Като свършат съвсем играчите, тогава само със съдии ли ще се оправдаваме?
Може би с бъдещото ново ръководство на БФС?

Кога ли ще стигнем да посочим истинските виновници?

Щях да забравя за новата порция контузени играчи.
Хвала (отново) на треньорският екип за отличната подготовка!
Ще чакаме с нетърпение работата на украйнските специалисти и Костов през зимата. Дано тогава все пак да имаме здрави играчи да започнем шампионата!?
Тези йога и пилатес може би е по-добре добре да ги заменят с нещо друго и здравословно?!

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21367
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот metodito » 28 ное 2023 06:38

Аз пък пак ще коментирам коментарите само. Да илядят Наско и Ники! Страхотен тандем. И фенска подкрепа имат и всичко.

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот Вълчан » 28 ное 2023 08:06

Очаквам сега доста хора да се юрнат против Костов. Нали....как може с тези играчи да буксува вече месец. Имаме играчи за шампионска титла, как може такова нещо. :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот TristaNNN » 28 ное 2023 08:23

blue avalanche написа:
TristaNNN написа:Не знам що се ядосвате, като днес, предвид боНбата от Бояна, всички предпоставки за тото порнаци бяха налице. ;)
Е, питам аз сега - ваш Сираков и неговия тих пророк Боримиров да не са по-тъпи от мутрите и тотаджиите? Що да не хванат малко рибка и те, сиромашките, в мътните води?! Зер празници идват.
ПП Гидженовците и те са в лайната, та тренерът е напълно прав да негодува срещу тях. Просто такъв удобен момент на безвластие и драми не е за изпускане от никого от тото мръсниците.

1. Ако е вярно, че Сираков и Боримиров са "хванали рибка", какво значение има Гидженов?
2. Защо Костов скача срещу "ниската топка" Гидженов, а не срещу Сираков и Боримиров? Дали защото е едно мишле? Ето за това никога няма да се изравни със Стоилов. Защото Мъри видя накъде вървят нещата и си грабна чукалата. А Костов е послушко...
Иначе, Дарлан, Чандъров и Митков са тотал щета!

1. Има. Трябва да побутне развитието на мача в случай, че топкоритачите не се справят.
2. Знам, това го обяснявай на БГЛ. Само бих добавил, че формата на играчите върви стремглаво надолу. И други бяха обявени за тотал щета, но с правилна треньорска работа и точната мотивация от страна на алчния предател, рибар-съсдруженец, се видя, че съвсем не са за бунището, че и национали станаха някои.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, darkblue67, drvasko98, Eminem, groti, icemanbg33, metodito, mikata, rasputin_nk, rebelheartous, rockman, veni__85 и 154 госта