Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот vvessel » 23 ное 2023 11:02

realno написа:
vvessel написа:Ами точно в този момент, който си хванал се вижда, че Рикардиньо вече пада, а защитника на Дунав още не е докоснал топката. Според теб, ако събориш някой за да избиеш топката е ЧИСТ шпагат, значи нямаш на идея какво говориш.
По вероятно е да си пишеш за да дразниш няколко човека, но за целта бъди поне малко обективен. Иначе звучиш като чорбар.


Пак си се припознал. Това е момента точно когато топката е се отдалечава от крака на защитника и Рикардиньо не успява да я ритне. Виждате това, което искате и ставате неадекватни. Същите сте и в политиката. 8-)

Спри с тая политика бе Кирчо. Разбрах че си тъп, няма нужда да го доказваш повече.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот rane » 23 ное 2023 11:03

А защо не се коментира разкъсаната фланелка на И. Стефанов. При изгонването му се видя, че фланелката му е разкъсана. Имаше ли картон за играча на Дунав, че не гледах мача?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот blue avalanche » 23 ное 2023 11:14

rane написа:А защо не се коментира разкъсаната фланелка на И. Стефанов. При изгонването му се видя, че фланелката му е разкъсана. Имаше ли картон за играча на Дунав, че не гледах мача?

Имаше.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21364
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот metodito » 23 ное 2023 11:27

koisa написа:
metodito написа:Никой не отбелязва, когато нападател или халф прави грешка. Нападателите, които традиционно идват в "Левски" например са масово тактически неграмотни. Много рядко с изключение на Шьорд да речем. В момента "Левски" в тактическо отношение като цяло играе лошо. Защитата най-вече. Така че....

Не е точно така... Например Краев и Кръстев бяха доста критикувани за непредизвиканите им грешки, които доведоха до не малко голове миналия сезон. Рикардиньо и Роналдо редовно са критикувани. Фадига и Дарлан също.
Просто позициите на вратаря и защитниците са специфични и подобни грешки се помнят дълго.
Примерно едва ли помниш Везалов с някое спасяване на гол. По-скоро с онзи автогол. При Иво Главата е същото.

Рони, поне тук, онлайн, получава голям фенски комфорт. За Рикардиньо си прав. Аз не съм съгласен с критиките към него. Просто за тактиката и стила на Костов ще е по-добре според мен едно голямо лошо негро, вместо елегантен футболист, като Рикс. Рикардиньо по-подхожда на стила на Мъри.

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот Testa_di_Legno » 23 ное 2023 11:38

Рутинна победа в мач, който колкото и да анализираме, до никакъв стойностен извод за състоянието на отбора не бихме могли да стигнем. Ясно е единствено (обаче не от днес или вчера), че няма хора - като количество, оставете качеството, - а това в една продължителна кампания и особено при правилото с петте смени, позволяващо на тимовете с "дълбочина" и "широчина" да сменят половината си полеви състав по време на мачовете, само́ по себе ни обрича на неуспех.

За осминафинала няма да е лошо, ако "Хебър" се навият да "домакинстват" в София - доста ядове ще си спестим. 8-)
Само "Левски"!

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот ikar » 23 ное 2023 12:33

Доста мнения се събраха и в 95% от тях се обръща внимание на дадената дузпа, която за много е спорна, но в никакъв случай това решение на съдията е повлияло върху крайният резултат от мача.
Не знам само на мен ли направи впечатление но искам да обърна вномание на един друг факт , направил ми приятно впечатление . Това е дебютът в официален мач на 17годишният Любенов . Макар и толкова малък при това на непривичен пост/той е класически централен защитник/ се представи доста прилично. Игра със самочуствие, бореше се смело и дори когато се налагаше да играе с едно докосване рядко бъркаше в подаванията. Дано оправдае доверието на треньора ?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот blue avalanche » 23 ное 2023 12:54

ikar написа:Доста мнения се събраха и в 95% от тях се обръща внимание на дадената дузпа, която за много е спорна, но в никакъв случай това решение на съдията е повлияло върху крайният резултат от мача.
Не знам само на мен ли направи впечатление но искам да обърна вномание на един друг факт , направил ми приятно впечатление . Това е дебютът в официален мач на 17годишният Любенов . Макар и толкова малък при това на непривичен пост/той е класически централен защитник/ се представи доста прилично. Игра със самочуствие, бореше се смело и дори когато се налагаше да играе с едно докосване рядко бъркаше в подаванията. Дано оправдае доверието на треньора ?

Да, де... Ама, все пак, играхме срещу Дунав, нали? И то за Купата, която на русенци им е през оная работа...

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот realno » 23 ное 2023 13:18

vvessel написа:
realno написа:
vvessel написа:Ами точно в този момент, който си хванал се вижда, че Рикардиньо вече пада, а защитника на Дунав още не е докоснал топката. Според теб, ако събориш някой за да избиеш топката е ЧИСТ шпагат, значи нямаш на идея какво говориш.
По вероятно е да си пишеш за да дразниш няколко човека, но за целта бъди поне малко обективен. Иначе звучиш като чорбар.


Пак си се припознал. Това е момента точно когато топката е се отдалечава от крака на защитника и Рикардиньо не успява да я ритне. Виждате това, което искате и ставате неадекватни. Същите сте и в политиката. 8-)

Спри с тая политика бе Кирчо. Разбрах че си тъп, няма нужда да го доказваш повече.


Добавих политиката за да ти докажа, че когато си припознавач в едно обикновено си припознавач и в друго. Дано не се налага Левски да слага тире, че както си го подкарал ще си първия, който ще го припознае. Успех и мисли с главата си, а не някой да друг за мисли в место теб, а ти да повтаряш безкритично опорките му дори когато виждаш, че са манипулация.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот Kotooshu » 23 ное 2023 16:26

За феновете на Дунав!
Много реване за тази дузпа...
Момента в който чисти топката 4-ката с бутоните напред.
Изображение

някъде биха дали и директен червен картон!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот TristaNNN » 23 ное 2023 22:17

Българските защитници са страшни чобани по отношение на шпагатите, но и ужасно тъпи, за да се хвърлят така с двата крака в собственото си наказателно поле.
Не визирам само конкретната ситуация, а говоря по принцип, независимо от решенията на съдията в нашия случай.
Ма по-лошото е, че тези "ценни" навици се изграждат още в ДЮШ, а който е гледал мачове на по-възрастните ни гарнитури ще знае за какво говоря.
А какво ли остава за чобан привичките на разни криваци от Две могили или Дулово, например?!
Ама след края на мача по интервютата всичко е точно за катърите, а и добре обиграно - Съдията обезателно реерас, а за БФС непременно к*р. Държавата пък е виновна, че не изсипва милки за спорта (да се разбира за тяхното конкретно пасищно стопанство, наречено незнайно защо ПФК).
И така до следващият мач.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, Serafim и 114 госта