efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 03 ное 2023 05:26

koisa написа:...Следователно и 50 треньори да сменим, пак ще са сходни резултатите. ....

Това е съждение, основаващо се на предположение. Ако е "кой да е", да, така е. Ако е Жадно, Мазно, Гладно и сие - да. А ако е човекът с главно "Ч" за този клуб? Нали знаеш случая с Раниери и Лестър?
Възможно ли е утре сменят Костов и завършваме през май предпоследни? Напълно възможно е.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот koisa » 03 ное 2023 08:49

metodito написа:
koisa написа:...Следователно и 50 треньори да сменим, пак ще са сходни резултатите. ....

Това е съждение, основаващо се на предположение. Ако е "кой да е", да, така е. Ако е Жадно, Мазно, Гладно и сие - да. А ако е човекът с главно "Ч" за този клуб? Нали знаеш случая с Раниери и Лестър?
Възможно ли е утре сменят Костов и завършваме през май предпоследни? Напълно възможно е.

Това с Раниери и Лестър е едно на милион да се случи. Съчетано с много грешки на преките конкуренти за титлата.
Кой е този човек с главно "Ч" дето ще подобри сегашните футболисти до степен да мачкат във всеки мач?
Видяхме, че дори при Мъри отбора си има лимит и трябва надграждане.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 03 ное 2023 08:56

koisa написа:
metodito написа:
koisa написа:...Следователно и 50 треньори да сменим, пак ще са сходни резултатите. ....

Това е съждение, основаващо се на предположение. Ако е "кой да е", да, така е. Ако е Жадно, Мазно, Гладно и сие - да. А ако е човекът с главно "Ч" за този клуб? Нали знаеш случая с Раниери и Лестър?
Възможно ли е утре сменят Костов и завършваме през май предпоследни? Напълно възможно е.

Това с Раниери и Лестър е едно на милион да се случи. Съчетано с много грешки на преките конкуренти за титлата.
Кой е този човек с главно "Ч" дето ще подобри сегашните футболисти до степен да мачкат във всеки мач?
Видяхме, че дори при Мъри отбора си има лимит и трябва надграждане.

Не съм пророк, но дадох конкретно предложение - треньорът на младежите на България - Ал. Димитров. Примерно. При Стоилов нещо се обърка със селекцията. Роналдо стана ясно, че не е бил негов избор. Джемили... не знам какво да кажа за него. Но съм убеден, че ако беше останал Стоилов, щеше да остане Филипао, а при него има мегдан за развитие. ...box-to-box ролята, към която Стоилов го пренасочваше почваше да работи и виждаме сега липсата на свързващо звено между дефанзивните футболисти и атаката. Ако и Филип да правеше не малко грешки (няколко контри помня да тръгват именно след негови грешки). Най-вече в задържането на топката.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот mikata » 03 ное 2023 09:27

Докато не се намерят пари ако ще и Гуардиола да дойде файда няма.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23124
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот W84me » 03 ное 2023 10:22

drvasko98 написа:
1914.1902 написа:Дай пример за силен треньор тогава, който ще мачка наред с този състав. Моля те.


Дай сега класирането от миналия есенен сезон и от този. Да видим с колко сме надградили. Би трябвало да е с много. И аз не съм против Костов. Напротив, човекът за мен се справя в голяма степен. Ама що вкарваме между 0 и 1 гол

Как да надградим, като махнахме трима от добрите си футболисти? Дай резултатите в Европа миналата година и тази.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32594
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот 1914.1902 » 03 ное 2023 10:39

W84me написа:
drvasko98 написа:
1914.1902 написа:Дай пример за силен треньор тогава, който ще мачка наред с този състав. Моля те.


Дай сега класирането от миналия есенен сезон и от този. Да видим с колко сме надградили. Би трябвало да е с много. И аз не съм против Костов. Напротив, човекът за мен се справя в голяма степен. Ама що вкарваме между 0 и 1 гол

Как да надградим, като махнахме трима от добрите си футболисти? Дай резултатите в Европа миналата година и тази.


И да бяха останали няма огромно значение, защото са просто за максимум четвърто място, което не може винаги да ти дава право на участие в Европа. По-вероятно е този тим да запише продължителна негативна серия, отколкото да натрупа поредица от победи.

С Чандъров за смяна на Миланов какво надграждане ще има? Само ''гениален'' мозък може да направи подобно нещо.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот TristaNNN » 03 ное 2023 11:03

... Срещу Ч.море 70 мин играем с човек повече и се мъчим като грешни дяволи! А последните 5 мин Костов вади полузащитник(Дарлан) и вкарва ЦЗ(Димитров)! Сакън да не стане някой сакатлък! Страхливец!

Не съм съгласен. Малко преди въпросната смяна в игра за катърковците се появиха Иса и Илиев, което продиктува и влизането на Димитров.
Разбира се, че когато противникът вкарва двама тарани и изостава в резултата, при това с човек по-малко, е замислил да изсипва топки към тях. Правилен ход на Костов да противодейства на това бе с допълнителен висок централен бранител за сметка на джобен вътрешен халф. Така се прави.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот Странджата » 03 ное 2023 11:31

Не обичам да споря. Само си пояснявам думите, които не са добре разбрани - според мене.
. Мъри имаше достатъчно опит и разум да разбере, че клубът не е този, за който радее, и напусна, за да си запази реномето

С това изречение искам да кажа, че Мъри дойде с надеждата да промени клуба. Той имаше визия за другояче изглеждащ Левски. За това съм написал, че е радеел за друг клуб. Даде ясно да се разбере как вижда своята мисия. И удържа на думата си - в този смисъл си запази реномето на човек, за когото думата е важна.
За Кирчо и Кокорчо има избори. Те за на власт, защото искахме да се запази правото да избираме. И затова избрахме от двете злини по-малката. Но правото на избор не е право на неуважение ...
Да се остави Костов да работи означава да не се нагнетява допълнително напрежение в отбора, щом са такива реалностите. И за него, както за всеки, важи, че може да бъде сменен. Но ако се върна към твоите "Кирчо и Кокорчо", те са на власт, защото по-добри не се намериха. А основното право на гражданина в една демократична държава е да критикува, защото и най-доброто управление може да е по-добро. Така че не мисля, че критиката трябва да бъде спестена на Костов - той навярно по-добре от нас знае, че на този пост тя е неизбежна. Но да му се вменява, че трябва да напусне тогава, когато е назначен и е поел отговорност, за което и се е подписал, означава да го припознаваме не като подписал - съгласил се, а като предложил договора ...В края на краищата той е, така да се каже, подизпълнител и не се вижда като нещо повече ... Дали това е йезуитско оправдание - не мога да предвидя всички интерпретации ...

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот realno » 03 ное 2023 11:43

blue avalanche написа:Има чисто треньорски грешки, които не зависят от селекция и не трябва да се спестяват на Костов.
Каква селекция имат Хебър, че ги бием с автогол в 94-та минута?
Ами Арда? Ботев Вр? Берое? Етър? Даже и числото?
Срещу Ч.море 70 мин играем с човек повече и се мъчим като грешни дяволи! А последните 5 мин Костов вади полузащитник(Дарлан) и вкарва ЦЗ(Димитров)! Сакън да не стане някой сакатлък! Страхливец!

С какво нашите Чандъровци, Митковци, Петковци и да не изброявам целия отбор без двама трима са по - добри от футболистите на изброените отбори? Или нашите са по - добри защо са в Левски? Малко по сериозно.
Треньора ни е последния проблем. Ако и ръководството се раздаваха като него сега щяхме да сме другаде в класирането.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот blue avalanche » 03 ное 2023 12:16

realno написа:
blue avalanche написа:Има чисто треньорски грешки, които не зависят от селекция и не трябва да се спестяват на Костов.
Каква селекция имат Хебър, че ги бием с автогол в 94-та минута?
Ами Арда? Ботев Вр? Берое? Етър? Даже и числото?
Срещу Ч.море 70 мин играем с човек повече и се мъчим като грешни дяволи! А последните 5 мин Костов вади полузащитник(Дарлан) и вкарва ЦЗ(Димитров)! Сакън да не стане някой сакатлък! Страхливец!

С какво нашите Чандъровци, Митковци, Петковци и да не изброявам целия отбор без двама трима са по - добри от футболистите на изброените отбори? Или нашите са по - добри защо са в Левски? Малко по сериозно.
Треньора ни е последния проблем. Ако и ръководството се раздаваха като него сега щяхме да сме другаде в класирането.

Смея да твърдя, че Цунами, Кайп, Кордоба и Петрис, при всичките им кусури, са по-добри от Стойчев, Крачунов, Сако, Ебенезер.
Същото се отнася до Дарлан, Краев, Фадига сравнени с Котев, Цонев и Тилев. Може да е с малко, но са по-добри. Рикардиньо+Роналдо срещу Тунгара+Т.Йорданов - сериозно???
За Хебър, Ботев Вр и Етър нещата са още по-драстични.
Ся, кой какво показва на терена е друга тема! Там вече ще стигнем до треньора. Но, според Костовистите, той е тема "табу", нали така?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, darkblue67, kolokolo, scooool, sokoleto46 и 159 госта