efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот Serafim » 02 ное 2023 19:57

Костов може би чака Тен Хаг да си тръгне или да го уволнят :lol:

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот ikar » 02 ное 2023 19:57

koisa написа:Дори хипотетично да бъде сменен Костов, пак ще е същото, който и да дойде. Без добра селекция няма да има голяма разлика.
Ако пък бъде назначен някой тип Топчо, Митов, Сухия, Вили Вуцов, ще стане още по-зле.
Не случайно след мача за купата Мъри каза, че не може да обещае надграждане... След него какво се взе? Дарлан и Фадига, а си тръгнаха Кръстев, Сонко, Попов, Миланов... Това точно какъв тип надграждане е?

Много точен коментар.Основното което липсва на този отбор е лидер. Няма кой да го поведе в критичните моменти.
Само преди два месеца Костов пожела да привлечем двама украински футболисти , централен защитник и централен нападател. Отговора на собственика бе - само при изходящи трансфери.Факта че има срещи при които не може да попълним групата говори красноречиво.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот Serafim » 02 ное 2023 20:07

Между другото на отбора му трябват много играчи. Някои се представят доста слабо. Дали вината е на треньора, дали на има други причини, но Петрис, Цунами, Марин, Андреев, Рикардиньо... Ил. Стефанов сякаш е свършил с футбола, Бари не знаем дали ще играе въобще за Левски,. т.е. в каква форма ще е, в отбора няма крила освен Уелтън и Роналдо...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот koisa » 02 ное 2023 21:13

blue avalanche написа:
koisa написа:Дори хипотетично да бъде сменен Костов, пак ще е същото, който и да дойде. Без добра селекция няма да има голяма разлика.
Ако пък бъде назначен някой тип Топчо, Митов, Сухия, Вили Вуцов, ще стане още по-зле.
Не случайно след мача за купата Мъри каза, че не може да обещае надграждане... След него какво се взе? Дарлан и Фадига, а си тръгнаха Кръстев, Сонко, Попов, Миланов... Това точно какъв тип надграждане е?

Ако пък бъде назначен някой тип Топчо, Митов, Сухия, Вили Вуцов, ще стане още по-зле.
Това твърдение на какво се базира? На вътрешния глас? Звездите? Пак напомням, че с Митов бяхме на един автогол от титлата. И - не! Не адвокатствам на Митов. Просто констатирам.
По тази логика трябва да оставим некадърни министри, премиер, началници... Щото, видите ли, няма кой да ги смени.
Аз не апелирам за смяната на Костов. Просто казвам, че е слаб треньор. И неистовия ентусиазъм на мразещите Стоилов не може да скрие, че "царят е гол". Това е...
Иначе, ако алтернативата за треньор на "отбора на народа" са Топчо, Митов, Сухия или В.Овч. - закривай!

Базира се на фактът, че треньорското място в Левски е най-голямото им постижение в кариерите. Никъде нищо не са постигнали. За разлика от Мъри примерно. Затова той е в друг по-висок тип.
Един автогол ни лиши от титлата, но и рикошет и късметлийски голове ни доведоха до шанс за нея при Митов.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот Киро Пора » 02 ное 2023 21:48

И аз не мисля, че смяна на Костов е належаща. Според мен работи усърдно, а и харесвам помощниците му - двете украински момчета. Бил съм няколко тренировки, доста здраво и разнообразно тренират.

Още повече, че при смяна Наско или ще сложи пак Топчо, ако се налага да "изуваме гащята" пред Разград или ще домъкне някоя ср'пска плескавица, като онзи дето го спрягаха преди Костов. Айде, мерси.

Ники Костов има доста ограничен състав, с който да работи, ама за това отчасти си е виновен и той. В едно от първите си интервюта, той каза в прав текст, че иска Жоро Миланов и много го харесва. Наско му докара Фадига няколко седмици по-късно...
Също Костов, заби на пейката Стефанов и или не го пуска изобщо или му дава по 5 минути от време на време. Сега като ни трябва Стефанов, той е извън всякакъв игрови ритъм и форма.
Същото беше и с Попето и той играеше по 5 минути, пуснаха го без трансферна сума, сега със свещ го търсим.

Тъй че Костов да тропне малко и да си каже, какви играчи иска. Наско щом има пари да купува 14 хюндая, все ще има и за един халф/нападател/вратар. Щото нали пише съобщения как подкрепя треньора, ама треньорът няма нужда от голи думи, а от действия.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот blue avalanche » 02 ное 2023 22:32

koisa написа:Един автогол ни лиши от титлата, но и рикошет и късметлийски голове ни доведоха до шанс за нея при Митов.

Понеже Костов хич не е "калиткар"...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот koisa » 02 ное 2023 23:04

blue avalanche написа:
koisa написа:Един автогол ни лиши от титлата, но и рикошет и късметлийски голове ни доведоха до шанс за нея при Митов.

Понеже Костов хич не е "калиткар"...

Може и да е... Но за мен по-голяма вина имат хората в ръководството, които нито търсят и намират спонсори, нито начин да направят нормална селекция. Следователно и 50 треньори да сменим, пак ще са сходни резултатите. Разбирам предния сезон да сме били шампиони, да сме играли най-добрия футбол в страната и сега да се дърлим дали става треньора, калитар ли е и т.н.
Мъри остави отбор, който е почти невъзможно да надскочи класиране над трето място. Даже третото място е много... Какво направи ръководството, за да промени това? Абсолютно нищо! Не помогнаха на Мъри след мача с ПАОК да надгради отбора, сега не помогнаха и на Костов след мачовете с израелците и немците. Те си имат идеално оправдание, че най-важният мач е с НАП и това е достатъчно, за да оправдае всички загуби, класирания, слабата игра, резилите за пред повечето Левскари.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот Странджата » 02 ное 2023 23:35

Да се обвинява треньорът при днешната ситуация в клуба означава да се прикриват кривиците на отговорните за това състояние. Мъри имаше достатъчно опит и разум да разбере, че клубът не е този, за който радее, и напусна, за да си запази реномето. И с право - никой не може да го вини за това. Но не трябва да се вини и Костов затова, че седна на горещия стол и продължава да се пари на него. Не мисля, че ако Мъри беше на неговото място при атмосферата в клуба такава, каквато е, щеше да е по-успешен. Пак повтарям - той знаеше това и напусна, защото не се е съгласил да работи с тази перспектива. За Костов това не е проблем - работи, колкото може - затова и са го взели. Всичко останало е извън отговорностите му. Дали може да намерим по-добър от Костов при сегашното управление - аз мисля, че едва ли ... Така че да го оставим на мира - не той сега е отговорен, за да го корим безжалостно.
И малко по друга тема
За последно амстардамци се наложиха над Лудогорец на 24 август с 4:1 в първия мач от плейофите за влизане в групите на Лига Европа. Именно българският шампион сложи началото на черната серия, която продължи 69 дни, в които Аякс изигра 10 срещи, от които загуби в 7 и удари дъното на таблицата в Ередивизи.

Е как да не ти е драго да четеш. Лудогорец сложил началото на черната серия на Аякс, защото е последният, когото Аякс е бил :), а не онзи отбор, който е бил Аякс в началото на тази черна серия :). А бе и ние нещо да дадем на амстердамци - как звучи само, а?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот blue avalanche » 03 ное 2023 02:17

Има чисто треньорски грешки, които не зависят от селекция и не трябва да се спестяват на Костов.
Каква селекция имат Хебър, че ги бием с автогол в 94-та минута?
Ами Арда? Ботев Вр? Берое? Етър? Даже и числото?
Срещу Ч.море 70 мин играем с човек повече и се мъчим като грешни дяволи! А последните 5 мин Костов вади полузащитник(Дарлан) и вкарва ЦЗ(Димитров)! Сакън да не стане някой сакатлък! Страхливец!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 03 ное 2023 05:18

Странджата написа:Да се обвинява треньорът при днешната ситуация в клуба означава да се прикриват кривиците на отговорните за това състояние. Мъри имаше достатъчно опит и разум да разбере, че клубът не е този, за който радее, и напусна, за да си запази реномето. И с право - никой не може да го вини за това. Но не трябва да се вини и Костов затова, че седна на горещия стол и продължава да се пари на него. Не мисля, че ако Мъри беше на неговото място при атмосферата в клуба такава, каквато е, щеше да е по-успешен. Пак повтарям - той знаеше това и напусна, защото не се е съгласил да работи с тази перспектива. За Костов това не е проблем - работи, колкото може - затова и са го взели. Всичко останало е извън отговорностите му. Дали може да намерим по-добър от Костов при сегашното управление - аз мисля, че едва ли ... Така че да го оставим на мира - не той сега е отговорен, за да го корим безжалостно.

Това, което казваш, Странджа, не е вярно. За Мъри имам предвид. Лично аз написах по-назад какво мисля по въпроса за Мъри. Както и това, че не става дума за титли или купи. Стоилов не напусна защото е видял, че с тези условия и футболисти/положение няма да "станат нещата" и е бегал един вид. Това е една инсинуация, която е много погрешна. Той на първо място нямаше да дойде да работи в "Левски" въобще, ако е мислел в тази посока. Стоилов си замина заради принципи. И наистина ли никой не разбра, че Мъри мисли в концепции?

Така че да го оставим на мира - не той сега е отговорен, за да го корим безжалостно.

То иначе, ако ще ги извиняваме така, ми може да оставим съвсем спокойно Кирчо и Кокорчо на власт. Реално погледнато те дойдоха на власт в една много сложна геополлитическа глобална обстановка, в постковидните години, които докараха малоумно висока инфлация в света, войни.... Така йезуитски можем всичко да оправдаем. Колкото Мъри щеше да ни направи шампОани, толкова и Костов, толкова и всеки друг. Не става дума за това. Става дума за градация и развитие.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта