efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32594
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот 1914.1902 » 28 окт 2023 12:52

[center]efbet Лига

Сезон 2023/2024

Изображение

VII кръг - отложен мач

1 ноември 2023 г., сряда, 19:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)


[rimg]https://media.bgclubs.eu/images/logos/10161.png[/rimg] [rimg]https://media.bgclubs.eu/images/logos/10103.png[/rimg]

Стадион "Арена Арда"

Изображение[/center]

[center]Статистика

Изображение[/center]

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот realno » 28 окт 2023 13:14

Като минат това и следващото гостуване и всичко ще си дойде на място.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 28 окт 2023 14:11

Задължително не трябва да падаме. Време е Костов да разбере, че трябва да гони резултат спрямо възможностите на футболистите, с които разполага, а не това, което му се иска. Лично аз си пожелавам грозна и затворена игра, с две контри и 0-2. Айде малко по-малко - 0-1.


Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот koisa » 28 окт 2023 23:23

metodito написа:Задължително не трябва да падаме. Време е Костов да разбере, че трябва да гони резултат спрямо възможностите на футболистите, с които разполага, а не това, което му се иска. Лично аз си пожелавам грозна и затворена игра, с две контри и 0-2. Айде малко по-малко - 0-1.

Нашите затворено не могат да играят. Ако си гледал, когато при 1:0 за нас тръгнем да пазим резултат и винаги ни изравняват. Според мен Костов трябва да дръпне линиите една идея назад, както бяха при Стоилов.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 29 окт 2023 03:44

koisa написа:
metodito написа:Задължително не трябва да падаме. Време е Костов да разбере, че трябва да гони резултат спрямо възможностите на футболистите, с които разполага, а не това, което му се иска. Лично аз си пожелавам грозна и затворена игра, с две контри и 0-2. Айде малко по-малко - 0-1.

Нашите затворено не могат да играят. Ако си гледал, когато при 1:0 за нас тръгнем да пазим резултат и винаги ни изравняват. Според мен Костов трябва да дръпне линиите една идея назад, както бяха при Стоилов.

Ами Ники иска "Левски" да играе някакъв холандски футбол, но няма нито футболистите за това, нито умението да ги инструктира какво да правят. Малко са като на противоположни полюси с Мъри. При Стоилов всеки играеше в защита, тука всичко в атака. Дръпнат ни една контра - пет човека в тяхното поле. Кой ме беше питал тук чий футбол повече харесвам. Ми, всеки харесва да гледа атакуващ футбол пред дефанзивен, ама трябва да се разпростираш спрямо чергата си. Имаме нелоши дефанзивни футболисти и един Уелтън в предни позиции.
Аз не знам защо, ама почвам да си мисля, че Костов (пак) изпусна съблекалнята.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот LoveAndPeace » 29 окт 2023 09:20

metodito написа:
koisa написа:
metodito написа:Задължително не трябва да падаме. Време е Костов да разбере, че трябва да гони резултат спрямо възможностите на футболистите, с които разполага, а не това, което му се иска. Лично аз си пожелавам грозна и затворена игра, с две контри и 0-2. Айде малко по-малко - 0-1.

Нашите затворено не могат да играят. Ако си гледал, когато при 1:0 за нас тръгнем да пазим резултат и винаги ни изравняват. Според мен Костов трябва да дръпне линиите една идея назад, както бяха при Стоилов.

Ами Ники иска "Левски" да играе някакъв холандски футбол, но няма нито футболистите за това, нито умението да ги инструктира какво да правят. Малко са като на противоположни полюси с Мъри. При Стоилов всеки играеше в защита, тука всичко в атака. Дръпнат ни една контра - пет човека в тяхното поле. Кой ме беше питал тук чий футбол повече харесвам. Ми, всеки харесва да гледа атакуващ футбол пред дефанзивен, ама трябва да се разпростираш спрямо чергата си. Имаме нелоши дефанзивни футболисти и един Уелтън в предни позиции.
Аз не знам защо, ама почвам да си мисля, че Костов (пак) изпусна съблекалнята.

Аз бих добавил и , че нямат акъла , футболния акъл , да бъда инструктирани. В мача срещу Берое няколко пъти си пускаха пасове в нищото , без никой да тръгне. Това да е отбор с 3-4 нови играчи и да си напасват играта разбирам , но те са вече 2 години заедно играят и да не могат да се намират на терена една идея по-бързо , една идея по-точно .........колкото е Кольо , толкова са и футболистите.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот wilge » 29 окт 2023 09:43

В Левски имат една криворазбрана цел да притежават повече топката. Когато я вземат започват да я мачкат, да си подават назад или по широчина на терена докато противника се нареди в защита. После реват, че другите играели пракалено дафанзивно. При наличието на такива бързоноги играчи като Уелтон и Роналдо това е най-малкото непрактично. Берое им показа как се прави класическа контраатака. Някой искал отбора да играе като Барселона. В случая ще си позволя да цитирам Тодор Колев: "Всяко малко гущерче иска да стане голям крокодил, обаче не всяко може добре да плува." Не очаквам чудеса в Кърджали и в Бистрица.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот NOMER14 » 29 окт 2023 11:44

2-ката почна да пада. Беше 2,4. Сега е 2,15.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, drvasko98, icemanbg33, kolokolo, metodito, mikata, olimpi, Reckless, rockman и 137 госта