efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот realno » 28 окт 2023 12:30

Вината не е в треньора, а в материала. Освен, че са спънати коне, но и нямат грам футболен интелект.
Какво очаквате от футболисти, коити не огат да победят Гибралтар, Литва и други "грандове" във футбола. Без класа няма да стане. А без пари, няма как да имаме класа. Мислете реално и поставайте реални и постижими цели на нашите "звезди".
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот vvessel » 28 окт 2023 13:08

LoveAndPeace написа:
tmanolov написа:Що се дърляте, пътят е предначертан и ясен - славизация. Изход - протести до дупка срешу оня начело и този зад него, но всички знаем, че това е мираж. Затова припоците ще имат стадион и ще купуват мачове за титлата, а ние ще продаваме мачове за титлата и ще чакаме кабриото да падне. И всички сме част от тази гняс

Що им пишеш глупости на хората :roll: :roll: Насо каза , че до 1 - 2 месеца мача с НАП ще е ясен.
Е , един месец вече мина , но има още един!

Той каза също че ще има ново попълнение преди мача с евреите. После реши да е след мача, да се подсилим за Айнтрахт,защото мислеше че няма да ги отстраним .Сега го чакай да плаща на НАП . Ако искаш да плащаш - плащаш, а не даваш отсрочка 2 месеца за да мислиш междувременно схеми как да наместиш парите.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот parvanoff » 28 окт 2023 13:19

realno написа:
parvanoff написа:Интересно ми е дали слагаш себе си и подобните на тези, които си цитирал в тези 80%? Защото човек, който не помни или не знае 90-те години, когато оглозгаха държавата, когато имаше режим на тока, купуваха се продукти от първа необходимост с купони и висене по 5-6 часа на опашки за едно олио например, вкарването на дпс в политиката, хиперинфлацията, пирамидите и приватизациите за по 1 лев и по-късно номинирането на един от дпс за шеф на ДАНС и т.н. постоянно Бойко Борисов да им е в устата, като най-голямото зло и то в спортен форум /при това мегакултурно //защото изглежда са мегакултурни и умни// изразяващи се за един министър-председател с мегаинтелектуалното Боко Тиквата/ не ми изглежда много умен... И то без факти, без доказателства и т.н., но все са най-разбиращите и най-умните... С това не оправдавам и двамата в студиото за агитацията, разбира се... А тук продължава политическата агитация, а модератори няма вероятно...


Отиди да се прегледаш. Колкото и лошо да се изкажем за тая мутра ще е малко. Ако имаше държава, до сега щеше да изгние в затвора. :!:

[offtopic]Е заради такива като теб нямаме държава... и ще продължаваме да нямаме... Кой си ти, че ще казваш на някого какво да прави? Нещо много на сериозно се взимаш май, носителю на абсолютната истина... И какъв си ти-съдия, прокурор? Че и присъди раздава. В затвора щял да вкарва-Сульо Пулев... Май ти си за доктор... За малко да ме засегнеш :lol:[/offtopic]
Последна промяна от parvanoff на 28 окт 2023 15:30, променено общо 1 път.
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот Serafim » 28 окт 2023 13:27

blue avalanche написа:
Serafim написа:
blue avalanche написа:Играем статично, подаваме си на крак, демодиран футбол от миналия век.
Няма заучени комбинации, игра в триъгълник, двойни подавания, извеждащи пасове в коридор... Всичко това е непозната територия за този отбор. Ядрена физика. Кога за последно вкарахме гол с далечен удар? Кой от нашите играчи има силен, плътен удар, с който да опъне мрежата? Ритат топката като вегани, които не са яли една седмица!


Всъщност отбора се опитва да играе футбол с едно докосване и се правят опити за извеждащи двойни подавания най-вече пред противниковото нак. поле, но по една или друга причина не се получаваше. Изглежда по-скоро технически футболистите не могат да изпълняват такива отигравания.
Точно миналия кръг Джемили вкара с далечен удар. И Фадига и Краев имат много силен удар.

Това, че Фадига вкара един гол отдалеч не означава, че притежава мощен и плътен удар. Видях го в позиции, удобни за стрелба, в които тръгна да се "ръга" между защитниците. Което значи, че той, самият, не си вярва.
Силният удар на Краев засега "брули крушите" на стадиона и нищо друго. На това му викат сватбарски шутове.
Този "балон", дето Джемили го ритна миналия мач е всичко друго, но не и мощен, плътен удар. И той не разбра как топката влезе във вратата. Говоря за удари като тези на Т.Кроос, Родри, Де Бройне... Които да опънат мрежата. А не да се гмуркат между кашкавалените пръсти на вратаря.


Няма да влизам в така любимите ти и известни на всички полемики, защото от Кроос, Родри, Де Бройне ще идем до Зико и Бразилия от 70-те... Факта, че ми даваш за пример тия играчи в контекста на Ефбет лига е несериозно. Фадига вчера имаше два силни удара, единия спасен от вратаря. Джемили вкарал гол, но пък бил балон. Гола е гол. Може би очакваш, че поне 3-ма от халфовете в Левски трябва да имат туповен шут, като на Валверде, дето да сучпи ръцете на вратаря.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот tiamat » 28 окт 2023 14:18

blue avalanche написа:
1914.1902 написа:
blue avalanche написа:
1914.1902 написа:
blue avalanche написа:Играем статично, подаваме си на крак, демодиран футбол от миналия век.
Няма заучени комбинации, игра в триъгълник, двойни подавания, извеждащи пасове в коридор... Всичко това е непозната територия за този отбор. Ядрена физика. Кога за последно вкарахме гол с далечен удар? Кой от нашите играчи има силен, плътен удар, с който да опъне мрежата? Ритат топката като вегани, които не са яли една седмица!


Май изобщо не си гледал мачовете ни през този сезон. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Май, съм ги гледал.
Жалкият "балон" на Джемили, дето така и не стана ясно удар ли беше или центриране хич не го броя. Оттам нататък почваме да се връщаме назад и да търсим... И стигаме чак до мача с Ботев Пд. И Айнтрахт. И толкоз...


Ама ти всеки мач ли искаш да има попадение от далечна дистанция? Колко отбора на ниво ПФК Левски го правят?

Не съм казал - всеки мач. Попитах: кой от нашите футболисти притежава плътен и мощен удар като "оръжие", което може да влезе в употреба срещу сгъстена защита? Само не ми казвай Краев, който обрули де що има листа около стадиона. Другите едва закарват топката до вратаря.

Галчев и Петков, примерно.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот blue avalanche » 28 окт 2023 15:26

tiamat написа:
blue avalanche написа:Не съм казал - всеки мач. Попитах: кой от нашите футболисти притежава плътен и мощен удар като "оръжие", което може да влезе в употреба срещу сгъстена защита? Само не ми казвай Краев, който обрули де що има листа около стадиона. Другите едва закарват топката до вратаря.

Галчев и Петков, примерно.

На малки вратички в махалата? Щото на терена нещо не се забелязват...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот blue avalanche » 28 окт 2023 15:29

Serafim написа:
Няма да влизам в така любимите ти и известни на всички полемики, защото от Кроос, Родри, Де Бройне ще идем до Зико и Бразилия от 70-те... Факта, че ми даваш за пример тия играчи в контекста на Ефбет лига е несериозно. Фадига вчера имаше два силни удара, единия спасен от вратаря. Джемили вкарал гол, но пък бил балон. Гола е гол. Може би очакваш, че поне 3-ма от халфовете в Левски трябва да имат туповен шут, като на Валверде, дето да сучпи ръцете на вратаря.

А с кого да ги сравнявам? Със Сульо Пулев от Долно Нанагорнище? И да се радвам какви "яки мОмци" играят при нас? Предлагаш ми да спусна летвата до нивото на Славия? Хебър? Ние Славия ли сме вече?

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот Serafim » 28 окт 2023 15:50

blue avalanche написа:
Serafim написа:
Няма да влизам в така любимите ти и известни на всички полемики, защото от Кроос, Родри, Де Бройне ще идем до Зико и Бразилия от 70-те... Факта, че ми даваш за пример тия играчи в контекста на Ефбет лига е несериозно. Фадига вчера имаше два силни удара, единия спасен от вратаря. Джемили вкарал гол, но пък бил балон. Гола е гол. Може би очакваш, че поне 3-ма от халфовете в Левски трябва да имат туповен шут, като на Валверде, дето да сучпи ръцете на вратаря.

А с кого да ги сравнявам? Със Сульо Пулев от Долно Нанагорнище? И да се радвам какви "яки мОмци" играят при нас? Предлагаш ми да спусна летвата до нивото на Славия? Хебър? Ние Славия ли сме вече?


Дай ми 5 играча от Ефбет лига, които имат силен и топовен удар от дистанция, но не сватбарски, както ти каза, а да речем от 5 опита 2 да са във вратата. Да видим дали има такива футболисти в първенстовто и колко са. Да не излезе, че не виреят по нашите ширини
Аз се сещам за Текпетей, Делев, Хайнц. Тия от Левски явно не ги включваме, щото не стават.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот blue avalanche » 28 окт 2023 18:03

Serafim написа:
blue avalanche написа:
Serafim написа:
Няма да влизам в така любимите ти и известни на всички полемики, защото от Кроос, Родри, Де Бройне ще идем до Зико и Бразилия от 70-те... Факта, че ми даваш за пример тия играчи в контекста на Ефбет лига е несериозно. Фадига вчера имаше два силни удара, единия спасен от вратаря. Джемили вкарал гол, но пък бил балон. Гола е гол. Може би очакваш, че поне 3-ма от халфовете в Левски трябва да имат туповен шут, като на Валверде, дето да сучпи ръцете на вратаря.

А с кого да ги сравнявам? Със Сульо Пулев от Долно Нанагорнище? И да се радвам какви "яки мОмци" играят при нас? Предлагаш ми да спусна летвата до нивото на Славия? Хебър? Ние Славия ли сме вече?


Дай ми 5 играча от Ефбет лига, които имат силен и топовен удар от дистанция, но не сватбарски, както ти каза, а да речем от 5 опита 2 да са във вратата. Да видим дали има такива футболисти в първенстовто и колко са. Да не излезе, че не виреят по нашите ширини
Аз се сещам за Текпетей, Делев, Хайнц. Тия от Левски явно не ги включваме, щото не стават.

Силният и топовен удар се изгражда на тренировките. Никой не се е родил с него.
Иначе, мога да ти припомня какви "тупалки" имаха Головской, Н.Тодоров-Кайзера, Пл.Цветков, Р.Гочев, Дембеле... Все футболисти, "виряли по нашите ширини".

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот Вълчан » 28 окт 2023 18:27

Спокойно. Бари като се оправи и като се вземат 2ма нови ще се понаредят работите. Костов прави каквото може но с тези изпълнители не се получава. На мен лично топалкаджии не ми трябват. Един таран и плеимейкър е достатъчно. Кои си повярва , че ще гони титла. Които разбира играта е наясно , че няма да се получи този сезон. Хем няма пари хем се искат високи резултати. То ако ставаше така е хееееее...... :) Не знам защо се подценяват момчетата от Берое. Има поне 2ма от тях които ще паснат идеално на Герена.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], vlong и 126 госта