efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот tmanolov » 24 сеп 2023 17:52

Вълчан написа:
tmanolov написа:Ся, тук въпросът основни опира до това калитар ли е Костов, или е тактико-стратег. За мен е калитар, тип саф, чичо Пенчо и тн. Нямам нищо против, не ме разбирайте погрешно, просто това е моето мнение. Иначе евала са топките - в тази отровена атмосфера, с този умърлушен отбор, без особена финансова стабилност, да постигне тези резултати - само адмирации

Мерилото ще са мачовете с Делиормана и тирето - искрено се надявам, че ще има топки и там, за разлика от един топчест индивид, и тези мачове ще се играят, макар да съм убеден, че наш Насо знае как. За сегашния Левски Костов е почти перфектен избор!

Мъри взе играчи които хареса и отборът живна. Какво му дадоха на Костов , че да го одумват.. Взеха му Сонко....може би на зима поне 2ма титуляри ще си тръгнат. Дано Бари се оправи, но колко ли време ще му отнеме да влезе в час. Прав е иначе, че пушеците не помагат на никого. Единствено из западните телевизии се подхилкват зрителите , че все още има такива гамени в бившите соц. шпаги. Целта е явно да се покажат колко са велики и видиш ли Левски е животът им. Хубаво е да се погледнат после из съдилищата каква жалка картина са. Хич, ама хич не се ежат така. :)

Към Костов трудно може да има претенции, те са насочени към рАководството. Той, за съжаление, е косвена жертва - каквото и да направи, сравнението винаги ще го има, от една страна, а от друга - рибата, главата и вмирисването й си важат с пълна сила
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 сеп 2023 18:09

blue avalanche написа:
1914.1902 написа:Епично сравнение на Байерн с Левски и на Бундеслигата с ефбет Лига. Пак твориш. :mrgreen:

Ето ти още едно сравнение. От Ефбет Лигата:
Лудогорец - Берое "16-8 удара". 5-0. Как ти се струва? Слаб мач за Л-ц? С някакви си мижави 16 удара? Че и цели 8 удара от Берое? Друго си е викаш 28 удара, нали?
Сега ясно ли е колко е тъпо?
Левски би Ботев, ама Лудогорец не успя ? :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

На линия
vlong
Мнения: 4552
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот vlong » 24 сеп 2023 19:10

Слаба беше играта снощи,безидейна,чиновническа,без желание за саможертва от някой,да се втурне през центъра ,двойно,коридорче ,пък в краен случай винаги може да очакваш и нарушение близо до полето,но никой,всеки очакваше някой друг да свърши работата .Това се отнася най-вече за Краев.Сложил лентата ,дуе се като паун на центъра,Абе момък като си капитан трябва да гориш и да запалиш и другите със собствения пример Два метра човек ,Ами втурни се напред ,за какво ти е тази физика,ако не я използваш.Не си надарен с някакви запомнящи се умения,използвай ръста си,все ще се намери някой да те спъне ,ако не друго.Ама пустия му тарикатлък - Защо да се трепя?
Импровизация,това най- много липсва,мисъл.
Колко пъти виждам ,някой се втурва напред очаква подаване,ама този който е с топката спи ,пуска настрани.Мъка.Пък защитниците и те ,пред тях 30 м.свободно вместо да дриблира и да пусне на някой,айде настрани ,ще разтегляме противника,Кой противник ?Етър,Хебър,Пирин?Навряни гъз до гъз в полето си,дреме им за твоето разтегляне,чакат да свърши мача.
Пламтящо сърце трябва,не медийни герои.
Е,Панайотов в Черно море,казвате дърво,дърво ,ама гори,и свети и без бразилски умения.И целия отбор варненски е съставен от такива,затова и са по-горе.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот blue avalanche » 24 сеп 2023 19:54

THE G.A.M.E написа:
blue avalanche написа:
1914.1902 написа:Епично сравнение на Байерн с Левски и на Бундеслигата с ефбет Лига. Пак твориш. :mrgreen:

Ето ти още едно сравнение. От Ефбет Лигата:
Лудогорец - Берое "16-8 удара". 5-0. Как ти се струва? Слаб мач за Л-ц? С някакви си мижави 16 удара? Че и цели 8 удара от Берое? Друго си е викаш 28 удара, нали?
Сега ясно ли е колко е тъпо?
Левски би Ботев, ама Лудогорец не успя ? :?

Нищо не си схванал. Говоря за ефикасност. Не да ми се фукаш, че имаш 28 удара срещу Етър и да изпадаш в екстаз. Байерн от 16 удара - 7 гола. Лудогорец от 16 удара - 5 гола. Дори и в мача, който цитираш(срещу Ботев Пд) от 20 удара - 2 гола. Пак са по-ефикасни. Ей за тва говоря!
Ако ние сме доволни от това, че срещу Етър сме "обрулили крушите" и сме ги "разгромили" с 1-0, значи процесът на "славизация" в Левски е приключил! Ние, в момента, сме една Славия със сини фанелки! Факт!
Изпадаме в оргазъм, че сме бомбардирали "бръшняния чувал" Етър. Подвиг! :evil:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот W84me » 24 сеп 2023 19:58

blue avalanche написа:1. За тези, които изпадат в екстаз от статистика от типа "28-0 удари".
Байерн - Бохум "22-3 удара". Слабаци! Позор! Нищо, че биха със 7-0.
2. Ние отдавна не всяваме никакъв "футболен" респект. Всеки уважаващ себе си отбор идва на Герена за 1, а може и за 3 точки. Защото такива са реалностите. Да не говоря за нашите гостувания...
3. Отдавна не всяваме и "трансферен" респект. Не сме гранд, пред вратите на който има опашка от играчи, жадни да облекат синята фанелка! Не сме "магнит". Обираме плявата.
4. Мерило за нас са мачовете НЕ САМО с Тирето и Л-ц, а и с Ч.море, Локо Пд, Числото... Отдавна... Дотам я докарахме!

За тези фенове на Мъри, които плюят Костов. Интер с каква игра, колко удари и с какъв резултат победиха днес Емполи, който няма вкаран гол от началото на сезона?!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот W84me » 24 сеп 2023 20:01

blue avalanche написа:Нищо не си схванал. Говоря за ефикасност. Не да ми се фукаш, че имаш 28 удара срещу Етър и да изпадаш в екстаз. Байерн от 16 удара - 7 гола. Лудогорец от 16 удара - 5 гола. Дори и в мача, който цитираш(срещу Ботев Пд) от 20 удара - 2 гола. Пак са по-ефикасни. Ей за тва говоря!
Ако ние сме доволни от това, че срещу Етър сме "обрулили крушите" и сме ги "разгромили" с 1-0, значи процесът на "славизация" в Левски е приключил! Ние, в момента, сме една Славия със сини фанелки! Факт!
Изпадаме в оргазъм, че сме бомбардирали "бръшняния чувал" Етър. Подвиг! :evil:

Какво предлагаш? Да се върне Мъри? Той сам си тръгна! С него не бихме Пирин, Септември, паднахме 2 пъти от Славия, Числото и не знам още кой. Устискахме героичен Х срещу ПОСЛЕДНИЯ Спартак ВН! А преди тази чутовна серия победихме Ботев Пд в София след чутовна съдийска помощ и кански мъки. Какво точно предлагаш?

[offtopic]Отпаднахме от аматьорите от Хамрун... Мога да си редактирам мнението 100 пъти и пак няма да изредя всички трагични мачове на Мъри[/offtopic]
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот Aronaks » 24 сеп 2023 20:09

Аре стига с тоя Мъри бе хора, не ви ли писна? Левски го е имало преди Мъри, ще го има и след Мъри. Какво искате? Да закрием Левски щото Мъри не иска да е треньор? Абе да върви където иска. Сравнение след сравнение, шепа утайки решили, че са срещу ръководството щото видиш ли, Левски трябва да има единствено и само Мъри за треньор. Ами ако най-сетне Сираков се махне и продаде отбора , и новият собственик реши, че няма да работи с Мъри, тогава какво? Пак протести, пак димки и бомби ли? Баси олигофрените има в тая държава.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот blue avalanche » 24 сеп 2023 20:21

W84me написа:
blue avalanche написа:Нищо не си схванал. Говоря за ефикасност. Не да ми се фукаш, че имаш 28 удара срещу Етър и да изпадаш в екстаз. Байерн от 16 удара - 7 гола. Лудогорец от 16 удара - 5 гола. Дори и в мача, който цитираш(срещу Ботев Пд) от 20 удара - 2 гола. Пак са по-ефикасни. Ей за тва говоря!
Ако ние сме доволни от това, че срещу Етър сме "обрулили крушите" и сме ги "разгромили" с 1-0, значи процесът на "славизация" в Левски е приключил! Ние, в момента, сме една Славия със сини фанелки! Факт!
Изпадаме в оргазъм, че сме бомбардирали "бръшняния чувал" Етър. Подвиг! :evil:

Какво предлагаш? Да се върне Мъри? Той сам си тръгна! С него не бихме Пирин, Септември, паднахме 2 пъти от Славия, Числото и не знам още кой. Устискахме героичен Х срещу ПОСЛЕДНИЯ Спартак ВН! А преди тази чутовна серия победихме Ботев Пд в София след чутовна съдийска помощ и кански мъки. Какво точно предлагаш?

[offtopic]Отпаднахме от аматьорите от Хамрун... Мога да си редактирам мнението 100 пъти и пак няма да изредя всички трагични мачове на Мъри[/offtopic]

Не мога да разбера защо навсякъде ви се привижда Стоилов? "Гузен негонен бяга"? Или имате някакви комплекси?
Възразявам срещу пробутването на версията "колко ни е готино при Костов"! Колко сме яки, разнообразни, "вълшебници с топката"! Само и само да се покаже колко вреден е бил Стоилов.
Мъри мина и замина! Кво било, кво не било - затворена страница! Къде съм споменал Стоилов? Камо ли да лобирам за него?
Но и не можем да го изтрием с гумичката! Все едно го е нямало. Просто защото някой го е намразил.
Сигурен съм, че, ако се поразровиш, ще намериш мач, в който сме били Локо Сф с по-малко от 5 гола. Ауууу... Провал! Лош Стоилов! Лош...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот W84me » 24 сеп 2023 20:25

blue avalanche написа:
W84me написа:
blue avalanche написа:Нищо не си схванал. Говоря за ефикасност. Не да ми се фукаш, че имаш 28 удара срещу Етър и да изпадаш в екстаз. Байерн от 16 удара - 7 гола. Лудогорец от 16 удара - 5 гола. Дори и в мача, който цитираш(срещу Ботев Пд) от 20 удара - 2 гола. Пак са по-ефикасни. Ей за тва говоря!
Ако ние сме доволни от това, че срещу Етър сме "обрулили крушите" и сме ги "разгромили" с 1-0, значи процесът на "славизация" в Левски е приключил! Ние, в момента, сме една Славия със сини фанелки! Факт!
Изпадаме в оргазъм, че сме бомбардирали "бръшняния чувал" Етър. Подвиг! :evil:

Какво предлагаш? Да се върне Мъри? Той сам си тръгна! С него не бихме Пирин, Септември, паднахме 2 пъти от Славия, Числото и не знам още кой. Устискахме героичен Х срещу ПОСЛЕДНИЯ Спартак ВН! А преди тази чутовна серия победихме Ботев Пд в София след чутовна съдийска помощ и кански мъки. Какво точно предлагаш?

[offtopic]Отпаднахме от аматьорите от Хамрун... Мога да си редактирам мнението 100 пъти и пак няма да изредя всички трагични мачове на Мъри[/offtopic]

Не мога да разбера защо навсякъде ви се привижда Стоилов? "Гузен негонен бяга"? Или имате някакви комплекси?
Възразявам срещу пробутването на версията "колко ни е готино при Костов"! Колко сме яки, разнообразни, "вълшебници с топката"! Само и само да се покаже колко вреден е бил Стоилов.
Мъри мина и замина! Кво било, кво не било - затворена страница! Къде съм споменал Стоилов? Камо ли да лобирам за него?
Но и не можем да го изтрием с гумичката! Все едно го е нямало. Просто защото някой го е намразил.
Сигурен съм, че, ако се поразровиш, ще намериш мач, в който сме били Локо Сф с по-малко от 5 гола. Ауууу... Провал! Лош Стоилов! Лош...

Наистина не разбирам проблема със снощния мач. Ония се наредили 11 пред вратата си, нямат даже опит за удар. Бием ги, напук на всички простотии при нас и пак 28-0 не било мерило. Дадо примери за други мачове, през миналата година, които бяха мерило...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 10-и кръг: Левски - Етър

Мнениеот tmanolov » 24 сеп 2023 20:28

W84me написа:Какво предлагаш? Да се върне Мъри? Той сам си тръгна! С него не бихме Пирин, Септември, паднахме 2 пъти от Славия, Числото и не знам още кой. Устискахме героичен Х срещу ПОСЛЕДНИЯ Спартак ВН! А преди тази чутовна серия победихме Ботев Пд в София след чутовна съдийска помощ и кански мъки. Какво точно предлагаш?

[offtopic]Отпаднахме от аматьорите от Хамрун... Мога да си редактирам мнението 100 пъти и пак няма да изредя всички трагични мачове на Мъри[/offtopic]

Това мнение е мнооооого под нивото ти - не съм аз човекът, който следва да ти го каже, но все пак ще ти го кажа - ако бях на твое място, щях да го изтрия. Левски го има благодарение само на 1 човек, и той не е нито "собственикът", нито настоящия ни треньор. А Костов е отличен специалист за сегашните ни условия, надарен с безбожен късмет (което е повече от прекрасно). Лека вечер от мен
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Авалокитешвара, de.bil, TristaNNN, vlong и 135 госта