efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот Вълчан » 15 сеп 2023 20:31

Все си мисля че Стоилов щеше да си подреди отбора по добре срещу немците. Някак по гордо щяха да играят. Първите 30 мин в София бяха ужасни.

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот noo » 15 сеп 2023 21:49

При Стоилов най-вероятно можеше и да не играем срещу немците. Ако някой смята, че е лесно да се подреди отбора срещу Айнтрахт, то е в голяма грешка. Първият мач се справихме, но в реванша нямахме нужното ниво.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот metodito » 15 сеп 2023 22:46

THE G.A.M.E написа:Вместо да се правят сравнения, нека всеки да сложи ръка на сърцето и да и каже, кога Левски му е харесвал повече ?
Аз си признавам чистосърдечно, сега отборът ми харесва повече !
Играчите имат повечко свобода, макар с цената да получаваме повечко голове ...
Докато при Стоилов все едно гледах предварително създаден от компютър план и "хардуера" ни, често забиваше и футболистите ставаха практически НЕгледаеми.

Различни са като стил на игра. Различни са като мислене. Това, което казваш за компютъра, така е. Това е правилния футбол. Американците, дето казват: "Все едно да гледам как боята изсъхва". :lol: Но... аз нямам проблем, когато става дума за "Левски". Разни отбори, към които нямам симпатии и играят такъв футбол, просто не ги гледам. Айнтрахт в Германия играха такъв отвратителен потискащ правилен футбол. Адски депресиращ за противниковия отбор. Просто няма дупки, всички са като една добре смазана машина. След 80-тата си казаха: "Айде да ги приключваме" и това беше.
При Костов има повече темпо, футболистите повече свобода. Това носи рисковете си. На първо място това е дългата нива. Тук Костов няма отношение. Палмите не развържат ли кесията - 4-5 място. В отделните мачове... обиграни отбори, като числото и морето ще ни изклатят. Има проблем, когато ни контрят.
Като фен на футбола, отбора при Костов засега ми харесва повече. Видимо е с каква свобода играят. Като фен на "Левски" се страхувам, че в дългосрочен план може да имаме проблем. И то пак заради тази свобода - не се връщат назад. Много зависи от Палмите. Ако постъпят като истински собственици и развържат кесията, може да мИчтаем.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот blue avalanche » 16 сеп 2023 01:04

THE G.A.M.E написа:Вместо да се правят сравнения, нека всеки да сложи ръка на сърцето и да и каже, кога Левски му е харесвал повече ?
Аз си признавам чистосърдечно, сега отборът ми харесва повече !
Играчите имат повечко свобода, макар с цената да получаваме повечко голове ...
Докато при Стоилов все едно гледах предварително създаден от компютър план и "хардуера" ни, често забиваше и футболистите ставаха практически НЕгледаеми.

Да, бе... Да бием Хебър с автогол в 94-тата минута е страшно гледаемо. Или родилните мъки с Ботев Вр. При това, отбелязваме, и двата мача - на Герена.
Уелтън и Роналдо винаги са играли едно и също. При Стоилов Петрис беше много по-активен в атака. В момента Цунами е гола вода. 3 минути преди паса целият стадион знае, че ще я даде на Уелтън. Той(Цунами) друго не знае...
Красота...
ПП. Нито Шкупи, нито Бира са от ранга на ПАОК. Ама нейсе... Костов е велик! Добре, че Роналдо ритна топката към вратата в 96-тата минута.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта