ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот vlong » 26 авг 2023 11:17

Срещу Айнтрахт в много моменти не си помагаха взаимно.
Още след грешката на Митков той не се втурна през глава да я поправи ,а гледаше отзад ,явно очакваше друг резултат след първия удар,а Мулани то беше на 5метра от лявата му страна.
Ако беше се втурнал напред можеше да попречи на шута му,от дясната му страна май Краев беше също не се включи,Петрис и той отдалеч без да бяга,оставиха само Кордоба и Димитров да се гърчат.Уелтън много пъти не се връщаше назад да помага,то явно ,че чака пас напред,ама германците не са Ботев Враца,че да очакваш да я загубят за 30секунди.
Ако я карат така и в Германия ,няма да стане.
Трябва да са моторетки непрестанно
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот noo » 26 авг 2023 11:18

Много големи оптимисти станахме, но истината е, че трябва невероятен късмет за да продължим.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12306
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот TristaNNN » 26 авг 2023 11:25

noo написа:Много големи оптимисти станахме, но истината е, че трябва невероятен късмет за да продължим.

Съгласен съм с теб, но нека да се порадваме малко на мига и да помечтаем до идния четвъртък. Няма по-заслужили от нас, сините, след всичко, което направихме и продължаваме да правим за отбора.
Последна промяна от TristaNNN на 26 авг 2023 11:33, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5227
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Serafim » 26 авг 2023 11:32

NOMER14 написа:
Serafim написа:И аз четох малко форума на Айнтрахт. Общо-взето 22 страници, в които накрая всички са на мнението, че не са играли нищо особено, не са готови за старта на сезона, Левски е изпуснал повече положения, но в същото време виждат Левски като отбор от втора Бундеслига.

Тия дойчита да не закачат темата Втора Бундеслига, щото преди 2 години Шалке и Вердер бяха там, преди 7 - Щутгарт, преди 8 години Дуисбург я напусна в посока Трета. Гледам, че вече 20 години Айнтрахт не знае що е Втора Бундеслига и май им е време.


В Гермаия обикновено има различни участници в ЕКТ всяка година, осевн традиционните за последните 10 години Байерн, Дортмунд и Леверкузен. Щутгарт, Франкфурт, Фрайбург, Шалке 04, Волфсбург, Гладбах, Майнц, Аугсбург, Херта, Кьолн, Хофенхайм, Лайпциг, Юнион Берлин... Текучеството на отборите е голямо, дори и за традиционни такива, което показва какво разнообразие има там.
Ние като клуб и изпълнители определено не сме на тяхното ниво, но имаме златен шанс да ги отстраним.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4404
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Kotooshu » 26 авг 2023 11:37

В Германия скъсаха от критики развинтените от Уелтън

Германските медии скъсаха от критики защитниците на Айнтрахт Франкфурт Аурелио Бута и Тута, които бяха развинтени от Уелтън в първия мач срещу Левски в плейофа за Лигата на конференциите, който завърши 1:1.

Бута и Тута получават най-ниските оценки за представянето си на националния стадион „Васил Левски“.

Двамата бяха тотално надиграни от Уелтън.

“Двете проблемни деца, Тута и Бута, често затъваха в трудни ситуации. Тута блесна с много грешки при игра и преди всичко изглеждаше недоволен от себе си”, пишат медиите в Германия.

Представянето на Бута също е много дискусионно, като в Германия не подминават и ситуацията за дузпата.

„Аурелио Бута беше особено забележителен с опасното си влизане, където реферът си затвори очите. Дори на моменти изглеждаше изненадан от игровите качества на опонентите си“, пишат в Германия.


Точно така, докато нашите "сини" журналисти, хъката-мъката.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот vlong » 26 авг 2023 11:58

За съжалние ,това е слабо утешение.
САМО ЛЕВСКИ!

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот honda » 26 авг 2023 12:01

drvasko98 написа:
Highlander написа:Тоя Георги Николов от Хебър е нападателя за нас. На 21 години и има много добри качества. Много ми хареса играта му срещу Локо Пд.


И на мен ми хареса, но с играта в предходните мачове, не в порнака

Между другото е наш юноша, после отиде в Лудогорец.
Предполагам ,че няма да е особен проблем да го вземем , но това значи да спрем развитието на Пр. Бачев. Иначе момчето определено има качества.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот W84me » 26 авг 2023 13:41

mikata написа:Берое май имат процент при продажба на Стефанов.

С последните му игри, няма кой да го вземе.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот W84me » 26 авг 2023 13:42

honda написа:
drvasko98 написа:
Highlander написа:Тоя Георги Николов от Хебър е нападателя за нас. На 21 години и има много добри качества. Много ми хареса играта му срещу Локо Пд.


И на мен ми хареса, но с играта в предходните мачове, не в порнака

Между другото е наш юноша, после отиде в Лудогорец.
Предполагам ,че няма да е особен проблем да го вземем , но това значи да спрем развитието на Пр. Бачев. Иначе момчето определено има качества.

Бачев е 4г по-млад. Има време за него.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4404
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Kotooshu » 26 авг 2023 14:28

Левскари,
Билети за мача-реванш от плейофния кръг на Лигата на конференциите с „Айнтрахт“ ще се продават и в Германия. Пропуските ще бъдат налични в Hilton Frankfurt City Center в сряда, 30 август от 16:00 до 20:30 часа и в четвъртък, 31 август от 10:00 до 16:00 часа. Часовете са в местно (германско) време.
За привържениците на „Левски“ в продажба са две ценови категории – 30 лева за Блок „ПРАВОСТОЯЩИ“ и 50 лева за блок „СЕДЯЩИ“. До неделя, 27 август в официалния магазин на “ПФК Левски” в сектор „А“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ билети се продават само за притежатели на абонаментни карти за сезон 2023/2024, а от понеделник, 28-и август ще бъдат пуснати и в свободна продажба.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: gembala, Google [Bot], krumeto и 121 госта