efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22658
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот NOMER14 » 03 авг 2023 22:24

4-ти кръг:
06/08/23 - неделя:
21:15 Локо (Пд) - Левски

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32584
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот 1914.1902 » 04 авг 2023 08:58

Тегав мач, в който ще се мисли за следващия. Дано поне не загубим.

На линия
tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот tmanolov » 04 авг 2023 09:29

Тренерът си знае най-добре, но според мен, като лаЙк, този мач трябваше да се отложи. Хубавото е, че поне няма да е зверска жега и дано бием. Локото са ми супер симпатичен и браДски отбор, но напоследък се препълниха с припоци и не са онзи тим отпреди години
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот rane » 04 авг 2023 09:39

Дано ни върже и победим... Направим ли го, пътят към много поредни победи в шампионата ще е широк и гладък като немски аутобан :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот TristaNNN » 04 авг 2023 10:15

Иска ми се просто да не загубим мача, ще е много кофти за момчетата преди срещата с евреЙте.
Едно равенство в Пловдив би било приемливо, но мисля, че ако ги понатиснем за едно полувреме, може да се приберем и с 3 точки след мазна победа с един гол. Да видим как ще разпределим силите, че вчера беше зорно в жегата, сега пътувания София-Пловдив-София, после на майната си, където ще ни чака труден мач, та няма да е спокойна седмица.
Последна промяна от TristaNNN на 04 авг 2023 10:40, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот Testa_di_Legno » 04 авг 2023 10:16

"Локо"-то са наши хора, очаквам гросмайсторско реми без много напъване. 8-)
Само "Левски"!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот wilge » 04 авг 2023 10:18

И аз мисля, че нямаше да е лошо мача на Лаута да се отлжожи. Пловдивските буфери в момента са на върха на вълната. Тегаво ще е. Видя се снощи, че в края на срещата едва кретаха по терена. Спаси ги късмета и сполучливите вратарски намеси. Скамейката на Левски не е достатъчно широка и с равностойни смени. Вярно, Марин блесна, но беше само за секунди. През останалото игрово време беше под нивото си. Това е недостатъчно ако иска да стане Футболист от високо европейско ниво. Ако не... Няма да е първия българин отишъл на Запад с фанфари и върнал се по чехли. Останалите смени снощи също не бяха убедителни. Но победителите не ги съдят. Каквото, такова.

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот Plovdiv_1926 » 04 авг 2023 14:14

Двата отбора в шампионата играещи, ако не най-силно, то със сигурност най-атрактивно в момента. Треньорите имат горе-долу сходни виждания за играта и са единствените, които пробват да интегрират някакви модерни футболни тенденции като бековете, влизащи към центъра, в стила си, но ми се струва, че и двамата са предпазливи в по-сериозни мачове и може и да не се види голова фиеста, а ще е готино. Ние имаме проблеми в центъра на защитата при голям натиск, но и вие с контузиите не се знае как ще изглеждате там.

Не знам какво да очаквам доста троен ми се вижда мача и в зависимост от това как тръгне. Очаквам отново от крилата и играта на бековете да се реши мача, тъй като определено експлозивността в атака там е това, което до момента отличава ефективността и атрактивността и на двата тима. Ще видим кой ще има ден, това, че играхте вчера, би трябвало да е плюс, но никога не се знае. Голям отбор не се гради с отлагане на мачове и играйкане, така че според мен не е толкова грешно решението на ръководството ви дори да паднете. Жалко, че няма да е готова трибуната.

От доста време не е имало някой трилър в стил 3:2, не го изключвам.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот Blue_Blood84 » 04 авг 2023 15:06

Ще ми е интересно да видя Дарлан, иначе ако искаме да вземем нещо повече от 4-то място трябва да се вземе мача, но реално най-много хикс. После имаме едни 6 кръга, които на хартия са уж по-леки преди финалния маратон, където мачовете ще са ужас.

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот realno » 05 авг 2023 17:38

Голямо удоволствие е да гледаш отбора си през три дни, особено когато се опитва да играе футбол. 0:1.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”