efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот Plovdiv_1926 » 31 юли 2023 01:15

koisa написа:
Plovdiv_1926 написа:
koisa написа:Добър мач срещу изключително слаб Локо Сф. Много са свалили нивото, за 2 мача 10 гола са допуснали. От друга страна добре за нас, че си оправяме головата разлика.
Следващия мач с Локо Пд вече би трябвало да се види моментното ниво на отбора, ако не отложим мача.

Нашите прекрасни собственици, където щяха да ви дават 12 милиона, ама когато цъфнат налъмите, разпродават всичко, което може да ходи и да рита топката, така че не очаквайте да си сверявате реалното ниво с нашия отбор :D Поиграхме мач и половина този сезон и дотам.

Инаме можеше здрав двубой да стане, единствените двама треньори, които играят с бекове в хибридна роля, както тези в Англия, в нашето първенство. Ама дотогава май нашият бек ще го няма.

С вас винаги стават корави и тежки мачове, без значение в какво състояние са и двата отбора. Не очаквам и този двубой да е лесен, особено в Пловдив. Още повече, че ние ще сме с няколко мача през 3 дни.

Аз не вярвам мачът да се играе при положение, че ако продължите, в Европа ще сте гости след това, ама да видим. Костов може да ме изненада.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот favaca8888 » 31 юли 2023 01:21

Малеее..тука що с.ерма се е изляла не е истина ! :lol:
На умряло куче нож извадихте :roll:
Иначе честита победа и успех в Европа !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот TristaNNN » 31 юли 2023 08:17

favaca8888 написа:Малеее..тука що с.ерма се е изляла не е истина ! :lol:
На умряло куче нож извадихте :roll:
Иначе честита победа и успех в Европа !

Е, дай сега де не се радваме, баси. :lol:
Голямата загадка след вчера е дали вие сте чак толкова слаби, или ние ви направихме да изглеждате такива.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот MASTER_COOL » 31 юли 2023 09:49

Левски на Костов лети. И преди съм споделял, притежавате изключително балансиран отбор и много силни футболисти в средата на терена и атака. Бековете ви са най-добрите в първенството.
Да видим дали Наско ще му разпорададе отбора. Ако не го направи - в битката за титлата сте тази година
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот tmanolov » 31 юли 2023 10:05

MASTER_COOL написа:Левски на Костов лети. И преди съм споделял, притежавате изключително балансиран отбор и много силни футболисти в средата на терена и атака. Бековете ви са най-добрите в първенството.
Да видим дали Наско ще му разпорададе отбора. Ако не го направи - в битката за титлата сте тази година

В битката за титлата - а дано, ама надали. В такава битка се влиза со паре или со дупе, ма в добрия смисъл на думата, а не в нашия.

Апропо, разкрихме ли ментето Роналдо? А за другото менте Джемили, дето рибарят не знаехме за чий го взе? А не, за поялника от ботевЪ що рев беше, че е некадърник. Не, не , беше яловият Рикардиньо, дето пак рибарят го домъкна. Всъщност дай да извадим Блажевич и туй то
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот MASTER_COOL » 31 юли 2023 10:19

Мъри наистина има уникално око за футболисти ! Няма слаб трансфер
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот rane » 31 юли 2023 10:41

MASTER_COOL написа:Мъри наистина има уникално око за футболисти ! Няма слаб трансфер
Има, но са много малко.

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот Киро Пора » 31 юли 2023 10:42

Локото вярно са много слаби, но пък това не бива да отнема от хубавата ни игра. Страхотна преса, много добра успеваемост и най-важното, че не спряхме при 3:0 да играем, а продължавахме да натискаме и да вкарваме. Реално нямаше един играч днес, който да не игра на високо ниво.
Честито и на Марин - 100 мача за Левски, а все още няма навършени 20 години :!:

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот tatusindo » 31 юли 2023 11:43

Такива мачове и резултати пълнят стадиони със седмици напред :!: :!:
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот drvasko98 » 31 юли 2023 13:52

Атаката за третия гол, 6-7 души играха с по едно докосване. Е, накрая влезе с късмет, но организацията кефи


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта