ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот vlong » 28 юли 2023 12:33

Тунчо,нищо не ми пречи ,ама като се пъчиш с разни черни фланелки,дуеш мускули ,биеш се по трибуните и постоянно афишираш агресия и насилие се предполага,че си някакъв пазач и охранител на Левски и левскарите и раздаваш правосъдие.
Като такъв правоохранителен син орган нека да се намесят и в този случай.
Може пък да греша и да действат като истински мафиоти.Те не говорят,не се заканват ,а направо раздават правосъдие.Тихомълком.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15069
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот miro_rz » 28 юли 2023 12:34

Без значение от отбора е кеф да биеш тези мяки!
Манолов го гледах вчера по БТВ, добра игра!
Изображение

realno
Мнения: 6465
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот realno » 28 юли 2023 12:36

Качулат наркос ли е не ми го хвали. Забрави ли за свастиките и пребитите хора по улиците? Фашистките и малоумни скандирания на срещите ни? Да, демонстрират някаква задружност, но и злото е задружно в престъпленията си. Трябва да бъдат изринати от корен иначе няма оправия в клуба. Ако ще помогне съм съгласен да се събори сектор Б, но тези антипротестъри, политически и мафиотско зависими отрепки не трябва да стъпват на трибуните.
Последна промяна от realno на 28 юли 2023 13:21, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот vlong » 28 юли 2023 12:39

Снощи Метежа е бил зает с по -важни неща.
Вчера, след победата на “Левски” в Скопие, буквално минути след успеха, е написано публично ужасното послание към съпруга ми Наско Сираков, наричан от известно време Раев от същия индивид, което гласи “СМЪРТ ЗА РАЕВ”. В коментар под написаното, съмишленик на същия добавя:

“ И ЗА МОМИЧЕТАТА МУ”

https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/14999150
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот NOMER14 » 28 юли 2023 13:53

Квартал на Скопие?
По-безопасно е да минеш през циганските ма'али в България.
Срм се доближава до влизане в ЕС, щото и във Франция е същото. Стадионът да не е джамия, че да се събуват обувки.
Шиптърите няма да ни простят, че навремето Костов подари танкове на Македония срещу тяхната интифада. Иначе сега щяхме да гостуваме в друга държава с друго име.
Представяте ли си Факултета или Столипиново да си имат футболен отбор, да играе в Европа и европейски фенове да бъдат унижавани у нас без властта да си мръдне пръста.
Едно е ясно - в тази съседна държава не се знае кой управлява, има двувластие.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот parvanoff » 28 юли 2023 13:56

Още един глас за Пламен и от мен. Аман от капацитети и разбирачи в тоя форум. Аз също не съм капацитет, но обичайният типаж в тази държава не може така и да осъзнае едно нещо. Едно е да не си капацитет и да хвалиш някого, друго е да не си капацитет /т.е. да нямаш твърди доказателства/ и да говориш против някого-ето това се казва плюене, според мен /това "според мен" е за последната думичка, всеки може да си го нарича, както иска, но със сигурност не е положително качество на човек/! Това се забелязва и по отношение на разнообразие от известни личности /спортисти, историци, учени, политици, бизнесмени и т.н./. А моето мнение го изказаха и други-според мен има много хляб в това момче-каза се за високите топки, играта с крака, според мен има и добър рефлекс. А аз безгрешни вратари не съм виждал-за разлика от "капацитетите" може би. Има примери и със световни вратари от най-скоро време-Кепа, Куртоа, Тер Стеген, да не говоря за оня на Ливърпул, който ги закопа безброй пъти... Помня и Пламен Николов срещу Люцерн, Иванков срещу Ювентус и т.н., и т.н. А това момче е наистина още момче, което за вратар не е без значение, но как ще израсне ако се закотви на пейката?...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

realno
Мнения: 6465
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот realno » 28 юли 2023 14:03

NOMER14 написа:Квартал на Скопие?
По-безопасно е да минеш през циганските ма'али в България.
Срм се доближава до влизане в ЕС, щото и във Франция е същото. Стадионът да не е джамия, че да се събуват обувки.
Шиптърите няма да ни простят, че навремето Костов подари танкове на Македония срещу тяхната интифада. Иначе сега щяхме да гостуваме в друга държава с друго име.
Представяте ли си Факултета или Столипиново да си имат футболен отбор, да играе в Европа и европейски фенове да бъдат унижавани у нас без властта да си мръдне пръста.
Едно е ясно - в тази съседна държава не се знае кой управлява, има двувластие.

В тази "държава" албанския език е официален език. Надписите са както на "македонски" така и на албански. За знамето не съм сигурен, но си мисля, че е й албанското знам е прието за официално, но иначе мразят българите, а не виждат, че скоро албанците ще ги наводнят и превземат както стана в Косово.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
boglev
Мнения: 790
Регистриран на: 27 юли 2009 13:12
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот boglev » 28 юли 2023 14:12

Защитаващия СЗ, какво ще кажеш за писанията на Младежа и тия под него?
Снощи, след победа в Европа!
Лайна сте всичките от тая клика
«Войну убивают войной, кровь смывают кровью, зло вернется к тому, кто его сотворил!»[center][/center]

realno
Мнения: 6465
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот realno » 28 юли 2023 14:37

"Младежа" заслужава да остарее в затвора. Безделници.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот futbolqga » 28 юли 2023 14:47

parvanoff написа:Още един глас за Пламен и от мен. Аман от капацитети и разбирачи в тоя форум. Аз също не съм капацитет, но обичайният типаж в тази държава не може така и да осъзнае едно нещо. Едно е да не си капацитет и да хвалиш някого, друго е да не си капацитет /т.е. да нямаш твърди доказателства/ и да говориш против някого-ето това се казва плюене, според мен /това "според мен" е за последната думичка, всеки може да си го нарича, както иска, но със сигурност не е положително качество на човек/! Това се забелязва и по отношение на разнообразие от известни личности /спортисти, историци, учени, политици, бизнесмени и т.н./. А моето мнение го изказаха и други-според мен има много хляб в това момче-каза се за високите топки, играта с крака, според мен има и добър рефлекс. А аз безгрешни вратари не съм виждал-за разлика от "капацитетите" може би. Има примери и със световни вратари от най-скоро време-Кепа, Куртоа, Тер Стеген, да не говоря за оня на Ливърпул, който ги закопа безброй пъти... Помня и Пламен Николов срещу Люцерн, Иванков срещу Ювентус и т.н., и т.н. А това момче е наистина още момче, което за вратар не е без значение, но как ще израсне ако се закотви на пейката?...

Колега, с риск да те обидя, ама аман от псевдоморалисти в тоя форум.

Какво означава "да нямаш твърди доказателства"? За некадърността на това момче има не просто твърди, а неопровиржими доказателства. Мач след мач, колосална грешка след колосална грешка. Откакто е титуляр, не повече от 30% от головете, които допусна, биха били голове при наличието на един качествен вратар, какъвто сме имали неизменно през годините.

Ще кажеш - този говори празни приказки. Ето ти и конкретика. Вчера подари два чисти гола. Срещу тирето преди малко повече от месец подари два чисти гола (ако си забравил, ето ти да си припомниш: https://www.youtube.com/watch?v=mY0-qQAE904). Да връщаме ли назад?

А това, че бил момче и трябвало да израства, за мен е толкова безумен коментар, че не знам откъде да го подхвана. То в школата е пълно с момчета, защо не излезем с 11 юношки в реванша, да израстват? Не трябва ли шанс да се дава на онези, които демонстрират качества, както и потенциал да станат нещо повече от второразряден подпирач на гредите?

Споменаваш грешки на Иванков, на Николов. Вярно е, големите също правят грешки, но имат и принос, правят спасявания. Това момче има 50 мача за Левски. Можеш ли да събереш 10 негови спасявания, които Лилчо Арсов не би направил, защото аз мога да ти покажа съвсем спокойно 10 негови грешки, довели до голово положение/гол?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта