efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21375
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот metodito » 08 юни 2023 22:18

ikar написа:
metodito написа:Хора, не се карайте. Онези ни надиграха и това е. Тъпо, гадно, това е.

Не са ни надиграли, ние сами се бихме. Такива вратарски грешки дори в училишният двор няма да видиш.
съгласен съм с твърдението не не трябва да хвърляме цялата вина върху Андреев по простата причина че отбора като цяло игра потресаващо слабо.
С обевяване на стартовите 11 бе ясно че този мач ще го загубим. При два що годе равностойни отбора печели този който има по-добра халфова линия.Нашата в този мач бе съставена от трима параолимпийци. Бавни всеки втори пас грешен - Попов отдавна е свършил с футбола, Чандъров е на ниво "В" група, потресаващо слаб мач и за силно надцененият Краев.
Основната причина като цяло е в това че при съвършеният треньор и сега при Топчо основно се разчита на ядро от 12-13футболисти без значение от тяхната форма.
Сега дори и апологетите на съвършеният треньор трябва да наведат глава и да признаят, че когато си завършил на 23-24точки от първото място сизонът не може да не бъде катастрофа.

Краев не е надценяван, повярвай ми. Ако не беше формата на Чочев, той щеше да е титуляр в моя национален отбор. Формацията, играла в Разград беше с 99% повече топки, от тея дето излязоха срещу онея. Ако бяхме излезли в онзи състав 100 про нямаше да загубим.
Всички бъркат. Нежеланието на Мъри да не привлече втори вратар (Ники не го смятам за втори избор даже) не искам да го коментирам, но държа на мнението си, че мачът щеше да е с доста по-голям резултат, ако не бяха две ключови спасявания на Андреев и несвирената дузпа. Пред вратата има защитници, нали се сещаш? Мисля, че Топчо обърка каквото можа, а онова бяха излезли за победа и си я постигнаха. Да, този мач не е по-важен от баража, но щеше да е хубаво да не паднем.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот koisa » 09 юни 2023 00:20

THE G.A.M.E написа:А нЕкои беха на мнение, че с "титулярите" отнасяхме Лудогорец. :)
Топчо им показа какво могат "титулярите". :)

Не смятам, че това са истинските възможности на титулярите, както и на резервите.
Ако Топузаков беше пуснал същите от мача с Лудогорец срещу Тирейци отивахме на над 3-ка. Тирейци нямаше да оставят децата да разцъкват свободно като в Разград.
При добър треньор, добра тактика и максимално раздаване и без левашки/детински грешки съм на 100% сигурен, че можем да бием двата съперника един след друг.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

На линия
Потребителски аватар
groti
Мнения: 3388
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот groti » 09 юни 2023 10:37

THE G.A.M.E написа:А нЕкои беха на мнение, че с "титулярите" отнасяхме Лудогорец. :)
Топчо им показа какво могат "титулярите". :)

Баражът... "Я камилата, я камиларя".
Арда имат лицнез за ЕКТ, ама ние сме под мониторинг, и то строг, тъй че, за мен лично няма да е изненада да ....
Той и Господин Наско на няколко пъти намекна, че "няма да е фатално тимът да не играе в Европа".
Тъй че... нЕкои наистина знаят повечко от нас. :)

Едно време като цъках мениджъра и като исках да падна пусках титулярите ама със скапана тактика. Е тва се случи и срещу тирето. Далеч съм от мисълта, че топчо искаш да загубим.. Просто обърка всичко. Наби Попов и Уелтън в центъра да се борят срещу Юга, Рикардиньо срещу 2ма големи и всичко свърши. Никакви крила, никакви пробиви по фланга - центрирания към тримата напред. Ако си бяхме играли 3-5-2 тоя мач го взимахме без драми. Ония бяха толкова насрани.. Но без вратар и треньор е така
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

DoSomethingDifferent
Мнения: 553
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот DoSomethingDifferent » 09 юни 2023 15:17

TristaNNN написа:
DoSomethingDifferent написа:
LoveAndPeace написа:Абсолютен срам.
Срам ме беше в Б да гледам как левскари се радват докато падат.
Не е това Левски , не са това левскарите.


Чак на мен като Цесекар ми стана чудно, Левскарите бяхте по-горди хора!?

Не лъжи, бе, ти не си цесекар, а припок!


А ти дано да си на 15, че иначе лошо :)
Do Something Different!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12309
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот TristaNNN » 09 юни 2023 16:06

DoSomethingDifferent написа:
TristaNNN написа:
DoSomethingDifferent написа:
LoveAndPeace написа:Абсолютен срам.
Срам ме беше в Б да гледам как левскари се радват докато падат.
Не е това Левски , не са това левскарите.


Чак на мен като Цесекар ми стана чудно, Левскарите бяхте по-горди хора!?

Не лъжи, бе, ти не си цесекар, а припок!


А ти дано да си на 15, че иначе лошо :)

На 7 съм, набори сме с любимото ти Тиренце.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот wilge » 09 юни 2023 18:09

Снимката на Наско и Мъри пред магазина от днес ли е?

Plamen_i00
Мнения: 351
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот Plamen_i00 » 10 юни 2023 00:04

wilge написа:Снимката на Наско и Мъри пред магазина от днес ли е?

Да

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот sinqkrepost1914 » 10 юни 2023 09:12

koisa написа:
sinqkrepost1914 написа:
koisa написа:Да връщат Гошо Тодоров докато е време, че с този топчест футбол може и да не вземем баража. Изисква се голям талант, за да съсипеш цялостната игра на отбора за толкова кратко време.

Kакъв Гошо Тодоров бе, някои хора верно сте изплискали легена или помните не помните повече от 2 години..

За един мач става дума, колкото да вземем баража, г-н Леген. А, после да идва сърбина с големите успехи.

Единственото хубаво от тоя бараж ще бъдат приходите от билети и фен магазина в деня на мача. Дали ще бием или не няма никакво значение. Нито ще имаме отбор за ЕКТ, нито нищо. Големо напъване за да изиграем 2 мача в жегите и да отпаднем в първия кръг още. А Гошо Тодоров респект за него за всеки път, в който е помагал, но той не става за преследване на определена цел, а само за кърпич. Иначе не знам как си представяш да се назначи треньор само за 1 мач :Д
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот koisa » 10 юни 2023 09:51

sinqkrepost1914 написа:Иначе не знам как си представяш да се назначи треньор само за 1 мач :Д

Определено има как:
Берое освободи треньора Николай Киров четири дни преди баража за оставане в Първа лига.


И хората си взеха баража...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32609
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот 1914.1902 » 10 юни 2023 09:53

Нормално е да е в такова състояние ПФК Левски - един вчера оправда отпадане от малтийци и лихтенщайнци, а друг иска да действаме като Берое (14-и в класирането).


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, TristaNNN и 95 госта