efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3258
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот alexdb » 03 юни 2023 13:25

LoveAndPeace написа:
alexdb написа:
LoveAndPeace написа:
alexdb написа:
drvasko98 написа:
alexdb написа:
Ами аз явно съм от слепците. Не виждам отбора да скърца, а топката в определени периоди се движи доста по-бързо. Прави приятно впечатление, че има много повече отигравания с едно докосване. Вярно, не всички минават. Отделно отборът и бележи много повече. Като грешки на Топчо лично аз отчитам закъсняващите смени. Например Уелтон след 60 мин. свършва въздуха, но не го вадят. А има прилични заместници. Същата е историята и с Попов. Той деяни едно полувреме. Другата грешка на Топчо е, че робува на схемата на игра на Мъри и в нито един от досегашните мачове не излезе в схема с трима централни и наситена средна линия. А от миналия сезон беше видно, че срещу отбори като Морето, Тирето и Каузата тази схема добре работи. А в момента си имаме изпълнители. Да видим в следващите два мача дали няма да промени това, особено предвид факта, че Цунами виси с 8 жълти картона.


Ами, да, без да те обиждам си от слепците. Начинът, по който Черно море атакуваха в предмостието пред защитата ни не се случва и в Б група. Изключително слаб футбол от тактическа гледна точка. Все още по резултатите не си личи, но ако допуснем че останем със същите играчи и треньори, максимумът следващият сезон е 8-мо място, но ако се направи и "селекция" ставаме фаворит за изпадане, какъвто бяхме през септември 2021 г


Да, да. Само да питам с правилния футбол как беше защитата срещу Морето и колко точки взехме?
Да припомням ли мача в Търново дет само късмета и съдията ни спасиха от погром?

Друг мач си гледал.


Сигурно. Един такъв дет ни вкараха гол, два им отмениха, а имаше още няколко излизания на ония сами срещу вратаря или в числено превъзходство.

Ама заслужено или престъпно им ги отмениха тези голове ?? Колкото до вкарания .....последния мач на Ники Михайлов , толкова за този гол.


Нали знаеш, че когато нещата опират до няколко сантиметра няма значение, как. Това показва сериозна доминация. Или може би ще ми обясниш, че защитата е изчислила до милиметър кой къде да се позиционира и това реално не са засади, ами изкуствуни такива?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent и 33 госта