efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот mark1926 » 22 май 2023 00:24

rane написа:
mark1926 написа:При 0-3 и при липса на съдийски грешки няма какво да говорим за футбола от Пловдив. Искам да попитам, обаче, феновете на Левски , какво беше поведението на Ивелин Попов?Защо? Аз съм 22 години в агитката на Локомотив и никой до сега не беше идвал след гол, за да ни провокира с ОСЕМ УШИ(знаете как се показва ушенце на противника)??? Съдията му показа картон на Ивелин, самите фенове на Левски преди време издействаха втори жълт картон на моци с нахлуване за подобно действие.

Ивелин Попов е юноша на Левски, после беше в Литекс, чужбина и за първи път облича синята фланелка. Как така провокира както никой преди него? Нямаме общи врагове, НАПРОТИВ, двете публики- сини и Локомотивци се уважават.

Ясно е , че сме топ публика, мощна агитка, но си имате тартори, обяснете на играчите си кои са ви приятели...

п.с. и какво спечели Ивелин Попов от всичко, цял мач с обиди от Нас все едно гледам десподов срещу цска?
Голяма простотия направи Попов. Голяма! И не мисля, че с нещо беше провокирана. Абсолютна глупост бяха тези ушички.


Ами няма провокация, София запад и Лаута арми очевидно имат разбирателство и двете публики не се обиждат взаимно от няколко години. И аз не разбирам Ивелин? Затова питам з а вашето мнение. Преди седмица ни вкара Тодор Неделев и просто се радваше с другите от Разград.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот mark1926 » 22 май 2023 00:35

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
mark1926 написа:При 0-3 и при липса на съдийски грешки няма какво да говорим за футбола от Пловдив. Искам да попитам, обаче, феновете на Левски , какво беше поведението на Ивелин Попов?Защо? Аз съм 22 години в агитката на Локомотив и никой до сега не беше идвал след гол, за да ни провокира с ОСЕМ УШИ(знаете как се показва ушенце на противника)??? Съдията му показа картон на Ивелин, самите фенове на Левски преди време издействаха втори жълт картон на моци с нахлуване за подобно действие.

Ивелин Попов е юноша на Левски, после беше в Литекс, чужбина и за първи път облича синята фланелка. Как така провокира както никой преди него? Нямаме общи врагове, НАПРОТИВ, двете публики- сини и Локомотивци се уважават.

Ясно е , че сме топ публика, мощна агитка, но си имате тартори, обяснете на играчите си кои са ви приятели...

п.с. и какво спечели Ивелин Попов от всичко, цял мач с обиди от Нас все едно гледам десподов срещу цска?

Чух оттук-оттам какво каза Попето след мача, мисля, че и самият той осъзна, че е направил глупост и се извини. Не му прави чест, не мисля, че има много левскари, които одобряват подобно поведение


Да , и аз сега гледах, извини се човекът. Да му се чудиш от къде му дойде тази агресия спрямо Нас?

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот mark1926 » 22 май 2023 02:00

Да затворя темата с Ивелин Попов. Знаете, че сме най толерантната публика в България и при 0-3 си поздравихме играчите с песни и ръкопляскания. Ивелин се извини, но със сигурност ни е на първо място в черния списък, всъщност аз помня два жълти картона за обида на публика в България- на Ивелин и на моци. Някой може да ме допълни???

п.с. иначе като фенове ,мога да кажа че на последното гостуване в София, не намирахме гостуващия сектор и слезнах от колата сред доста сини шалове, целият в черно и бяло, опътиха ни хората без проблеми. Мир и уважение...

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот Jordan1914 » 22 май 2023 06:52

mark1926 написа:Да затворя темата с Ивелин Попов. Знаете, че сме най толерантната публика в България и при 0-3 си поздравихме играчите с песни и ръкопляскания. Ивелин се извини, но със сигурност ни е на първо място в черния списък, всъщност аз помня два жълти картона за обида на публика в България- на Ивелин и на моци. Някой може да ме допълни???

п.с. иначе като фенове ,мога да кажа че на последното гостуване в София, не намирахме гостуващия сектор и слезнах от колата сред доста сини шалове, целият в черно и бяло, опътиха ни хората без проблеми. Мир и уважение...

Според мен на Попов просто му тежеше факта,че не вкара срещу тирето, след това не реши мача с числото и беше изваден в 55 минута и днес реагира като хлапак! Да, прав си, че освен на него и Моци картони за провокация на публиката не се дават,а тирето имаха един дето често раздаваше ху...ве на публиката,ама все незабелязано от съдията оставаше!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12408
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 22 май 2023 08:56

Jordan1914 написа:
mark1926 написа:Да затворя темата с Ивелин Попов. Знаете, че сме най толерантната публика в България и при 0-3 си поздравихме играчите с песни и ръкопляскания. Ивелин се извини, но със сигурност ни е на първо място в черния списък, всъщност аз помня два жълти картона за обида на публика в България- на Ивелин и на моци. Някой може да ме допълни???

п.с. иначе като фенове ,мога да кажа че на последното гостуване в София, не намирахме гостуващия сектор и слезнах от колата сред доста сини шалове, целият в черно и бяло, опътиха ни хората без проблеми. Мир и уважение...

Според мен на Попов просто му тежеше факта,че не вкара срещу тирето, след това не реши мача с числото и беше изваден в 55 минута и днес реагира като хлапак! Да, прав си, че освен на него и Моци картони за провокация на публиката не се дават,а тирето имаха един дето често раздаваше ху...ве на публиката,ама все незабелязано от съдията оставаше!

Преди няколко години на мач в Търново между Етър и Менте-София един черничък вкара за домакините и се побара по пакета, докато празнуваше пред сектора на припоците. :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот mark1926 » 22 май 2023 14:23

Остана скрито от камерите, защото се случи на почивката за полувремената. Излезнаха да загряват сините резерви, ( на гостувания не се взимат юношки) и едно младо момче със светла коса от Левски, не го познавам кой е, започна да стреля с шутове не към вратата с топката, а към агитката на Локо на трибуна Бесика. Направи го шест пъти, топката идва в агитката, и всеки път ни предизвикваше с езика на тялото. На шестия път, явно някой от помощник треньорите го извика и прибра в съблекалнята.

Това ако ни го направи футболист на ботевЪ или цска ексцесиите са сигурни, с неясни последици. Момчето от Левски се размина с много обидни песни, има пред себе си 3000 фена, всички хулигани на Локо са там и разчита на полицията. Идваше ми да излезна на терена и да го питам КАКВО ПРАВИШ? Но арест за мач с Левски, с приятелска публика, не си струва.

Агитката ни пееше на няколко пъти обиди към някой си Климентов. Нямам предства кой е и дали е момчето със светлата коса от Левски, но сините футболисти, по всички закони на футбола, трябва да знаят, че не са сами срещу всички, имат и приятели. А тези приятелски отношения са доказани и е задължение на ТАРТОРИТЕ на агитката на Левски да няма подобно отношение.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9354
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот mikata » 22 май 2023 16:20

mark1926 написа:Остана скрито от камерите, защото се случи на почивката за полувремената. Излезнаха да загряват сините резерви, ( на гостувания не се взимат юношки) и едно младо момче със светла коса от Левски, не го познавам кой е, започна да стреля с шутове не към вратата с топката, а към агитката на Локо на трибуна Бесика. Направи го шест пъти, топката идва в агитката, и всеки път ни предизвикваше с езика на тялото. На шестия път, явно някой от помощник треньорите го извика и прибра в съблекалнята.

Това ако ни го направи футболист на ботевЪ или цска ексцесиите са сигурни, с неясни последици. Момчето от Левски се размина с много обидни песни, има пред себе си 3000 фена, всички хулигани на Локо са там и разчита на полицията. Идваше ми да излезна на терена и да го питам КАКВО ПРАВИШ? Но арест за мач с Левски, с приятелска публика, не си струва.

Агитката ни пееше на няколко пъти обиди към някой си Климентов. Нямам предства кой е и дали е момчето със светлата коса от Левски, но сините футболисти, по всички закони на футбола, трябва да знаят, че не са сами срещу всички, имат и приятели. А тези приятелски отношения са доказани и е задължение на ТАРТОРИТЕ на агитката на Левски да няма подобно отношение.

Игра ли се мача вчера честно, какво се говори в Пловдив?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот mark1926 » 22 май 2023 17:12

mikata написа:
mark1926 написа:Остана скрито от камерите, защото се случи на почивката за полувремената. Излезнаха да загряват сините резерви, ( на гостувания не се взимат юношки) и едно младо момче със светла коса от Левски, не го познавам кой е, започна да стреля с шутове не към вратата с топката, а към агитката на Локо на трибуна Бесика. Направи го шест пъти, топката идва в агитката, и всеки път ни предизвикваше с езика на тялото. На шестия път, явно някой от помощник треньорите го извика и прибра в съблекалнята.

Това ако ни го направи футболист на ботевЪ или цска ексцесиите са сигурни, с неясни последици. Момчето от Левски се размина с много обидни песни, има пред себе си 3000 фена, всички хулигани на Локо са там и разчита на полицията. Идваше ми да излезна на терена и да го питам КАКВО ПРАВИШ? Но арест за мач с Левски, с приятелска публика, не си струва.

Агитката ни пееше на няколко пъти обиди към някой си Климентов. Нямам предства кой е и дали е момчето със светлата коса от Левски, но сините футболисти, по всички закони на футбола, трябва да знаят, че не са сами срещу всички, имат и приятели. А тези приятелски отношения са доказани и е задължение на ТАРТОРИТЕ на агитката на Левски да няма подобно отношение.

Игра ли се мача вчера честно, какво се говори в Пловдив?



Щом сме пели ВИНАГИ С ВАС на играчите ни след мача, всичко е било по правилата. Знаеш , че за продадени мачове на нашия стадион се хвърлиха 120 бомби на терена, мачът с жълтите не завърши, паднахме служебно с 0-3 от Коматевския гранд , но собственикът напусна ЗАВИНАГИ!

Разликата между загубата на Левски от Локо преди две седмици се казва Динко Хоркаш, ако не вярваш пусни си Илко Пиргов...

Вълчан
Мнения: 4292
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот Вълчан » 23 май 2023 20:33

Нормално е като те псуват и подиграват да се изпуснеш. Айде да не се прави публиката на Локо на много толерантна. Нормално ги подкани Попето да продължават но по силно. Що ...Камбуров да не бе по читав и хрисим. Какви маимунджилъци правеше на публиката.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта