efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот vvessel » 14 май 2023 23:14

W84me написа:
vvessel написа:
W84me написа:Иначе за мен уговорен за Х мач.

Никой няма полза от хикса. Толкова си могат и двата отбора. Числото са толкова зле напоследък, че съм сигурен, че ще загубят третото мястото, но не от нас, за съжаление. Ние сме по- зле.

Водят 7 точки на Морето при 4 оставащи мача, няма шанс.

Морето са с мач по-малко. Освен това са домакини на числото следващия кръг и няма да ги изпуснат. С играта която показваме и нас ще ни бият в София. Докато числото са много зле напоследък . Само им виж последните 5 мача. Следващите 4 няма да са по- различни.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот Michael_Buble » 14 май 2023 23:20

Левски стремглаво се връща към посредствеността!
Ужасна физическа подготовка. Ние изглеждахме като отбор, играл 120 мин преди няколко дни, а не противника. След първата третина, крещящо много загубени първа и втора топка.
Никакъв помен от пресата срещу Цска и Лудогорец, които карахме за 90мин да мразят футбола. Защитата е като швейцарско сирене. А тя бе поне едно от нещата, което Стоилов докара до висота.
Загуба на качество след смените. Лидерът на отбора става за 10-20 мин качествена игра, а после...?

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3251
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот alexdb » 14 май 2023 23:24

vvessel написа:
W84me написа:
vvessel написа:
W84me написа:Иначе за мен уговорен за Х мач.

Никой няма полза от хикса. Толкова си могат и двата отбора. Числото са толкова зле напоследък, че съм сигурен, че ще загубят третото мястото, но не от нас, за съжаление. Ние сме по- зле.

Водят 7 точки на Морето при 4 оставащи мача, няма шанс.

Морето са с мач по-малко. Освен това са домакини на числото следващия кръг и няма да ги изпуснат. С играта която показваме и нас ще ни бият в София. Докато числото са много зле напоследък . Само им виж последните 5 мача. Следващите 4 няма да са по- различни.


Морето от мачовете си с Тире и Кауза няма да вземат нищо. При реално три оставащи мача и 9 т. да вземат Числото все нещо ще вземе поне в последния кръг. Така че за морето ще остане баража, а при нас има шанс на теория ако вземем да направим някакво чудо и ги бием в София. Ама като гледам играта, отбора и треньора, плюс историческия карък срещу Славия във важните мачове .....

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот Michael_Buble » 14 май 2023 23:35

Спокойно, Йовов и Боримиров ще измислят нещо. Не за първи път ни вдигат от пепелта. Топчо още следващия мач ще ни върне гръмко на победния път. А мажоритарният ни работи денонощно за новата орбита!
С този екип не виждам повод за притеснения!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот W84me » 14 май 2023 23:45

Michael_Buble написа:Спокойно, Йовов и Боримиров ще измислят нещо. Не за първи път ни вдигат от пепелта. Топчо още следващия мач ще ни върне гръмко на победния път. А мажоритарният ни работи денонощно за новата орбита!
С този екип не виждам повод за притеснения!

И аз съм притеснен от този екип, не от Топузаков, а от другите двама. Не че при предишния екип 11 мача порехме наред.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот vvessel » 15 май 2023 00:02

alexdb написа:
vvessel написа:
W84me написа:
vvessel написа:
W84me написа:Иначе за мен уговорен за Х мач.

Никой няма полза от хикса. Толкова си могат и двата отбора. Числото са толкова зле напоследък, че съм сигурен, че ще загубят третото мястото, но не от нас, за съжаление. Ние сме по- зле.

Водят 7 точки на Морето при 4 оставащи мача, няма шанс.

Морето са с мач по-малко. Освен това са домакини на числото следващия кръг и няма да ги изпуснат. С играта която показваме и нас ще ни бият в София. Докато числото са много зле напоследък . Само им виж последните 5 мача. Следващите 4 няма да са по- различни.


Морето от мачовете си с Тире и Кауза няма да вземат нищо. При реално три оставащи мача и 9 т. да вземат Числото все нещо ще вземе поне в последния кръг. Така че за морето ще остане баража, а при нас има шанс на теория ако вземем да направим някакво чудо и ги бием в София. Ама като гледам играта, отбора и треньора, плюс историческия карък срещу Славия във важните мачове .....

Ако Морето вземат поне точка от тирето утре, на 90% ще направи Лц шампиони и последния им мач може да бъде протоколен. С нашата игра вероятността да не вземем победа до края е много голяма, докато това което видях от Морето последните мачове ме кара да мисля, че ще стигнат поне четвърто, ако не и трето място.
До края ще бъде интересно за страничните наблюдатели , а за левскарите ще бъде тъжно.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот rane » 15 май 2023 00:04

Този мач не го спечелихме, главно заради грубата индивидуална грешка на Попов, който се полакоми в ситуация, където нашите бяха четирима срещу защитник и вратар на числото. Ако беше станало 3-1, трите точки щяха да са при нас.
Жалко.
Иначе за футбол в този плувен басейн няма как да се говори. Не бих съдил Топчо тук.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1384
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот olimpi » 15 май 2023 07:56

За футбол на този терен не може да се вадят генерални изводи. Малкия извади няколко топки, ако беше такава цедка си падахме. Притеснителното е, че загубихме тонус, отоборът игра тромаво. Пак ще има наказани срещу Локо Пд (Петрис и ВДК) и не зма кой ще играе в защита (Сонко – Дългуча ).

Попето на ботълна 4т до тук, сега щяхме да сме на практика трети.


С тази игра ако продължим обаче, не виждам как ще спечелим мач, освен този срещу тире.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 15 май 2023 08:39

Кой ще ни вземе играчите и ще се стигне до масова разпродажба, ако другите отбори ни гаврят по подобен начин в защита? Вчера при вторият им гол ни направиха на нищо.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Неделя от 20:00

Мнениеот koisa » 15 май 2023 10:01

W84me написа: Не че при предишния екип 11 мача порехме наред.

Не порехме, но поне не изглеждахме толкова жалки, колкото последните два мача.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта