efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4369
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот vvessel » 05 мар 2023 20:10

W84me написа:Цунами не върви надолу, имаше моменти на спадове, но сега е във форма.

За Цунами съм съгласен. Тръгна нагоре, но все още не е това което беше. Другите двама за мен са много зле. Докато не почнат да правят асистенции и голове, никакви борби не ги оправдават. Взели сме ги за футболисти не за борци.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23240
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот W84me » 05 мар 2023 20:17

vvessel написа:
W84me написа:Цунами не върви надолу, имаше моменти на спадове, но сега е във форма.

За Цунами съм съгласен. Тръгна нагоре, но все още не е това което беше. Другите двама за мен са много зле. Докато не почнат да правят асистенции и голове, никакви борби не ги оправдават. Взели сме ги за футболисти не за борци.

Уелтън е като на плажа, избухва понякога, но 99% от отиграванията са му брак, изглежда много вял, никакъв хъс.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 238
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот jungle » 05 мар 2023 21:09

NOMER14 написа:Много некадърно операторско излъчване на мача - камерата е ниско и борбата на далечната странична линия не се вижда добре.


Операторите са си ОК!
Мястото където е централната камера е много ниско, та затова не се вижда.
За сравнение камерите на засадите са 3 пъти по високо!

Изображение
Изображение
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот Michael_Buble » 05 мар 2023 22:05

1914.1902 написа:Момчетата от Пирин, които не са взимали заплати от ноември, победиха Лудогорец, а ние изкарахме нашите футболисти герои след хикс на Герена с разградчани.

Тези аналогии причиняват лошо храносмилане. Реал разпори Ливърпул, Барса би Реал, Ман Юн победи и отстрани Барса, обаче Ливърпул погреба Ман Юн със 7:0.
Мотивацията на Разград срещу нас бе съвсем различна. Очаквали са, че Пирин ще бъдат спаринг. Да, ама не!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32928
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот 1914.1902 » 05 мар 2023 22:18

Michael_Buble написа:
1914.1902 написа:Момчетата от Пирин, които не са взимали заплати от ноември, победиха Лудогорец, а ние изкарахме нашите футболисти герои след хикс на Герена с разградчани.

Тези аналогии причиняват лошо храносмилане. Реал разпори Ливърпул, Барса би Реал, Ман Юн победи и отстрани Барса, обаче Ливърпул погреба Ман Юн със 7:0.
Мотивацията на Разград срещу нас бе съвсем различна. Очаквали са, че Пирин ще бъдат спаринг. Да, ама не!


Разград не играят почти нищо през пролетта, въпреки победите им над Спартак и Славия. Ако говорим за мотивацията им в Европа вече мога да се съглася, че там е имало нещо различно от тях.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот Michael_Buble » 05 мар 2023 22:18

NOMER14 написа:Кажете на тия дрисльовци да не скандират "Умрете, селяни!"
В провинцията има повече левскари отколкото в София.
А селянин в България е горда дума исторически. Да им таковам произхода от работническата класа.

Това е чутовен срам! Нехуманно, небългарско, дори бих го нарекъл фашистко! Тази страна бе построена от селяните и тяхната пословична работливост. Просто нямам думи, толкова ме огорчава тази грозна постъпка!
А да не говорим, че голяма част от нашите легенди не са се родили на жълтите павета, а са дошли от "селски" та "селски" местенца.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот Michael_Buble » 05 мар 2023 22:34

Роналдо върви по стъпките на Билал. Отлично си спомням как мароканецът беше жигосан с печат "ялов бездарник", "муха без глава" и прочие. Истината е, че само онези, които наистина четат футбола отвъд фенщината след няколко бири, осъзнаваха влиянието на Билал върху цялостния облик на отбора. А контузията и последващата му липса изми очите на всички, та прогледнаха колко важен бе Билал Бари заради играта си в защита, въпреки, че бе именуван "нападател". С борбеността си и многото тичане той освобождаваше големи пространства за колегите си, като те обираха лаврите, а той си оставаше заблуденото момче с много въздух.
Роналдо върви по абсолютно същите стъпки и ще стане същия фактор за отбора в следващото първенство. Ако Билал се завърне същия, какъвто беше, заедно с Роналдо виждам още два цилиндъра в мотора наречен "ЛЕВСКИ"!!!

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот Michael_Buble » 05 мар 2023 22:40

1914.1902 написа:
Michael_Buble написа:
1914.1902 написа:Момчетата от Пирин, които не са взимали заплати от ноември, победиха Лудогорец, а ние изкарахме нашите футболисти герои след хикс на Герена с разградчани.

Тези аналогии причиняват лошо храносмилане. Реал разпори Ливърпул, Барса би Реал, Ман Юн победи и отстрани Барса, обаче Ливърпул погреба Ман Юн със 7:0.
Мотивацията на Разград срещу нас бе съвсем различна. Очаквали са, че Пирин ще бъдат спаринг. Да, ама не!


Разград не играят почти нищо през пролетта, въпреки победите им над Спартак и Славия. Ако говорим за мотивацията им в Европа вече мога да се съглася, че там е имало нещо различно от тях.

За Разград Левски е в графата Европа. Самото качество на двубоите, които по нищо не приличат на един типичен заспал български мач, доказват това. Думите ти просто потвърждават моите.

vvessel
Мнения: 4369
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот vvessel » 06 мар 2023 00:39

Michael_Buble написа:Роналдо върви по стъпките на Билал. Отлично си спомням как мароканецът беше жигосан с печат "ялов бездарник", "муха без глава" и прочие. Истината е, че само онези, които наистина четат футбола отвъд фенщината след няколко бири, осъзнаваха влиянието на Билал върху цялостния облик на отбора. А контузията и последващата му липса изми очите на всички, та прогледнаха колко важен бе Билал Бари заради играта си в защита, въпреки, че бе именуван "нападател". С борбеността си и многото тичане той освобождаваше големи пространства за колегите си, като те обираха лаврите, а той си оставаше заблуденото момче с много въздух.
Роналдо върви по абсолютно същите стъпки и ще стане същия фактор за отбора в следващото първенство. Ако Билал се завърне същия, какъвто беше, заедно с Роналдо виждам още два цилиндъра в мотора наречен "ЛЕВСКИ"!!!

Много се надценява значението на Бари в Левски. За мен ще си остане ялов нападател дошъл от Монтана. Това че Левски заигра зле по време на контузията на Билал си е чисто съвпадение. Още преди това си личеше, че отборът скърца. Победата над ПАОК си беше резултат на правилна тактика и ранен етап на подготовка на гърците. След това всичко си дойде на мястото. Отпадането от Хамрун е месец преди Бари да се контузи. В първенството играхме също неубедително, загубихме и мача за суперкупата. Чак след това Бари се контузи и натрупването на толкова негативни резултати повлия зле на целия отбор. Отделно Мъри ги е надъхвал да играят всеки мач като финал и като пренавиеш една пружина и тя се скъса, целият механизъм блокира. Та Бари според мен няма нищо общо с лошите резултати последните няколко месеца.
На Левски си му трябват крила от типа на Уелтън пролетта, трябва му конструктивен халф, въпреки че се говори че е отживелица, трябва му и голаджия. В момента нямаме нито едното от трите. Дано бъркам за Рикардиньо, но ми се струва, че е по-скоро за мачове като този с Хебър. В мачовете със сериозни противници няма да може да прави разликата.
Роналдо може би има някакви качества, аз съм лаик и нямам такъв поглед за да ги забележа, но това което виждам като обикновен запалянко е, че компенсира липсата на качества с активност. Докато Петрис, който е по същия фланг показва много повече конструктивни умения в офанзивен план, отколкото Роналдо, който де факто трябва да го прави. Не случайно повечето ни атаки тръгват от дясно и са развиват именно от Петрис, докато Роналдо е силен в пресата и евентуално отнемане на топката, т.е. в деструктивен план. Другото което пречи на Роналдо е налагането му като неизменен титуляр. Не може от 20 мача да има един гол и ти да не го оставиш поне един път резерва. Не само ,че не му се помага с такова налагане, ами се пречи и на другите футболисти на този пост. Не че съм за налагане на всяка цена на български футболисти, но лятото Петков и Галчев бяха в много добра форма. След това бяха забити на пейката и последните мачове като ги пуснаха за малко, изглеждаха доста тромави и непохватни. Да не говорим, че Марин има най-висока голова ефективност спрямо изиграните минути.
Та обобщено главните проблеми в отбора идват от треньора и изборът му на футболисти. Откакто е дошъл Мъри е привлякъл 12 нови футболисти, ако правилно съм ги преоброил и до сега единствено Сонко, Кордоба и Петрис са попадение. И забележи, че и тримата са защитници. Другите са като цяло разочарование , а 4-ма са нови и не се знае все още, но поне двама от тях мисля че ще са провал.
Айде стига писане, че се увлякох и стана дълго и нечитаемо.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23240
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Хебър - Левски, Неделя от 14:15

Мнениеот W84me » 06 мар 2023 00:45

vvessel написа:Много се надценява значението на Бари в Левски. За мен ще си остане ялов нападател дошъл от Монтана. Това че Левски заигра зле по време на контузията на Билал си е чисто съвпадение. Още преди това си личеше, че отборът скърца. Победата над ПАОК си беше резултат на правилна тактика и ранен етап на подготовка на гърците. След това всичко си дойде на мястото. Отпадането от Хамрун е месец преди Бари да се контузи. В първенството играхме също неубедително, загубихме и мача за суперкупата. Чак след това Бари се контузи и натрупването на толкова негативни резултати повлия зле на целия отбор. Отделно Мъри ги е надъхвал да играят всеки мач като финал и като пренавиеш една пружина и тя се скъса, целият механизъм блокира. Та Бари според мен няма нищо общо с лошите резултати последните няколко месеца.
На Левски си му трябват крила от типа на Уелтън пролетта, трябва му конструктивен халф, въпреки че се говори че е отживелица, трябва му и голаджия. В момента нямаме нито едното от трите. Дано бъркам за Рикардиньо, но ми се струва, че е по-скоро за мачове като този с Хебър. В мачовете със сериозни противници няма да може да прави разликата.
Роналдо може би има някакви качества, аз съм лаик и нямам такъв поглед за да ги забележа, но това което виждам като обикновен запалянко е, че компенсира липсата на качества с активност. Докато Петрис, който е по същия фланг показва много повече конструктивни умения в офанзивен план, отколкото Роналдо, който де факто трябва да го прави. Не случайно повечето ни атаки тръгват от дясно и са развиват именно от Петрис, докато Роналдо е силен в пресата и евентуално отнемане на топката, т.е. в деструктивен план. Другото което пречи на Роналдо е налагането му като неизменен титуляр. Не може от 20 мача да има един гол и ти да не го оставиш поне един път резерва. Не само ,че не му се помага с такова налагане, ами се пречи и на другите футболисти на този пост. Не че съм за налагане на всяка цена на български футболисти, но лятото Петков и Галчев бяха в много добра форма. След това бяха забити на пейката и последните мачове като ги пуснаха за малко, изглеждаха доста тромави и непохватни. Да не говорим, че Марин има най-висока голова ефективност спрямо изиграните минути.
Та обобщено главните проблеми в отбора идват от треньора и изборът му на футболисти. Откакто е дошъл Мъри е привлякъл 12 нови футболисти, ако правилно съм ги преоброил и до сега единствено Сонко, Кордоба и Петрис са попадение. И забележи, че и тримата са защитници. Другите са като цяло разочарование , а 4-ма са нови и не се знае все още, но поне двама от тях мисля че ще са провал.
Айде стига писане, че се увлякох и стана дълго и нечитаемо.


Брой и Краев за откритие на Мъри.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent и 72 госта