efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

DoSomethingDifferent
Мнения: 553
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот DoSomethingDifferent » 20 фев 2023 13:47

tmanolov написа:
koisa написа:Според мен докато Мъри не промени нещо, дали ще е тактика, схема, начин на игра, победа няма да видим. Всички отбори знаят как играем и правят едно и също срещу нас.
Поне половината от тези десет мача щяха да бъдат спечелени, ако не беше твърдоглавието на Мъри. Не съм аз този, който ще му дава акъл, но да вземе малко повече да си разучава съперниците, че с това "ако ние си играем нашата игра, няма значение как ще играе съперника" далеч не се стига.

Мъри има една основна грешка и това е кашкавалът на вратата и нежеланието му да вземем нормален вратар за позицията. С парите от заплатата на шкембето, това не би било проблем. Разбира се, че всички отбори знаят как играем - нареждат се 10 човека отзад и се надяват на удар в нашата врата - ако уцелят вратата, значи са спечелили, ако не уцелят, ще додрапат до Х. И нападателите ни са с мега пропуски, но това на вратата е алелемайко! Но Мъри им дава даже да са капитани тези явни неможачи - ако наистина е имало оферта за кашкавала за 400К евро, то това е по-голямо престъпление от спирането на трансфера на Кордоба или Краев!

Въобще Левски няма вратари откакто Урсула започна с тотото, изключая черногорчето, което се разкара от липса на пари, и в много кратък момент Пацо Тигъра. Тирето, например, дължат огромен брой точки и пробива си в ЕКТ с групи в последните 3 години освен на дивашкия късмет на чичо Митко, и на супер спасяванията на Бусато. Хората от Делиормана също имат мега стабилни портиери - целият им пробив в купата на УЕФА преди 10 години се дължеше само и единствено на Владо Стоянов и т.н.

Та докато Левски няма добър страж, все ще е така. И ако това не осъзнае Мъри, значи си пати от тъпия си инат!



Последните 2 мача ви надиграха по всички показатели, ако не беше измислената дузпа си падахте и в Б-гр. За какви вратари говориш?
Do Something Different!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32607
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот 1914.1902 » 20 фев 2023 13:59

Я пусни статистиката от мача с Пирин, за да се убедим, че Левски са били надиграни по всички показатели.

vvessel
Мнения: 4323
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот vvessel » 20 фев 2023 14:55

tmanolov написа:Мъри има една основна грешка и това е кашкавалът на вратата и нежеланието му да вземем нормален вратар за позицията. С парите от заплатата на шкембето, това не би било проблем. Разбира се, че всички отбори знаят как играем - нареждат се 10 човека отзад и се надяват на удар в нашата врата - ако уцелят вратата, значи са спечелили, ако не уцелят, ще додрапат до Х. И нападателите ни са с мега пропуски, но това на вратата е алелемайко! Но Мъри им дава даже да са капитани тези явни неможачи - ако наистина е имало оферта за кашкавала за 400К евро, то това е по-голямо престъпление от спирането на трансфера на Кордоба или Краев!

Въобще Левски няма вратари откакто Урсула започна с тотото, изключая черногорчето, което се разкара от липса на пари, и в много кратък момент Пацо Тигъра. Тирето, например, дължат огромен брой точки и пробива си в ЕКТ с групи в последните 3 години освен на дивашкия късмет на чичо Митко, и на супер спасяванията на Бусато. Хората от Делиормана също имат мега стабилни портиери - целият им пробив в купата на УЕФА преди 10 години се дължеше само и единствено на Владо Стоянов и т.н.

Та докато Левски няма добър страж, все ще е така. И ако това не осъзнае Мъри, значи си пати от тъпия си инат!

Само с вратар не става. Трябва и нападение. Безобразно ялово нападение, което не сме имали никога. Поне аз откакто гледам мачове на Левски, такова чудо не си спомням.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот ogrizko » 20 фев 2023 15:49

според мен цялата ви концепция е сбъркана :) трябваше да продадете всички играчи към които имаше добри оферти зимата.. Кордоба, Андреев и т.н. и с парите да погасите задълженията към Божков... така тъкмо щяхте да си осигурите и подпис с Юнайтед Груп :) още повече..... тия футболисти не са свикнали да играят под напрежение всеки мач, а Стоилов не спира да изисква ...да изисква, да изисква ...което е изтощаващо психически, футболисти дето не са свикнали с подобни изисквания временно могат да се справят както се видя предната пролет, ама в един момент физическата и психическата умора се трупат... и футболистите изглеждат бая посредствени :) така че за мен измъкване от ситуацията при вас няма да има на тоя етап и Мъри е пътник ...повярва си, че ще надгражда, че е голям психолог и прочие ама грънци..... да не говорим, че ако бяхте продали 3-4 играчи сега нямаше да има очаквания към отбора и да спадне напрежението при вас и да се даде време на ново да се сглоби отбор и т.н. и нещата щяха да са мн по-нормални :) така че за мен огромната грешка е нежеланието да продавате при проблемите дето имате и на всичко отгоре цената на играчите ви ще падне до лятото....
Изображение

Cecoo1914
Мнения: 3
Регистриран на: 20 фев 2023 13:19
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот Cecoo1914 » 20 фев 2023 16:12

1914.1902 написа:Преди точно една година започна възхода под ръководството на Мъри, а феновете бяха организирали шествие, което събра изключително много хора. Тогава изглеждахме и доста по-обединени, докато сега нещата не са такива. Да видим дали година по-късно тази дата ще се окаже позитивна или предстоят поредните мъки.


Cecoo1914
Мнения: 3
Регистриран на: 20 фев 2023 13:19
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот Cecoo1914 » 20 фев 2023 16:15

NOMER14 написа:Започваме отново само с трима защитника.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот mistreated » 20 фев 2023 16:37

ogrizko написа:според мен цялата ви концепция е сбъркана :) трябваше да продадете всички играчи към които имаше добри оферти зимата.. Кордоба, Андреев и т.н. и с парите да погасите задълженията към Божков... така тъкмо щяхте да си осигурите и подпис с Юнайтед Груп :) още повече..... тия футболисти не са свикнали да играят под напрежение всеки мач, а Стоилов не спира да изисква ...да изисква, да изисква ...което е изтощаващо психически, футболисти дето не са свикнали с подобни изисквания временно могат да се справят както се видя предната пролет, ама в един момент физическата и психическата умора се трупат... и футболистите изглеждат бая посредствени :) така че за мен измъкване от ситуацията при вас няма да има на тоя етап и Мъри е пътник ...повярва си, че ще надгражда, че е голям психолог и прочие ама грънци..... да не говорим, че ако бяхте продали 3-4 играчи сега нямаше да има очаквания към отбора и да спадне напрежението при вас и да се даде време на ново да се сглоби отбор и т.н. и нещата щяха да са мн по-нормални :) така че за мен огромната грешка е нежеланието да продавате при проблемите дето имате и на всичко отгоре цената на играчите ви ще падне до лятото....


Как ще погасят задълженията към Божков, които са над 20 млн, с продажби за 2-3 (в най-добрия случай)? Пък и хегемон кога?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32607
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот 1914.1902 » 20 фев 2023 17:08

https://www.youtube.com/watch?v=_jC8nxYtK-o

Томислав Русев след първата загуба на Хубчев в ефбет Лига, припомням, че ПХ имаше само три загуби и беше на 5 точки от Лудогорец до случилото се с Божков

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23129
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот W84me » 20 фев 2023 21:48

ogrizko написа:според мен цялата ви концепция е сбъркана :) трябваше да продадете всички играчи към които имаше добри оферти зимата.. Кордоба, Андреев и т.н. и с парите да погасите задълженията към Божков... така тъкмо щяхте да си осигурите и подпис с Юнайтед Груп :) още повече..... тия футболисти не са свикнали да играят под напрежение всеки мач, а Стоилов не спира да изисква ...да изисква, да изисква ...което е изтощаващо психически, футболисти дето не са свикнали с подобни изисквания временно могат да се справят както се видя предната пролет, ама в един момент физическата и психическата умора се трупат... и футболистите изглеждат бая посредствени :) така че за мен измъкване от ситуацията при вас няма да има на тоя етап и Мъри е пътник ...повярва си, че ще надгражда, че е голям психолог и прочие ама грънци..... да не говорим, че ако бяхте продали 3-4 играчи сега нямаше да има очаквания към отбора и да спадне напрежението при вас и да се даде време на ново да се сглоби отбор и т.н. и нещата щяха да са мн по-нормални :) така че за мен огромната грешка е нежеланието да продавате при проблемите дето имате и на всичко отгоре цената на играчите ви ще падне до лятото....

Не може да се плати на Божков, няма как да се плати, всичко е запор.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, k20dan4o, W84me и 120 госта