efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Събота от 12:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Събота от 12:30

Мнениеот metodito » 13 фев 2023 08:17

fen's_Barcelona написа:
metodito написа:
koisa написа:
metodito написа: Аз не виня толкова Ники. Ако беше малкия въобще нямаше да докосне топката щото е по-нисък.

Откъде си толкова сигурен, че малкия щеше да застане на същото място и в същото положение като Никиту?

Защото това не беше удар към вратата, а се предполага центрирне в наказателното. В този случай, вниманието ти е повече към откритите футболисти. Където и да беше застанал нямаше да го хване. Физика, koisa. И аз искам да правя забивки на триметров кош, ма няма как.


Методи, ти четеш ли това което пишеш, или пишеш с цел да си опозиция? Това при по-добра преценка и пласиране можеше да се улови(не само избие по-добре). За мен това си е 1000% вратарски гол!

Не, така мисля. Щом на по-високия Михайлов му се наложи да се разтяга, така, малкия... Тоя от "морето", 10 000 да я удари така, един път няма да опише такава траектория. В случая, един дефект (неспособност да центрира) се превърна в ефект. В целия мач нямаше никаква комуникация между вратар и защита. Според мен в този мач Илиян просто надигра Мъри. Футболисти и от двата отбора се хлъзгаха на терена. Топката отскачаше все едно е гумена и за двата отбора. Следващият мач е задължителни три точки.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Събота от 12:30

Мнениеот metodito » 13 фев 2023 08:29

koisa написа:Отдавна не е за вратата на Левски.

Не зависи от него. И аз смятам, че не е за титуляр. Нека е трети вратар, да си завърши кариерата в родния "Левски" и това е. Трябва ни спешно добър и опитен вратар. Не "млад и амбициозен", който след години ще е супер, а някой с опит и данни да е на вратата на "Левски". Сега е момента да погледнат пак към сръбския пазар.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Събота от 12:30

Мнениеот LoveAndPeace » 13 фев 2023 10:18

metodito написа:Не, така мисля. Щом на по-високия Михайлов му се наложи да се разтяга, така, малкия... Тоя от "морето", 10 000 да я удари така, един път няма да опише такава траектория. В случая, един дефект (неспособност да центрира) се превърна в ефект. В целия мач нямаше никаква комуникация между вратар и защита. Според мен в този мач Илиян просто надигра Мъри. Футболисти и от двата отбора се хлъзгаха на терена. Топката отскачаше все едно е гумена и за двата отбора. Следващият мач е задължителни три точки.

Всъщност се хлъзгаха само нашите. Първият варненец , който не успя да се задържи на краката си беше някъде около 65тата минута.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Събота от 12:30

Мнениеот NOMER14 » 13 фев 2023 11:01

Нашите се хлъзгаха, когато се опитваха да правят финтове. Ония юруш напред. Как да се хлъзнат? На Филип играта на хлъзгавия терен се загуби. Наказанието реши мача въпреки неистовата покрепа на публиката, но тя ни докара в Търново.
Пак повтарям - кръга трябваше да се изиграе през седмицата, а Разград заради Андерлехт по нормалному.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Събота от 12:30

Мнениеот Eminem » 13 фев 2023 13:33

Треньорското ръководство в деня на мача ли разбра какви ще са условията? Стига оправдания! Треньорът имаше достатъчно време да измисли тактика за такъв терен.

Мъри каза, че силата на отбора била в скоростта и комбинативността и затова играта не се е получила на този терен....Къде бе? Къде беше тази сила в първия полусезон? Тогава какво пречеше да я видим? С тази сила колко мача сме без победа?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Martinez1948, metodito, TristaNNN и 110 госта