efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот Вълчан » 07 ное 2022 20:28

metodito написа:Бразилците са тотал леш. Тея са дошли за европата и сега, като отпаднахме си го барат. Братята Краев трябва да ги събереш двамата да стане един мозък. Кордоба е добре да види пейка. Очаквам Миланов да зацикля все повече. Още като играч на Литекс изглеждаше като невероятен талант, но без топки.
Положителното. Супер ме радва включването на момчета, като Рупанов и Андреев. Кръстев е бял бразилец. Шеху тепърва ще ни радва.
Като цяло съм скептичен, ма ко па разбирам.

Забрави Попето. Перманентно контузен с епизодични проблясъци засега. Един Славчев мина така през отбора дано не стане същото. Говоря обаче само за футболен принос към отбора. Като сини сърца и двамата са окей. Но то и Божинов бе такъв...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот metodito » 08 ное 2022 01:28

Вълчан написа:
metodito написа:Бразилците са тотал леш. Тея са дошли за европата и сега, като отпаднахме си го барат. Братята Краев трябва да ги събереш двамата да стане един мозък. Кордоба е добре да види пейка. Очаквам Миланов да зацикля все повече. Още като играч на Литекс изглеждаше като невероятен талант, но без топки.
Положителното. Супер ме радва включването на момчета, като Рупанов и Андреев. Кръстев е бял бразилец. Шеху тепърва ще ни радва.
Като цяло съм скептичен, ма ко па разбирам.

Забрави Попето. Перманентно контузен с епизодични проблясъци засега. Един Славчев мина така през отбора дано не стане същото. Говоря обаче само за футболен принос към отбора. Като сини сърца и двамата са окей. Но то и Божинов бе такъв...

Аз не изпитвам съмнение и във верността към "Левски" на Ники. Без сарказми и иронии го казвам. Просто са го глезели като малък и е пораснал това, което е. Може би подобен е случая с един Курдов (от това, което съм гледал от него - като движение, усет, акъл, този можеше да е по-добър от Гонзо). Това момче имаше огромен потенциал. Поне според мен, де.
Мнозина говорят за образованието, никой за възпитанието.

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 455
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот levskarcheto96 » 08 ное 2022 10:13

metodito написа:Бразилците са тотал леш. Тея са дошли за европата и сега, като отпаднахме си го барат. Братята Краев трябва да ги събереш двамата да стане един мозък. Кордоба е добре да види пейка. Очаквам Миланов да зацикля все повече. Още като играч на Литекс изглеждаше като невероятен талант, но без топки.
Положителното. Супер ме радва включването на момчета, като Рупанов и Андреев. Кръстев е бял бразилец. Шеху тепърва ще ни радва.
Като цяло съм скептичен, ма ко па разбирам.


Кое толкова те радва в играта на Рупанов и Андреев? Та тези момчета са тотал щета. Андреев е сигурно от топ 3 най-слабите вратари в първенството, а Рупанов даже и не загатна, че има някакви качества. Така преди време говореха за Мартин Петков, че ще стане нещо от него, кефиха се всички, че му се дава шанс, а той какво - единственото, в което беше добър, беше да си изкарва задължителен жълт до 5 или 10 мин, след като е влязъл в игра. Още в началото се видя, че е абсолютен бездарник. Рупанов мисля, го пуснаха и срещу числото, не че трябва да се съди от игрови минути само в 2-3 мача, но ако си юноша, трябва поне с 1-2 неща да се откроиш леко, че да се забележи някакъв потенциал в теб.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот Nobody007 » 08 ное 2022 15:51

Не мисля, че правилно да се изпада в крайности. Голямо хулене на всички футболисти в темата.
Бяха обсипани с какви ли не брутално грозни епитети: нещасници, идиоти, тотал щета, тотал леш, неадекватен треньор, пълно недоразумение, пълен ташак, малоумници, бездарници и т.н... и т.н...

Момчетата и треньорът се стараят и го правят според възможностите си.
Това спред мен е прекалено и ненужно. Това не помага. Истинският фен подкрепя отбора дори при липса на резултати.
Не ангажирам никого с мнението си, разбира се.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот koisa » 08 ное 2022 16:10

Nobody007 написа:Не мисля, че правилно да се изпада в крайности. Голямо хулене на всички футболисти в темата.
Бяха обсипани с какви ли не брутално грозни епитети: нещасници, идиоти, тотал щета, тотал леш, неадекватен треньор, пълно недоразумение, пълен ташак, малоумници, бездарници и т.н... и т.н...

Момчетата и треньорът се стараят и го правят според възможностите си.
Това спред мен е прекалено и ненужно. Това не помага. Истинският фен подкрепя отбора дори при липса на резултати.
Не ангажирам никого с мнението си, разбира се.

Само дето това не са им възможностите... Особено, ако се съди от представянето през пролетта. Тогава показаха, че могат много повече от това, което показват сега. Защо не са в същата форма и защо не показаха постоянство в представянето си е редно да каже Мъри. Това е негова отговорност. Иначе за изпадането в крайности съм съгласен само с частта, че не бива да се обиждат и псуват играчите, треньора и ръководството. Но критиките и недоволството са напълно заслужени. Особено след като имат такава подкрепа от феновете, които всеки месец си дават част от заплатата да го има този отбор.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот metodito » 09 ное 2022 00:01

levskarcheto96 написа:
metodito написа:Бразилците са тотал леш. Тея са дошли за европата и сега, като отпаднахме си го барат. Братята Краев трябва да ги събереш двамата да стане един мозък. Кордоба е добре да види пейка. Очаквам Миланов да зацикля все повече. Още като играч на Литекс изглеждаше като невероятен талант, но без топки.
Положителното. Супер ме радва включването на момчета, като Рупанов и Андреев. Кръстев е бял бразилец. Шеху тепърва ще ни радва.
Като цяло съм скептичен, ма ко па разбирам.


Кое толкова те радва в играта на Рупанов и Андреев? Та тези момчета са тотал щета. Андреев е сигурно от топ 3 най-слабите вратари в първенството, а Рупанов даже и не загатна, че има някакви качества. Така преди време говореха за Мартин Петков, че ще стане нещо от него, кефиха се всички, че му се дава шанс, а той какво - единственото, в което беше добър, беше да си изкарва задължителен жълт до 5 или 10 мин, след като е влязъл в игра. Още в началото се видя, че е абсолютен бездарник. Рупанов мисля, го пуснаха и срещу числото, не че трябва да се съди от игрови минути само в 2-3 мача, но ако си юноша, трябва поне с 1-2 неща да се откроиш леко, че да се забележи някакъв потенциал в теб.

Не става дума за това, колега. Между другото и аз съм пускал постове тук, в които се чудя за Петков. Важното е друго.
Примерно с Петков се подходи много правилно. Талант, дадоха му шанс да се докаже достатъчно. Кой знае какво ще стане с него? "Левски" му даде щанс, оно не се справи, всичко хубаво. Това е правилния начин. А не два мача, две грешки и айде ходи си. Андреев е много малък, не говоря дали двамата стават за "Левски". Много ми харесва, че се пробват. Имаше няколко години от последните, в които "юноша" беше забранена дума на Герена. Ние така или иначе няма да станем чемпиони. Що не?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kostko и 100 госта