efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот Jordan1914 » 02 ное 2022 22:48

Аз пък много се изкефих на този малкия 24 номер!Как само се хвърли и малшансът не му даде да бъде запомнен завинаги!Без страх се хвърли с глава напред,а само 5 минути преди това коментаторът каза,че момчето нямал никакъв шанс срещу стълбовете в защитата на Черно море! Направо ми се плаче като знам,че футболист като Георгиев, Велев и Панайотов са носили свещената синя фланелка!!!Как може да са толкова жалки всички бивши футболисти играли в ЛЕВСКИ!!!

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот vvessel » 02 ное 2022 22:52

W84me написа:Няма го, не беше на резервната скамейка даже.

Дали е бил на резервната не знам, но беше на загрявката и беше записан като резерва.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот W84me » 02 ное 2022 22:58

Jordan1914 написа:Аз пък много се изкефих на този малкия 24 номер!Как само се хвърли и малшансът не му даде да бъде запомнен завинаги!Без страх се хвърли с глава напред,а само 5 минути преди това коментаторът каза,че момчето нямал никакъв шанс срещу стълбовете в защитата на Черно море! Направо ми се плаче като знам,че футболист като Георгиев, Велев и Панайотов са носили свещената синя фланелка!!!Как може да са толкова жалки всички бивши футболисти играли в ЛЕВСКИ!!!

Към изброените от теб добави Живко Атанасов, треньорчето ИИ... Мен ме е срам, че тези хора са били нещо в Левски.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Halo
Мнения: 399
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот Halo » 03 ное 2022 00:22

Вчера на мача на Латекс, коментатора каза, което не съм сигурен, че е вярно, но спомена, че ЦСКА имал най-много победи срещу Черно море, Ботев Пловдив и Берое, за него нещо учудващо. А всички или повечето знаем, че точно тези отбори бяха най-верните сателити на Централния спортен клуб. Те също са бивши военни отбори - Берое, Ботев и Ботев при ДНВ(Черно море). Да, това не зависи от волята на техните привърженици, но с времето те са привикнали към зависимостта от ЦДНА и са станали върви врагове на Левски.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот koisa » 03 ное 2022 08:43

За мен не е проблем, че всички отбори играят на 100% и много нахъсано срещу нас. Все пак играят срещу най-големия, най-обичан и най-посещаван отбор в страната. :) И така даже е по-добре за нас, защото играем истински мачове, а не както някои други, които вече плямпат за титла, а пролетта пак ще режат греди и ще замерват играчите си с банани.
Единственото жалко нещо е, че тези отбори не играят така на 100% в останалите си мачове. Това със сигурност би било в полза както на самите тях, така и за цялото ни първенство.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот W84me » 03 ное 2022 08:57

koisa написа:За мен не е проблем, че всички отбори играят на 100% и много нахъсано срещу нас. Все пак играят срещу най-големия, най-обичан и най-посещаван отбор в страната. :) И така даже е по-добре за нас, защото играем истински мачове, а не както някои други, които вече плямпат за титла, а пролетта пак ще режат греди и ще замерват играчите си с банани.
Единственото жалко нещо е, че тези отбори не играят така на 100% в останалите си мачове. Това със сигурност би било в полза както на самите тях, така и за цялото ни първенство.

Според ИИ, Черно море играли на максимума на възможностите си. И не минаха центъра...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот LoveAndPeace » 03 ное 2022 14:03

Предвид обстоятелствата 0:0 беше най-логичният резултат и се получи.
Колкото до бившиет ни играчи ..... няма от какво да недоволстваме от тях. Нямат нищо общо с мачните капутчета като Кабов , Илия Димитров , Бандаловски ......

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот Вълчан » 03 ное 2022 19:06

alexdb написа:
Вълчан написа:Този мач няма какво да се коментира. Същата схема на игра разгадана от кои ли не. Събрани са футболисти които на могат да улучат вратата от 15 метра а и може би не знаят как да я ритнат. Явно е много сложно и изисква супер техника това. Просто Черно Море изиграха един доста посредствен мач които трудно се вижда във Варна. Не си дадоха никакъв зор да вземат мача. Даже не бяха и груби.


Схемата не беше същата. А предвид наличните футболисти то май и нямаше какво друго да се предложи.

4-2-3-1. ....да извиняваи 3-4-3. Типичен автобус с евентуални контри ако има късмет.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот Jordan1914 » 03 ное 2022 20:29

Вълчан написа:
alexdb написа:
Вълчан написа:Този мач няма какво да се коментира. Същата схема на игра разгадана от кои ли не. Събрани са футболисти които на могат да улучат вратата от 15 метра а и може би не знаят как да я ритнат. Явно е много сложно и изисква супер техника това. Просто Черно Море изиграха един доста посредствен мач които трудно се вижда във Варна. Не си дадоха никакъв зор да вземат мача. Даже не бяха и груби.


Схемата не беше същата. А предвид наличните футболисти то май и нямаше какво друго да се предложи.

4-2-3-1. ....да извиняваи 3-4-3. Типичен автобус с евентуални контри ако има късмет.

А с каква да играе, като имаме 4 контузени нападатели + един опорен халф и един дефанзивен наказан???4-2-3-1 е най-голямото клише във футбола!

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски, Сряда от 17:15

Мнениеот Вълчан » 04 ное 2022 18:51

Уелтън и Роналдо са НАПАДАТЕЛИ въпреки че играят по крилата.Миланов можеше да е по забит отпред а Петков да е зад него. Е.... сега ние сме фенове и естествено си коментираме.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 81 госта