efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

RivasAmador
Мнения: 158
Регистриран на: 27 юли 2022 11:23
Контакти:

efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот RivasAmador » 18 окт 2022 12:15

Първа професионална лига 2022/2023

Изображение

Кръг: 15
Дата: 22 октомври
Начален час: 19:45
Пряко по: Диема Спорт


Левски (София) - Локомотив (Пловдив)

Изображение

В класирането: Пета позиция
Точков актив: 25 точки
Голова разлика: 21:6
Форма: Р З П П П
Голмайстор: М. Петков (4 гола)
Последен мач: Септември (Сф) - Левски (Сф) 0:0


Изображение

В класирането: Четвърта позиция
Точков актив: 28
Голова разлика: 17:9
Форма: П П З П П
Голмайстор: Б. Карагарен (6 гола)
Последен мач: Локомотив (Пд) - Славия (Сф) 3:0


Стадион „Георги Аспарухов“

Изображение

RivasAmador
Мнения: 158
Регистриран на: 27 юли 2022 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот RivasAmador » 18 окт 2022 12:16

ПРОДАЖБА НА БИЛЕТИ ЗА МАЧА С „ЛОКОМОТИВ“ (ПЛОВДИВ)

Да направим в събота поредния син празник!

От днес в продажба са билетите за мача от 15-ия кръг на Първа лига срещу „Локомотив“ (Пловдив) в събота, 22 октомври от 19:45 часа на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“! Пропуските се продават до изчерпване на количествата в официалния магазин на „ПФК Левски“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“, в мрежата на Eventim и онлайн!

В събота, 22 октомври билети ще се продават от 14:00 часа до края на първото полувреме на касите пред Сектор А, на улица „Тодорини кукли“ и на арката пред Сектор „А“.

Цени на билетите:

Сектор "STRABAG", VIP: 100 лв.

Отстъпки – 10% (бронзова карта); 15% (сребърна карта); 25% (златна карта); 25% (семейна карта);

Сектор "STRABAG", Ложи 2 и 3: 46 лв.

Отстъпки – 10% (бронзова карта); 15% (сребърна карта); 25% (златна карта); 25% (семейна карта);

Сектор "STRABAG", Блок 1914: 40 лв.

Отстъпки – 10% (бронзова карта); 15% (сребърна карта); 25% (златна карта); 25% (семейна карта);

Сектор "STRABAG", Блокове 1 и 2: 33 лв.

Отстъпки – 10% (бронзова карта); 15% (сребърна карта); 25% (златна карта); 25% (семейна карта);

Сектор "STRABAG", Блокове 3 и 4: 27 лв.

Отстъпки – 10% (бронзова карта); 15% (сребърна карта); 25% (златна карта); 25% (семейна карта);

Сектор "STRABAG", Блокове 5, 6, 7 и 8: 23 лв.

Отстъпки – 10% (бронзова карта); 15% (сребърна карта); 25% (златна карта); 25% (семейна карта);

Сектор Б: 14 лв.

Отстъпки – 10% (бронзова карта); 15% (сребърна карта); 25% (златна карта); 25% (семейна карта);

Сектор В: 20 лв.

Отстъпки – 10% (бронзова карта); 15% (сребърна карта); 25% (златна карта); 25% (семейна карта);

Сектор Г: 14 лв.

Феновете на отбора гост ще могат да си закупят пропуски от касата пред Сектор Г, която ще отвори един час и половина преди началото на мача.

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот Plovdiv_1926 » 18 окт 2022 13:44

Нямам големи очаквания от мача, ще има напрежение във вашите редици след малко преувеличените за мен очаквания към отбора ви и дано това ни помогне да вземем нещо.

Надявам се да стане готин двубой с доста атаки и от двете страни, ама по-скоро ми се струва, че ще е нервен мача.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот Jordan1914 » 18 окт 2022 14:57

0:2! 4,20 коефициент за Локомотив, нападайте!



Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот Serafim » 18 окт 2022 20:49

Тоя мач стана непредвидим след безличното ни равенство със Септември и убедителната победа на Локото над Славия. То бат Венци каза, че те само за това живеят, да бият Левски и са били явно на 200%, та победата на смърфовете не е шокираща, но Локото са силен и научен отбор. Особено в атака са опасни.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот koisa » 19 окт 2022 11:45

Plovdiv_1926 написа:Нямам големи очаквания от мача, ще има напрежение във вашите редици след малко преувеличените за мен очаквания към отбора ви и дано това ни помогне да вземем нещо.

Надявам се да стане готин двубой с доста атаки и от двете страни, ама по-скоро ми се струва, че ще е нервен мача.

Аз не очаквам да има атаки от двете страни... Атаки ще има от страна на Левски, а вашите ще са следствие на контри след наши грешки. Вече всички разбраха как трябва да играят срещу Левски, ако искат да вземат нещо от мача. Не вярвам вашите да са толкова глупави и да тръгнат да се надиграват!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот Plovdiv_1926 » 19 окт 2022 12:30

koisa написа:
Plovdiv_1926 написа:Нямам големи очаквания от мача, ще има напрежение във вашите редици след малко преувеличените за мен очаквания към отбора ви и дано това ни помогне да вземем нещо.

Надявам се да стане готин двубой с доста атаки и от двете страни, ама по-скоро ми се струва, че ще е нервен мача.

Аз не очаквам да има атаки от двете страни... Атаки ще има от страна на Левски, а вашите ще са следствие на контри след наши грешки. Вече всички разбраха как трябва да играят срещу Левски, ако искат да вземат нещо от мача. Не вярвам вашите да са толкова глупави и да тръгнат да се надиграват!

Е, мачът е в София все пак, ама не очаквам да сме в глуха защита, а и личното ми мнение е, че като индивидуалности няма особена разлика в качествата на двата отбора. Все пак домакинството вероятно ще даде превес, но ще видим.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот Jordan1914 » 19 окт 2022 13:22

Plovdiv_1926 написа:
koisa написа:
Plovdiv_1926 написа:Нямам големи очаквания от мача, ще има напрежение във вашите редици след малко преувеличените за мен очаквания към отбора ви и дано това ни помогне да вземем нещо.

Надявам се да стане готин двубой с доста атаки и от двете страни, ама по-скоро ми се струва, че ще е нервен мача.

Аз не очаквам да има атаки от двете страни... Атаки ще има от страна на Левски, а вашите ще са следствие на контри след наши грешки. Вече всички разбраха как трябва да играят срещу Левски, ако искат да вземат нещо от мача. Не вярвам вашите да са толкова глупави и да тръгнат да се надиграват!

Е, мачът е в София все пак, ама не очаквам да сме в глуха защита, а и личното ми мнение е, че като индивидуалности няма особена разлика в качествата на двата отбора. Все пак домакинството вероятно ще даде превес, но ще видим.


Така като гледам,това ще ни е най-слабо посетеният мач, така че агитката от Пловдив има шанс да доминира в определен етап от мача! Настроението при нас е минорно, след последната седмица и определено ще се отрази на посещаемостта! Максимално 5хил. души да сме!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, onegavon, suni, TristaNNN и 108 госта