efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Plamen_i00
Мнения: 351
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот Plamen_i00 » 05 сеп 2022 22:51

Дали тази отказана милиионна оферта, за която спомена Мъри не влоши формата на Уелтън. Сякаш играе вече без желание. Отбор, който може да купи футболист за 1млн евро със сигурност ще му предложи 5 - 10 пъти по-висока заплата от текущата. Не е сигурно, че офертата е била за него, но от конвертируемите футболисти той най-рязко си влоши формата. Другият вариант е Сонко. За него Мъри беше споменал, че има някакво предложение.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот wilge » 05 сеп 2022 23:05

fen's_Barcelona написа:Уелтън, Цунами и Краев са ужасни до сега!

Хора, избийте си свръх очакванията към екзотични ритнитопковци и пенсионирани футболисти, които имат сили за едно полувреме адекватна игра. В момента в отбора ритат трима които са изхабени физически за професионален футбол, трима които още не са започнали, трима нискоразрядни бразилци практикували неорганизиран плажен футбол за удоволствие, централен нападател чиято сила е в дефанзивен план, и един амбициозен треньор, който се мъчи да сглоби от тях конкурентоспособен отбор. Парадокс е, че на фона на цялото безпаричие успява. Нека си го кажем честно, освен сините юноши и Хосе, никой не е показал грам напредък. Вярно, още не са минали мачовете с водещите отбор (онова в първия кръг не го броя, но загубата тежи), не са минали тежките гостувания на негостоприемни "стадиони" където обикновено се дава по някоя жертва, но каквото – такова. Ако не обрулят отбора през зимата, на пролет може да стане интересно.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот W84me » 05 сеп 2022 23:24

icemanbg33 написа:
levskarcheto96 написа:Слаб мач. Роналдо почва сериозно да ми лази по нервите...


Аз от 3 мача казвам, че за мен трябва да стартира Марин. Не че е по-добър, но поне е млад и има шанс да се развие. Роналдо абсолютно нищо не прави.

Роналдо е на 20 години.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот W84me » 05 сеп 2022 23:25

mikata написа:Досега играхме със слаби отбори сега започват с по добри и ще берем ядове с тази игра. Бразилците рязко им падна формата, Кръстев почти не му чух името днес!

Аз на Кръстев му го чух, 4-5 пъти като прави контри за Арда.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот W84me » 05 сеп 2022 23:32

Тоя сектор е прокопал дъното.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Svilen
Мнения: 285
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот Svilen » 05 сеп 2022 23:33

Не знам защо Кръстев е толкова на прицел. Реално всяка топка минава през него, отделно отработи и доста "трудни" и отне много топки. Пасовете са му обикновено точни (доста често назад...), а не някакви да тупкат, подскачат и да осмъртяват другарчето (както подава Патрик). Аз лично не съм доволен от Уелтън и Роналдо. Докато втория е още нов и ще му трябва още време да си намери играта, Уелтън е готов за продажба (ако някой дава пари де...). Получава се нещо като ефекта Паулиньо. Почна фантастично, научиха го и толкоз. Но пък от друга страна като поеме топката между двама и трима се стичат в него, за да се подсигурят... Сега е момента да се научи да подава ;)

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот tmanolov » 05 сеп 2022 23:40

W84me написа:Тоя сектор е прокопал дъното.

Смея ли да попитам с какво си несъгласен от изписаното? В случая съм напълно съгласен със сектор Б и напълно ги адмирирам! Всички, които са срешу Мъри в момента, са антилевскари. Без изключения - и горните двама дебили са в този кюп!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот W84me » 05 сеп 2022 23:54

tmanolov написа:
W84me написа:Тоя сектор е прокопал дъното.

Смея ли да попитам с какво си несъгласен от изписаното? В случая съм напълно съгласен със сектор Б и напълно ги адмирирам! Всички, които са срешу Мъри в момента, са антилевскари. Без изключения - и горните двама дебили са в този кюп!

Грънчаров е журналист и може да си пише каквото прецени, със сигурност не е взел пари за това. На мен също не ми хареса публикацията му, тия обаче са пословични с изпълненията си срещу журналисти.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот tmanolov » 06 сеп 2022 00:05

W84me написа:
tmanolov написа:
W84me написа:Тоя сектор е прокопал дъното.

Смея ли да попитам с какво си несъгласен от изписаното? В случая съм напълно съгласен със сектор Б и напълно ги адмирирам! Всички, които са срешу Мъри в момента, са антилевскари. Без изключения - и горните двама дебили са в този кюп!

Грънчаров е журналист и може да си пише каквото прецени, със сигурност не е взел пари за това. На мен също не ми хареса публикацията му, тия обаче са пословични с изпълненията си срещу журналисти.

В бг журналисти няма, има само подлоги, които за 100 лева ще ти напишат каквото им спуснеш. Вафльо е същият капут. В случая няма за какво да упрекна сектир Б - абсолютно прави са и им прави чест. Може пък и те да са осъзнали, ме без Мъри сме чао? Дано!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, suni, TristaNNN и 100 госта