efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот Capitana_Puyol » 21 авг 2022 00:08

Как ше напръскат със сбъркан химикал бе, хахаха...що за дебил е сътворил това ? Или може би в Абсурдистан всичко е възможно и да не се учудваме от нищо...
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Svilen
Мнения: 285
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот Svilen » 21 авг 2022 07:00

Ужас, терена е за приличал като прическа на Марио Балотели...
Гледах само първото полувреме поради домашни ангажименти и нивото беше много ниско, но при такъв дъжд не може да се очаква повече. Доста сгрешени елементарни пасове, центрирания при кукувиците, Илиян Стефанов разбрах, че играе само при радост си при гола на Цунами. Бразилците пак се самонадбягваха. Т. Е. В играта им липсва нещо, нека го наречем мисъл. Може да изгледам и второто днес да видим как се получават нещата с Попето и Миланов. Отделно Хебър са ниво Спартак Варна, не съм сигурен, че подобни мачове си заслужават, тъй като помпаме фалшиво самочувствие.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот Jordan1914 » 21 авг 2022 08:30

Svilen написа:Ужас, терена е за приличал като прическа на Марио Балотели...
Гледах само първото полувреме поради домашни ангажименти и нивото беше много ниско, но при такъв дъжд не може да се очаква повече. Доста сгрешени елементарни пасове, центрирания при кукувиците, Илиян Стефанов разбрах, че играе само при радост си при гола на Цунами. Бразилците пак се самонадбягваха. Т. Е. В играта им липсва нещо, нека го наречем мисъл. Може да изгледам и второто днес да видим как се получават нещата с Попето и Миланов. Отделно Хебър само ниво Спартак Варна, не съм сигурен, че подобни мачове си заслужават, тъй като помпаме фалшиво самочувствие.

Хебър биха Спартак Варна,биха и Ботев в Пловдив, просто и те бяха излезли със схема 10-1! Второто на мен ми хареса много повече, защото Жоро и Попов са си футболисти! Първото явно Мъри искаше Краев да обира центъра,но така ние губим креативност!Само ритане и центриране!При положение,че Марин е нисък,не знам защо играем с центрирания към него?!

Serafim
Мнения: 5238
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот Serafim » 21 авг 2022 10:17

Да се порадваме на победата. Мисля всички са наясно, че само последния гол бе сътворен от игра, другите са дузпа, пряк свободен и огромна грешка на защитата и за капак вратаря на Хебър. Макар, че Роналдо имаше шанса да вкара два-три отборни гола, но имаше греда и две спасявания на вратаря им.
Не играят комбинативно нашите. Бразилците по крилата се увличат напред и или биват затваряни или стрелят в аут. Много индивидуална игра, малко комбинации. Отбора владее топката, но не разиграва. Трябва да излезем по-сериозно отбор, а не затворен за да видим какво можем.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1399
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот olimpi » 21 авг 2022 12:01

Важна е победата и това, да се оттърсят от загубата срещу Хамрун.

Отборът ни игра доста безидейно до гола, тежък неуверен, страхлив футбол. Само две тупалки от дистанция, което срещу такива затворени отбори е един от начините да се разчупи бетона, но като цяло крайно недостаъчно.

Не знам защо бяха тези балонни центрирания към Марин, който няма шанс да вземе вискока топка.

Хубавото е , че имаме Футболист, който може да промени тази безидейност и това е Попето, видя се от краткото време на терена. Можем само да съжаляваме, че Миланов не игра с Хамрун, щяхме да ги отнесем с поне тройка. Малко повече увереност и отговорност пред вратата на противника ни трябва, нещо което младите нямат или наливат гипса ,а бразилците се увличат излишно в индивидуална игра. Трябва ни нахален нападач тип перде, който да рита към вратата и да я цели разбира се.

Малкият на врата ми хареса.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Вълчан
Мнения: 4286
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот Вълчан » 21 авг 2022 12:19

Хебър се предаде след гола. Стана ясно ,че не могат да избегнат загубата. От тази среща няма какво да се запомни освен прекрасният удар на Кръстев от пряк свободния и публиката която направи реверанс пред футболистите като ги остави на спокойствие. Попето е умен играч които умее да чете играта супер и знае как да се позиционира най добре. Не разбрах жестовете им с Миланов при гола към публиката някъде горе.

THE G.A.M.E
Мнения: 49967
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 авг 2022 12:43

За мен проблемът ни е в офанзивен план.
Факт е, че Мъри оправи дефанса и това се случи още през миналият сезон, когато онагледихме максимата - "Защитата печели Трофеите".
Обаче изоставаме в първата част от идеята, че "Нападението печели мачовете".
Малтийците ни вкараха общо 2 гола, ако ние бяхме вкарали 3 ( а в двата двубоя имахме 2х3 положения ) ... Днес можеби щяхме да обсъждаме добрият резултат срещу Партизан.

Конкретно срещу Хебър лъсна и една друга зависимост... Психиката.
Не тръгне ли добре срещата, с течение на времето все повече забатачваме мача.
Отделно, при сравнително ранен 1-ви гол, сякаш ставаме съвсем различен отбор ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Serafim
Мнения: 5238
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот Serafim » 21 авг 2022 15:27

Това е огромна слабост на нашия отбор и всеки кадърен треньор го вижда. Ако затвори отбора си първите 15 минути и после мача вече става друг, има една припряност в нашите футболисти. Уелтън от най-опасния ни играч се превърща в най-неефикасния. Не е нужно да затваряш силната му страна (да седиш отдясно), даже напротив, така е по-опасен, защото по тъч линията винаги надбяга защитника и ще мине зад него. Просто е нужно да го оставиш да навлезе навътре и в 90% от случайте той ще стреля много неточно, шанса да комбинира с някой навътре е много малък.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22769
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот NOMER14 » 21 авг 2022 15:52

Serafim написа:Да се порадваме на победата. Мисля всички са наясно, че само последния гол бе сътворен от игра, другите са дузпа, пряк свободен и огромна грешка на защитата и за капак вратаря на Хебър. Макар, че Роналдо имаше шанса да вкара два-три отборни гола, но имаше греда и две спасявания на вратаря им.
Не играят комбинативно нашите. Бразилците по крилата се увличат напред и или биват затваряни или стрелят в аут. Много индивидуална игра, малко комбинации. Отбора владее топката, но не разиграва. Трябва да излезем по-сериозно отбор, а не затворен за да видим какво можем.

Не съм съгласен.
За първите три гола. Преди година не влизахме в наказателното поле, за да ни дадат дузпа; нямаше кой да тръгне към наказателното поле и после да бие фаула; не правехме преса, за да сгреши противника.
Прекалено комбинативно играем дори по тъч линиите и до дъгата. После трябва по-простичко - както стана и четвъртият гол.
Миналата година този мач в най-добрия случай оставаше 0-0.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3160
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Хебър 1918 (Пазарджик), Събота от 20:15

Мнениеот wilge » 22 авг 2022 15:36

Capitana_Puyol написа:Как ше напръскат със сбъркан химикал бе, хахаха...що за дебил е сътворил това ? Или може би в Абсурдистан всичко е възможно и да не се учудваме от нищо...

А спомняш ли си какво щеше да стане с тревата една зима когато Баждеков беше спрял отоплението на терена за да прави икономии?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, Google [Bot] и 34 госта