Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6513
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот realno » 16 май 2022 12:22

Kotooshu написа:След една избита топка в тъч, около 90-та минута!

Изображение


След мача имаше сълзи в очите му.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот LoveAndPeace » 16 май 2022 13:17

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AbkoDyibBzc&list=WL&index=55&t=25s[/youtube]
Румънски канал с видео от вчера. Как чужденец , без да иска дори , заснема разликата между нас и тях.
Два цвята , два различни свята.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот TristaNNN » 16 май 2022 13:18

helic написа:вчера в някаква гамбийска футболна Facebook страница бяха отбелязали победата ни и поздравили Сундберг. Написах коментар, че Сундберг е доста здрав и добър защитник. Получих няколко лайка
След два часа на Фейсбук месинджър получих две съобщения от гамбийци, които гласяха "професионален футболист от Гамбия съм, моля помогнете ми да заиграя в Европа" :)
та, момчета - да ги препращам ли на ръководството тия профили, та да се свързват с тях :) :) :)

Дай им контактите на Тирето, дано да имат някакви на сайта си. :))))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот helic » 16 май 2022 15:28

TristaNNN написа:
helic написа:вчера в някаква гамбийска футболна Facebook страница бяха отбелязали победата ни и поздравили Сундберг. Написах коментар, че Сундберг е доста здрав и добър защитник. Получих няколко лайка
След два часа на Фейсбук месинджър получих две съобщения от гамбийци, които гласяха "професионален футболист от Гамбия съм, моля помогнете ми да заиграя в Европа" :)
та, момчета - да ги препращам ли на ръководството тия профили, та да се свързват с тях :) :) :)

Дай им контактите на Тирето, дано да имат някакви на сайта си. :))))


не е лоша идея :)
още двама ме налазиха. Искат ми и приятелство във фейса :)
Усещам каква мениджърска кариера се отваря пред мен :)

vvessel
Мнения: 4366
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот vvessel » 16 май 2022 18:46

Serafim написа:Освен Петков, Цонев успя ли да влезе накрая или не? Нямаме скамейка, но ми направи впечатлние, е Вион като го извадиха беше свършил въздуха, а Турицов към 70-та минута се подпираше на коленете си, не можеше да диша. Тъкмо си помислих, че ще експлоатираме зоната му, но пък от там насетне мача стана много хаотичен, заради това, че "домакините" не знаеха къде се намират. :)

Цонев чакаше да влезе, когато свириха края на мача. Някой беше снимал Мъри и щаба последните секунди за да хванат реакциите и Цонев беше до него и се готвеше да влезе, но влезе след края.
Все пак се надявам да се разберат нещо с ръководството и да остане, въпреки, че сега с Попето стават доста хора в средата.

vvessel
Мнения: 4366
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот vvessel » 16 май 2022 19:00

mikata написа:https://fanshop.levski.bg/product/kupata-e-sinya

Трябва да поработят върху феншопа. Много малко артикули и дори няма наличност. Исках да си взема тъмносиньо горнище като на треньорския щаб но не се предлага изобщо. Има светлосиньо но, за него няма наличност.

scooool
Мнения: 750
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот scooool » 16 май 2022 20:37

modor написа:Честита купа, левскари! Днес съм тотално разбит. Снощи малко скъсахме лентата :))) Няма начин. Купата трябваше да се полее подобаващо. Въпреки че спах само два часа.... На сутринта като ми звънна алармата ми беше едно медено такова. Чувството е невероятно. Вчера се случи това, което всички много го искахме. Препълнени сектори Б и В. Само мога да си представя колко хиляди са влезли без билети или с дублирани такива. Отвън са останали още хиляди, който не бяха допуснати от полицията. Добро представяне на Б сектор. Припоците почти не се чуваха. Като казах припоци. Няма толкова гнусна измет като тия. Не казвам че всички са такива. Това с този транспарант за Гунди беше поредното дъно. Майната им!
Само Левски!


Нещо съм пропуснал.... Какъв транспарант???? Най-вероятно е крайна простотията. Една от причините да избера живот в чужбина за детето ми е културата на подрастващ!!! За мача... Перфектен мач и се надявам отбора да се надгради и да ни радва още!!! Поздрави и САМО ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот Corwin » 16 май 2022 22:06

vvessel написа:
mikata написа:https://fanshop.levski.bg/product/kupata-e-sinya

Трябва да поработят върху феншопа. Много малко артикули и дори няма наличност. Исках да си взема тъмносиньо горнище като на треньорския щаб но не се предлага изобщо. Има светлосиньо но, за него няма наличност.


Съвсем нормално в края на сезона да няма артикули. Вярно е, че обичайно има проблеми с наличностите на определени размери, но разнообразието е огромно (има кутийки за торбички за кучешки лайна...).

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот ralka_levskarka » 16 май 2022 23:45

scooool написа:
modor написа:Честита купа, левскари! Днес съм тотално разбит. Снощи малко скъсахме лентата :))) Няма начин. Купата трябваше да се полее подобаващо. Въпреки че спах само два часа.... На сутринта като ми звънна алармата ми беше едно медено такова. Чувството е невероятно. Вчера се случи това, което всички много го искахме. Препълнени сектори Б и В. Само мога да си представя колко хиляди са влезли без билети или с дублирани такива. Отвън са останали още хиляди, който не бяха допуснати от полицията. Добро представяне на Б сектор. Припоците почти не се чуваха. Като казах припоци. Няма толкова гнусна измет като тия. Не казвам че всички са такива. Това с този транспарант за Гунди беше поредното дъно. Майната им!
Само Левски!


Нещо съм пропуснал.... Какъв транспарант???? Най-вероятно е крайна простотията. Една от причините да избера живот в чужбина за детето ми е културата на подрастващ!!! За мача... Перфектен мач и се надявам отбора да се надгради и да ни радва още!!! Поздрави и САМО ЛЕВСКИ


"Гунди е печен" мисля, че беше :@@@
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

scooool
Мнения: 750
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот scooool » 18 май 2022 17:09

ralka_levskarka написа:
scooool написа:
modor написа:Честита купа, левскари! Днес съм тотално разбит. Снощи малко скъсахме лентата :))) Няма начин. Купата трябваше да се полее подобаващо. Въпреки че спах само два часа.... На сутринта като ми звънна алармата ми беше едно медено такова. Чувството е невероятно. Вчера се случи това, което всички много го искахме. Препълнени сектори Б и В. Само мога да си представя колко хиляди са влезли без билети или с дублирани такива. Отвън са останали още хиляди, който не бяха допуснати от полицията. Добро представяне на Б сектор. Припоците почти не се чуваха. Като казах припоци. Няма толкова гнусна измет като тия. Не казвам че всички са такива. Това с този транспарант за Гунди беше поредното дъно. Майната им!
Само Левски!


Нещо съм пропуснал.... Какъв транспарант???? Най-вероятно е крайна простотията. Една от причините да избера живот в чужбина за детето ми е културата на подрастващ!!! За мача... Перфектен мач и се надявам отбора да се надгради и да ни радва още!!! Поздрави и САМО ЛЕВСКИ


Отврат....

"Гунди е печен" мисля, че беше :@@@


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта