Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32881
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот 1914.1902 » 12 май 2022 12:20

Коеф. днес:

3.05 за ЦСКА-София (София) срещу 2.65 за Левски


Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5166
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот koisa » 12 май 2022 17:00

Трудно може да се предположи какво ще се случи в този мач... С онези играем трудно поради простата причина, че те футбол не играят, а нещо средно между ръгби и ритни топка! Вече обработиха и съдията с декларацията, която пуснаха, че уж ще ги заколи, реже и убива. Очаквам именно съдията да направи срещата трудна като накъсва играта при всяко падане с цел презастраховка. Това определено ще е в полза на оранжевия отбор.
Надявам се нашите да запазят хладнокръвие и да не се поддават на провокации, а такива ще има много.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

vlong
Мнения: 4679
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот vlong » 12 май 2022 20:10

Срещу тях не върви,защото се впускаме да играем футбол и се увличаме напред,а те корвенски си знаят дългите пасове към орангутана и разчитат на физическите му качества.Откак сглобихме защитата Тея номера не вървят,църният не е хванал ръка
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот сини шампиони » 12 май 2022 20:43

И все пак при изравнени възможности, тия които рушат играта са с предимство.
И само Левски оле

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот ralka_levskarka » 12 май 2022 22:03

icemanbg33 написа:
tmanolov написа:
icemanbg33 написа:
tmanolov написа:Споко, всички ще влязат - баркодът удостоверява само дали билетът е валиден, или не, нищо повече. Трябва да ти погледнат и самия билет, за да видят дали си за А, Б, В или Г. Затова и много наши си взеха за А и Г - билетът е валиден, а вътре, особено в Б, никой не ти гледа местата. Най-важното е да идете поне час преди мача на стадиона, дори бих казал час и половина минимум, щото винаги е имало и ще има и гратисчии, и влезли от други сектори - още помня мача с Галатасарай, когато поне 3-4К останаха навън, а аз, влязъл 2 часа преди началото, заварих Герена наполовина пълен. Така че идете по-раничко, за да нямате излишни ядове и за места, и изобщо за влизане - най-елементарното нещо е да преправиш билет от Г за Б или от А за В с фотошоп - както ти казах, баркодът само отчита, че си си купил валиден билет, но не и закъде е той :)


Не знам хората дали осъзнават колко опасно е това…

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hillsborough_disaster


осъзнават го, ама не им дреме - нали знаеш родния лаф: исках, ама нямах желание. Затова ти препоръчвам да отидеш по-рано, щото ушевите спокойно ще затворят секторите, като се напълнят. А интерес към мача има, пък ти си с дама и би било добре да си спестиш излишни нерви


И ти си прав приятельо. Искрено си пожелавам такова нещо като Хилзборо никога да не се случи по нашите стадиони, но съм леко изненадан, че не се е стигало до изцепки с тази футболна култура която имаме. А наясно ли сте дали ще има организирано шествие и кои канали мога да следя за да се информирам по темата?


14 часа се тръгва от Тодор Александров 23 (НКП) , а на 14-ти има събиране пред сектор А от 15 за последната тренировка преди мача. :)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот tmanolov » 12 май 2022 22:40

Ехааа, и Ралка се появи - направо ги Обиваме значи. Само Сиси да не се яви, че ще стане страшно :)
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2846
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот futbolqga » 13 май 2022 10:23

tmanolov написа:Ехааа, и Ралка се появи - направо ги Обиваме значи. Само Сиси да не се яви, че ще стане страшно :)

И на мен ми прави впечатление, че се появихме разни усмивки от старите ленти. Ако не ме лъже паметта, 2015-та аз и взимах билетите на Ралка за финала, та пак е присъствала, ама не можа да ни донесе късмет тогава - трябва сега да вземе поправителния :)

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот tmanolov » 13 май 2022 10:33

futbolqga написа:
tmanolov написа:Ехааа, и Ралка се появи - направо ги Обиваме значи. Само Сиси да не се яви, че ще стане страшно :)

И на мен ми прави впечатление, че се появихме разни усмивки от старите ленти. Ако не ме лъже паметта, 2015-та аз и взимах билетите на Ралка за финала, та пак е присъствала, ама не можа да ни донесе късмет тогава - трябва сега да вземе поправителния :)

Аз лично точно затова и няма да ида на този мач - едно, че имам работа и няма да съм в София (можех да я отложа), друго, че и на трите предишни загубени финала бях (и на много спечелени де, ама). Дано липсата ми е на кадем
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

icemanbg33
Мнения: 1592
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот icemanbg33 » 13 май 2022 12:02

ralka_levskarka написа:
icemanbg33 написа:
tmanolov написа:
icemanbg33 написа:
tmanolov написа:Споко, всички ще влязат - баркодът удостоверява само дали билетът е валиден, или не, нищо повече. Трябва да ти погледнат и самия билет, за да видят дали си за А, Б, В или Г. Затова и много наши си взеха за А и Г - билетът е валиден, а вътре, особено в Б, никой не ти гледа местата. Най-важното е да идете поне час преди мача на стадиона, дори бих казал час и половина минимум, щото винаги е имало и ще има и гратисчии, и влезли от други сектори - още помня мача с Галатасарай, когато поне 3-4К останаха навън, а аз, влязъл 2 часа преди началото, заварих Герена наполовина пълен. Така че идете по-раничко, за да нямате излишни ядове и за места, и изобщо за влизане - най-елементарното нещо е да преправиш билет от Г за Б или от А за В с фотошоп - както ти казах, баркодът само отчита, че си си купил валиден билет, но не и закъде е той :)


Не знам хората дали осъзнават колко опасно е това…

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hillsborough_disaster


осъзнават го, ама не им дреме - нали знаеш родния лаф: исках, ама нямах желание. Затова ти препоръчвам да отидеш по-рано, щото ушевите спокойно ще затворят секторите, като се напълнят. А интерес към мача има, пък ти си с дама и би било добре да си спестиш излишни нерви


И ти си прав приятельо. Искрено си пожелавам такова нещо като Хилзборо никога да не се случи по нашите стадиони, но съм леко изненадан, че не се е стигало до изцепки с тази футболна култура която имаме. А наясно ли сте дали ще има организирано шествие и кои канали мога да следя за да се информирам по темата?


14 часа се тръгва от Тодор Александров 23 (НКП) , а на 14-ти има събиране пред сектор А от 15 за последната тренировка преди мача. :)


Мерси Ралке. Сега видях и на страницата на Сектор Б тази информация. Ще бъда на тренировката и на шествието!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 27 госта