efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот NOMER14 » 17 апр 2022 19:44

Освен 300 минути има и 1000 километра транспорт и мача с Морето.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот Michael_Buble » 17 апр 2022 19:49

Филип и Уелтон бяха инертни, а те са барометъра на този Левски. А и без Миланов и Кордоба, толкоз!

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот Michael_Buble » 17 апр 2022 20:00

Виждам Бари за заместник на Стефанов в средата. И без това не става за нападател изобщо. Срещу Разград е хубаво да наситим халфовата линия и с борба да вземем центъра. 3-6-1 ( 3-5-1-1) с Цунами и Драган външни, то Уелтон може да е на върха, а Бари да е в каре с Миланов, Кръстев и Краев, но с малко по-офанзивни функции да кажем. А и всеки един от нова каре може да подкрепя бразилеца при атаки. Предполагам и децата вече се убедиха, че Бари на върха е гротеска!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот W84me » 17 апр 2022 20:18

Кому е нужна тази тъпанарщина с насаждането на напрежение? Странна работа, доста Тирейско поведение.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот LoveAndPeace » 17 апр 2022 20:37

Ебахти тъпият мач. Повече коментар не заслужава.
Чеп за Бари!
На 2 точки сме от баража , 3тото място е химера. Ще е тегава битка.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот TristaNNN » 17 апр 2022 22:18

Най-много ме е яд за това, че изпуснахме прекрасна възможност да върнем тумора на българския футбол обратно в Ловеч. Не им трябваше много с всичките проблеми и скандали при тях. Здраве да е, дано само резултатът не се дължи на едно приятелство.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5164
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот koisa » 17 апр 2022 22:26

koisa написа:Не очаквам да стане зрелищен мач като този вчера. Очаквам онези да накъсват играта с много нарушения и главно да търсят изненада чрез статични положения и дълги извеждащи пасове към Кайседо и Йомов. Също така очаквам Кабака да ни нашари едно хубаво и пак да изгори някой за мача с Лудогорец!

Като изключим това за Йомов почти всичко останало съм го усетил правилно!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот NOMER14 » 17 апр 2022 23:21

W84me написа:Кому е нужна тази тъпанарщина с насаждането на напрежение? Странна работа, доста Тирейско поведение.

Така е.
А тази година сме само с една случайна загуба в последната минута без двама основни футболисти и контузен вратар. В 80% от шампионатните ни мачове сме със суха мрежа тази година. След загубата в София от Разград головете, които сме получили за първенство се броят на пръстите на едната ръка.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот glarus_ds » 18 апр 2022 00:08

Sstefanov написа:
Jordan1914 написа:
Sstefanov написа:Изключително слаб мач. Тегав за гледане. 2-та отбора спукаха топката. Все едно гледахме мач от Б група. Барито трагичен, всички други слаби.

А какво искаш да направят? Да летят ли? Ако бяха се пестили преди 4 дни и бяхме паднали от лудите, а сега да тичат щеше да си доволен ли? Ти можеш ли да направиш това, което те за 4 дни?

И какво толкова са направили тичали 100 минути срещу Лудогорец и вече дай да ги оправдаваме, че издишват след 45 мин игра 4 дена по късно. За това им се плаща, за това са станали професионални футболисти. Да играя 90 мин, дали през 3-4 дена или през седмица. Взимат достатъчно пари. Това, че са слабо физически подготвени си е само и единствено техен проблем. Какви други занимания и тежести имат, освен да тренират и да се подобряват ? Ами на по 20-25 години, ако не можеш да тичаш 200 мин за 4 дена, какъв футболист изобщо си станал ?

И ти си прав, обаче... Да не забравяме, че отборът, срещу който играхме в сряда е първи и току що стана шампион. А отборът, срещу който играхме сега е 2-ри, а ние сме 5-ти. При това нямаме пълна група като тях, а в началото на сезона бяхме 10-ти и се молехме да не изпаднем. Май много завишихме критериите към този отбор, което не е добре. Дано успеят момчетата да стигнат до Европа и да ни зарадват с купата, ако не, здраве да е. Аз вярвам на Мъри и знам, че той може да развие отбора до европейско ниво за година две. Само Левски!
CHELSEA

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3261
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот alexdb » 18 апр 2022 00:15

glarus_ds написа:
Sstefanov написа:
Jordan1914 написа:
Sstefanov написа:Изключително слаб мач. Тегав за гледане. 2-та отбора спукаха топката. Все едно гледахме мач от Б група. Барито трагичен, всички други слаби.

А какво искаш да направят? Да летят ли? Ако бяха се пестили преди 4 дни и бяхме паднали от лудите, а сега да тичат щеше да си доволен ли? Ти можеш ли да направиш това, което те за 4 дни?

И какво толкова са направили тичали 100 минути срещу Лудогорец и вече дай да ги оправдаваме, че издишват след 45 мин игра 4 дена по късно. За това им се плаща, за това са станали професионални футболисти. Да играя 90 мин, дали през 3-4 дена или през седмица. Взимат достатъчно пари. Това, че са слабо физически подготвени си е само и единствено техен проблем. Какви други занимания и тежести имат, освен да тренират и да се подобряват ? Ами на по 20-25 години, ако не можеш да тичаш 200 мин за 4 дена, какъв футболист изобщо си станал ?

И ти си прав, обаче... Да не забравяме, че отборът, срещу който играхме в сряда е първи и току що стана шампион. А отборът, срещу който играхме сега е 2-ри, а ние сме 5-ти. При това нямаме пълна група като тях, а в началото на сезона бяхме 10-ти и се молехме да не изпаднем. Май много завишихме критериите към този отбор, което не е добре. Дано успеят момчетата да стигнат до Европа и да ни зарадват с купата, ако не, здраве да е. Аз вярвам на Мъри и знам, че той може да развие отбора до европейско ниво за година две. Само Левски!


Така е. И аз често го припомням. За нас целта на сезона беше да не изпаднем. Тя е постигната и не само не се борим за оцеляване, а сме в първата шестица. За мен целите за годината са постигнати. Всяко нещо отгоре, било купа, било участие в ЕКТ е берекет вересин. Ако не стане не е трагедия.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта