Левски: Зимна подготовка

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот alexdb » 18 яну 2022 19:19

Кажете нещо за мача де. Най-вече за новите. Играха ли, какво първо впечатление създават?

ikar
Мнения: 1272
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот ikar » 18 яну 2022 20:03

Адмирации и едно голямо браво за най-малкия на терена. Едва 16г Асен Митков показа завидно самочувствие. Смело влиза в единоборства, следи играта и се старае да придаде острота при атаките. Понрави се е някои нестандартни отигравания.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2022 21:02

Aз съм приятно изненадан от видяното. На този етап от подготовката ни очаквах нашите да се влачат по терена и да не могат да спират топката от умора, но не видях нищо подобно, даже на моменти през първото полувреме пресирахме поляците. Това с уговорката, че отборът е имал и тренировка по-рано днес.
Някой поиска отзиви за новите, ами то всъщност се включи само Цунами, и то през второто полувреме, за около 30 минути. Рано е да се коментира този футболист, а и особено предвид това, че пред него като ляво крило игра Патрик Галчев, но бразилиерото умее да центрира от движение без да направи пирует и да падне по гъз и без да застраши живота на ниско прелитаща птица, или да пръсне някоя лампа от осветителния състав на терена. Хубав футболен прийом, но за съжаление позабравен у нас.
Уелтон не взе участие в срещата, но според Мъри се очаква да е готов за втората част на лагера, засега имал някакви леки проблеми. Сонко е нагер с националния на Гамбия в турнира за Купата на Саваната, но неговата травма от онзи ден уж не била сериозна, пак според Мъри. А, да, последно - Андриан Краев вече играе с номер 8. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот noo » 18 яну 2022 21:16

Цунами играе с едно докосване (веднъж сгреши) и центрира доста добре. Но твърде рано е да се правят някакви изводи.

vlong
Мнения: 4514
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот vlong » 18 яну 2022 21:35

Какво е това номер осем?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2022 21:37

vlong написа:Какво е това номер осем?

Състезателният номер на фланелката.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4514
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот vlong » 18 яну 2022 21:38

Ъхъм.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот wilge » 19 яну 2022 09:36

realno написа:
modor написа:Цанко Цветанов е.

Цц не спря да вика на Галчев да центрира в нак. поле. Добра контрола, но само с центрирания няма да стане. Липсва разнообразие, фантазия и контрол над топката. В нападение сме гола вода.

Като имам предвид на какъв етап от подготовката е отбора, смятам представянето за средна хубост. Единствено играта на Галчев и Костадинов не кореспондираше с тази на останалите. Не знам Мъри защо така упорито налага последния. Или е видял нещо в него, или няма кой. С тази скромна селекция – толкоз. На едни им липсва опит, на други класа. Относно центриранията. Аз не бих вдигал топки пред вратата ако там са Билалчо и Маринчо, а не някой като Кейн или Лукаку. Преди амбразурчиците да си отворят устата нека да си пуснат мача още веднъж.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот mikata » 19 яну 2022 09:43

Дано от Велтон излезе нещо защото няма резервен нападател.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4220
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот LoveAndPeace » 19 яну 2022 10:37

И от мен едно браво на Асен Митков.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта