Левски: Зимна подготовка

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот Air_Smuggler » 19 яну 2022 11:53

LoveAndPeace написа:
Blue_Blood84 написа:
Air_Smuggler написа:
vlong написа:Адресът забилетите онлайн не работи


Има си хас пък да работи....
Кога нещо, измислено за улеснение на феновете е работело ?!


Извинявай, ти в цикъл ли си ?

Не е цикъл , има нужда да го държат за ръчичка и да му шепнат само хубави неща .........нали каквито обича да чува.


Не, в менопауза съм от чакане да стане нещо хубаво за любимия ми клуб....
Едно гадже навремето ми казваше : Акъл и мензис, не ти ли дойдат навреме, въобще не ги чакай...
Аз обаче чакам....и двете.... ей на, дори и цикъла ми спря.

Успях да вляза в линка, купих 2 билета, системата обаче реши, че ми е широко около врата, и прибави един от нея, та три :lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот modor » 19 яну 2022 13:13

Изображение
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот modor » 19 яну 2022 13:14

Левскари,

след равенството 1:1 в първата контрола за 2022 година в мача с „Гурник“ (Забже) е време за втория двубой от серията проверки по време на зимния лагер в Белек, Турция. Съперник на „сините“ е „Бохемианс“ (Прага), а двубоят е насрочен за 21 януари, петък, от 15.00 часа българско време.

„Сините“ фенове ще имат отново възможност да подкрепят тима, закупувайки си виртуален колекционерски билет, a отчетът от продажбата за първия мач сочи 825 продадени колекционерски талона или общо 8250 лв. приход в клуба.
Цената на билета за мача с „Бохемианс“ отново е 10 лв., а закупуването му гарантира както морална, така и финансова подкрепа към клуба.

Талоните могат да бъдат закупени в официалния магазин на „ПФК Левски“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“, в цялата мрежа на Eventim, както и онлайн ТУК: https://www.eventim.bg/bg/bileti/levski ... html?ca=29
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот Вълчан » 19 яну 2022 20:33

Някои може ли да каже всъщност колко централни защитника имаме сега. Доколкото четох са 3ма.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 яну 2022 21:40

Вълчан написа:Някои може ли да каже всъщност колко централни защитника имаме сега. Доколкото четох са 3ма.

Да, ако е сигурно, че Зайков се маха. Кордоба, Сонко и нидерландеца. От тримата трябва да се сглоби двойка, Кордоба си е твърд титуляр, за мен даже откритието на Мъри. Другите ще ги видим, от Нидерландия досега слаб играч не сме взимали, Сонко ще го видим като му отпадне националния отбор в Африка. Но според нагласите, Кордоба и Сонко ще са титуляри, дано да е голяма конкуренцията и Мъри да се чуди кой да пуска.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот wilge » 20 яну 2022 08:41

Blue_Blood84 написа:
Вълчан написа:Някои може ли да каже всъщност колко централни защитника имаме сега. Доколкото четох са 3ма.

Да, ако е сигурно, че Зайков се маха. Кордоба, Сонко и нидерландеца. От тримата трябва да се сглоби двойка, Кордоба си е твърд титуляр, за мен даже откритието на Мъри. Другите ще ги видим, от Нидерландия досега слаб играч не сме взимали, Сонко ще го видим като му отпадне националния отбор в Африка. Но според нагласите, Кордоба и Сонко ще са титуляри, дано да е голяма конкуренцията и Мъри да се чуди кой да пуска.

Може пък да реше да смени схемата на 3-5-2 или 3-4-3.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот mikata » 20 яну 2022 08:51

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот csimoen2 » 20 яну 2022 09:53

wilge написа:
Blue_Blood84 написа:
Вълчан написа:Някои може ли да каже всъщност колко централни защитника имаме сега. Доколкото четох са 3ма.

Да, ако е сигурно, че Зайков се маха. Кордоба, Сонко и нидерландеца. От тримата трябва да се сглоби двойка, Кордоба си е твърд титуляр, за мен даже откритието на Мъри. Другите ще ги видим, от Нидерландия досега слаб играч не сме взимали, Сонко ще го видим като му отпадне националния отбор в Африка. Но според нагласите, Кордоба и Сонко ще са титуляри, дано да е голяма конкуренцията и Мъри да се чуди кой да пуска.

Може пък да реше да смени схемата на 3-5-2 или 3-4-3.


Досега Мъри в нито един свой отбор не е ползвал схема с 3 централни защитници, поне аз не знам...

За солидно представяне са ни нужни ПОНЕ 3 качествени защитници, може да прибавим и Цунами, който при нужда може да играе ЦЗ, има мачове на тази позиция, а отляво Горанов.

По притеснително е положението напред, най-вече 10-ката в отбора, мястото на Цонев...

Ако приемем, че Кръстев дойде, може да закърпим положението, но момчето често страда от контузии...

Имахме нужда на този пост от нов футболист, даже и Боби да беше останал, сега ни трябват поне 2-ма.

Съмнявам се, че Хубчев ще пусне някой в Левски...

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот mikata » 20 яну 2022 10:03

Със сърбина са се разбрали ако скъса да дойде,но както винаги в Левски изтича информация и сега не го пускат.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Зимна подготовка

Мнениеот modor » 20 яну 2022 14:16

Представителният отбор на „ПФК Левски“ ще изиграе общо 7 контролни срещи по време на зимния подготвителен период:

18.01 – „Левски“ - „Гурник“ (Забже, Полша) – 1:1

21.01 – 15:00 часа – „Левски“ - „Бохемианс“ (Прага, Чехия) - TSS Football Center, Белек.

29.01 – 18:00 часа – „Левски“ - „Марибор“ (Словения) - Susesi Football Center, Белек

04.02 – 16:00 часа – „Левски“ – „Динамо“ (Киев, Украйна) - Mardan Stadium, Белек

07.02 – 12:00 часа – „Левски“ - „Верес“ (Ровно, Украйна) - Kaya Football Center, Белек

12.02 – 14:00 часа – „Левски“ – „Пирин“ (Благоевград) – стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“

Съперникът за проверката на 1 февруари се уточнява и ще бъде обявен допълнително.

Всеки продаден виртуален билет и в следващите двубои е безценна финансова и морална помощ за клуба! Благодарим, левскари!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 114 госта